Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sesja rpg - wstęp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#46

Hexx.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gra jest o wiele lepsza niż komputerowe gry. Tutaj może zdarzyć się wszystko i to jest w tym najlepsze :> Trochę przypomina mi to pierwsze Fallouty tam też przede wszystkim musiałeś sobie wyobrażać.

#47

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, w pierwszych Falloutach wyobraźnia musiała za grafikę robić... I to było piękne w tych oldschoolowych grach. I fakt, gra się bardzo fajnie, dobrze, że ktoś pomyślał o stworzeniu takiego tematu.

#48

Tyr.
  • Postów: 65
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, Tyr ma zarys fabuły, która bynajmniej nie będzie się rozgrywała w puszczy ^^ Wybaczmy Eldimowi, szczególnie, że ostatnio nie ma czasu. Przynajmniej nie będziemy musieli czekać. Dopiero się rozkręca, także starajmy się pisać szybko.

#49 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

No ludzie. Ileż można czekać. Jak ktoś zadeklarował chęć wzięcia udziału to niech ten udział bierze. Po 22 kolejka Axote mija

#50

Omega.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nadal czekamy na Axote?

#51 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

no już chyba nie. Dwa dni, które miał na napisanie posta minęły

#52

Tyr.
  • Postów: 65
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchajcie. Piszcie swoje, nie czekajcie na kolejkę. Później najwyżej posteruję tymi, których nie ma.

Pozdrawiam.

#53

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I to mi bardziej odpowiada. Nie lubię czekać na swoją kolej jeżeli mam coś do powiedzenia.

Swoją drogą, Tyr. Nie irytuje cię mój styl gry? W "prawdziwych" rpgach prowadząca koleżanka często narzekała, że przeze mnie musi zmieniać historię bo mam tendencję do naginania świata. :mrgreen:
Tylko, że ona mogła przerwać mi w pół zdania słowami "Nie wkurzaj mistrza gry" a jak się upierałam przy swoim zsyłała mi na postać coś w stylu wielkiej sześciennej smoczycy.

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 17.03.2012 - 23:27




#54

Tyr.
  • Postów: 65
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przeszkadza. I tak jak widzisz, zrobiłem po swojemu.

Piszcie kiedy chcecie, ale piszcie po jednym poście w jednej kolejce i czekajcie na resztę.

#55

Tyr.
  • Postów: 65
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Postarajcie się nie przytaczać za każdym razem dialogów tylko zastosujcie zwroty:

Po słowach [imię jakiegoś gracza]
Po tym co powiedział/powiedziała [imię gracza]
Gdy usłyszał(albo usłyszała) to, co powiedział/powiedziała [imię gracza]
Gdy do jej/jego uszu dotarło to, co powiedział/powiedziała [imię gracza]

I tym podobne. Wygląda to estetyczniej i nie trzeba czytać 2 razy tego samego.

Zapiszcie sobie moje gg. Jeśli forum zostanie zamknięte (oby nie) przed końcem naszej sesji to zorganizuje się jakieś forum, w którym będziemy kontynuować (i stworzymy coś nowego jeśli się podoba). Jeśli nie zostanie zamknięte to też rozważę możliwość rozkręcenia pbf.

Moje spreche-spreche - 1453715

#56

X2D3.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Imię i nazwisko: Chuck Half-Turn
Wygląd (obrazek lub opis):
Spoiler

Krótką historię: Urodził się w Seattle. Po śmierci matki przeprowadził się do Bełchatowa. Lubi zwierzęta. Nienawidzi nauki. Nocami często medytuje.
Zarys charakteru: Jest szybki, bystry, silny i inteligentny. Jest optymistą wierzącym w Boga.
Umiejętności(ludzkie): Zna sztuki Walki: Viet Vo Dao, Kung-Fu, Karate, Tequondo, Ju-Jtsu, Joge i I-Kido. Jego specjalny atak: Kop z pół obrotu.
Ekwipunek: Kji na plecach, 2 uziki za pasem, nóż w kieszeni, krzemienie w torebce przy pasku.

#57

Tyr.
  • Postów: 65
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapisy zamknięte, nie wiem czy jest sens zaczynać czegoś nowego skoro ludzie o tym wcześniejszym zapomnieli...

#58

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli pozostali już nie chcą grać, to niech to po prostu napiszą tutaj, wtedy można by kontynuować grę bez nich.

Użytkownik Draggy edytował ten post 28.03.2012 - 19:28


#59

Tyr.
  • Postów: 65
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Daje ostatni dzień i uśmiercę ich. Wolę 3/4 aktywnych graczy niż milion nieaktywnych.

Ci, którzy chcą dalej grać niech piszą w tym temacie.

#60 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

No ja chcę oczywiście grac dalej


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych