Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co dzieje się w moim umyśle - czyli autodestrukcja krok po kroku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
177 odpowiedzi w tym temacie

#76

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

imbr
ill

Wszystko zależy od mojej dziewczyny. Jeśli z nią będę, wszystko wróci do "normy społecznej". Jeśli nie, nie mam nie. Dobranoc.

Użytkownik Hologram edytował ten post 04.03.2012 - 01:48

  • -1

#77

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko zależy od mojej dziewczyny. Jeśli z nią będę, wszystko wróci do "normy społecznej". Jeśli nie, nie mam nie. Dobranoc.


Oczywiście.

Ktoś zarzucił mi ostatnio (na tym forum), że brak mi współczucia i empatii.
Cóż, może... Szczerze życzę Ci Hologramie, żeby ta dziewczyna kopnęła Cię w rzyć. Mocno. I żebyś to zapamiętał.

Kolorowych.

Użytkownik Ill edytował ten post 04.03.2012 - 02:00

  • 1

#78

Imbir.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Błąd. To czy z nią będziesz zależy tyleż samo od Niej , co od Ciebie. Dobranoc :)
  • 0

#79

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powiem Tobie tak, na cholerę Ci patrzeć na takie promowane, SZTUCZNE "gwiazdki" z telewizji czy pudelka? Przecież wiadomo, że oni nie są tacy piękni. Gaga to jest oszustka. Spójrz się na nią w teledyskach oraz na zdjęciach "prywatnych". Przecież to jest jakas karykatura. Jeżeli już chcesz dobrego porównania, to porównaj sobie do niej WT, które wedlug mnie tworzy o niebo lepszą muzykę, naprawdę trafiającą do serca, nie w 5 minut do ucha i później z niego wypadającą. Wlasnie tacy artysci są bezwartosciowo, bo tworzą muzykę, która ma szybko wpasc w ucho, nie ma być piękna, która pozostanie w duszy na wiecznosć. Spójrz oni dzialają od 1996 roku, ona od 2005. Oczywiscie na nią wszyscy się rzucili, o nich nie wiele osób (mówiąc to mam na mysli Polskę i jej stosunek do zagranicznych wykonawców, bo w swoim kraju są bardzo znani akurat) slyszalo (Tak zaraz rzucicie się na mnie o porównanie do WT, ale nie moglem sie powstrzymać :P). Reasumując, żeby stworzyć cos pięknego trzeba wlożyć w to wiele pracy, nie inspiruj się Gagą, bo jest to karykatura wykreowana przez media bez krzty nautralnosci. I Ty musisz ruszyć się w końcu z miejsca i zacząć żyć. I nie mysleć o celebrytach. Musisz sobie uswiadomić jedną rzecz, każdy z nas na tym swiecie ma swą rolę, gdy tego zechcesz będziesz szczęsliwy, nawet bardziej niż ci celebryci, którzy są tylko wlasnoscią mediów, bez nich stracą wszystko.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 04.03.2012 - 09:22

  • 0



#80

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Przypomniało mi się teraz jedno internetowe powiedzenie - NIE KARMIĆ TROLLA

A my niestety nieświadomie nakarmiliśmy go naszymi dobrymi chęciami i współczuciem i to pod postacią aż 6 stron ! Mimo, że typ zachowuje się jak [...] względem każdego z nas próbującego mu jakoś pomóc. Czy ktoś taki zasługuje chociażby na własny temat na forum?

Wyjdź z pokoju, zaczep kogoś na ulicy, pójdź do lasu, do kościoła, pojedź do miasta się pokręcić, wykombinuj 150 zł i wsiądź w pociąg nad morze lub w góry - w końcu jest tyyyyle rzeczy które można zrobić, ale ty sprawiasz wrażenie popapranego, który cierpi z powodu swojego popapraństwa ale nie ma jaj żeby cokolwiek zmienić ;] ewentualnie jesteś prowokantem.

Aaaahaaaaaaaa !!!! shahahaha ;D

no i jeszcze jedno. Wyjdz baranie ze swojej glowy i otworz sie na reszte ciala, SZCZEGOLNIE NA SWOJE SERCE bo jak bedziesz wszystko dalej blokowac to faktycznie zostaniesz w swoim pokoju wiszac na zyrandolu do konca swojego marnego zycia - a tego przeciez widac ze nie chcesz....

No i mysle ze to nie przypadek ze to akurat WT probuje ci pomoc, proponuje posluchac sobie ich piosenek, daje ci link do jednej z nich:
http://www.youtube.com/watch?v=4ifTjdKrTPw&ob=av2n&fmt=18

 Edycja: Dziki Kurak.

Dołączona grafika
  • 4

#81 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

ViRuS, uważasz, że to, że mają plastikowe i kiczowate teledyski, wokalistka rusza się jak epileptyczka i w każdym, podobnym do poprzedniego utworze, piszczy swoim dziecinnym głosem, wpływa jakoś na chęć pomocy u jej fanów? Przepraszam za rażący offtop i szczerość jednocześnie, ale czuje już przesyt tym całym WT, które z resztą nie prezentuje sobą nic niesamowitego. Jest wiele innych zespołów dużo bardziej wartościowych, a nie widzę ich w żadnym temacie w ogóle, a WT pojawia się w co drugim poście.
Poza tym się zgadzam, skończmy tę bezsensowną dyskusję.

Użytkownik coś_innego edytował ten post 04.03.2012 - 12:23

  • 1

#82

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Virus
cos innego
WT

Moje cierpienie teraz koncentruje sie na mojej dziewczynie, reszta nie ma znaczenia. Można wytrzymać w izolacji ale kiedy ktos lamie ci serce, droga do smierci jest prosta..
  • 0

#83 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobrze. Szczęśliwej drogi
  • 0

#84

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ViRuS, uważasz, że to, że mają plastikowe i kiczowate teledyski, wokalistka rusza się jak epileptyczka i w każdym, podobnym do poprzedniego utworze, piszczy swoim dziecinnym głosem, wpływa jakoś na chęć pomocy u jej fanów? Przepraszam za rażący offtop i szczerość jednocześnie, ale czuje już przesyt tym całym WT, które z resztą nie prezentuje sobą nic niesamowitego. Jest wiele innych zespołów dużo bardziej wartościowych, a nie widzę ich w żadnym temacie w ogóle, a WT pojawia się w co drugim poście.
Poza tym się zgadzam, skończmy tę bezsensowną dyskusję

.

i w każdym, podobnym do poprzedniego utworze, piszczy swoim dziecinnym głosem,


Czyżbys zamiast WT przypadkowo włączyla Hannę Motanę czy cos w tym stylu? W sumie utwory z plyty The Silent Force są w miarę lekkie, ale nie będę Ci tłumaczył czemu. No cóż cos co dla Ciebie jest niczym, dla innych może być inspirację i życiem. No, ale tak już jest. W końcu, gdyby każdy z nas lubil, czy kochal to samo, to swiat bylby nudny, prawda? :)

@Virus, cieszę się, że doceniasz muzykę WT, ale akurat tutaj popelniles wpadkę ;) Akurat Angels jest o kobiecie zdradzonej przez mężczyznę, więc slabo to ma się do jego sytuacji ;) Bardziej by pasowało to, czy to . Tekst jest, ale lepiej obejrzeć, posluchać sobie z YT.

Moje cierpienie teraz koncentruje sie na mojej dziewczynie, reszta nie ma znaczenia. Można wytrzymać w izolacji ale kiedy ktos lamie ci serce, droga do smierci jest prosta..


A ja uslyszalem wczoraj slynne "jestesmy tylko przyjaciólmi" i jakos nie chcę się zabić. Po prostu takie jest życie, ile Ty masz lat? Na pewno trafisz kiedys na tę jedyną ;]

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 04.03.2012 - 13:12

  • 0



#85

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Myslę że to moje libido mnie zabija :mrgreen: Przerażający dylemat - zaryzykować kalectwem, czy żyć w paraliżującym cierpieniu...nie życzę wam takich decyzji:)
  • 0

#86

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myslę że to moje libido mnie zabija Przerażający dylemat - zaryzykować kalectwem, czy żyć w paraliżującym cierpieniu...nie życzę wam takich decyzji:)


Moglbys to rozwinąć, co chciales przez to powiedzieć?
  • 0



#87 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

No cóż cos co dla Ciebie jest niczym, dla innych może być inspirację i życiem.

WT, fajnie, cieszę się Twoim szczęściem, ale proszę cię, zachowaj je dla siebie. Skoro zdajesz sobie sprawę z tego, że dla niektórych to jest nic, to dlaczego dalej zachowujesz się jak typowy neofita i w sporą część wypowiedzi musisz wcisną, ze WT to sens twojego życia i najlepszy zespół pod słońcem. Też mam kapelę, którą uważam za najlepszą pod słońcem. Ale naprawdę mam gdzieś czy ktokolwiek o niej słyszał czy nie i co inni o niej myślą. Podoba mi się to katuję jej utworami swoje uszy a nie czyjeś.

Hologram twoje ubzdurane nieszczęście przyćmiło ci rozpatrywanie swojego przypadku jako jednego z wielu nieszczęść, prawdopodobnie dużo mniej ubzduranych, na tej planecie. Wiele osób ma gorzej, także na tym forum, ale nie czuje potrzeby żalenia się każdemu i robienia z siebie ofiary poprzez straszenie samobójstwem, bo wiedzą, że to nic nie da. Trzeba się zebrać do kupy i dążyć do lepszego. Ale tobie się nie chce, bo liczysz na to, że każdy będzie płakał na twoją osobą. Jak to Ill dobrze napisał, twoja panna powinna kopnąć cię już dawno w rzyć

Użytkownik coś_innego edytował ten post 04.03.2012 - 13:22

  • 0

#88

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne. W każdą stronę, w którą pójdę, muszę być twardy. Żadnych łez. Chcialbym umrzeć sluchając piosenek Alice in Chains - najbardziej destrukcyjnego zespołu jaki istnieje.
  • -1

#89

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to bądź twardy, ogarnij się i idź ku życiu. Bo jak na razie jesteś na dobrowolnie wybranej przez siebie drodze ku całkowitej autodestrukcji.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 04.03.2012 - 14:42

  • 0



#90

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

annoying dude
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych