Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOL Roswell 2012 nagranie HD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Na wstepie chciałbym powiedzieć że wiem że nie ten dział, ale w filmach nie można założyć tematu


Nagranie sprzed kilku dni w nowym meksyku w okolicach bazy 51
Wygląda bardziej jak jakiś kolejny tajny projekt armii USA, co przy wydatkach 680 mld rocznie na wojsko (więcej niż 10 kolejnych państw w rankingu wydatków na armie razmem wziętych) nie dziwi.
Jakość nagranie jest bardzo dobra i zdaje się potwierdzać że ufo jest tylko przykrywką dla tajnych projektów.
"Spodek" jest o tyle ciekawy że utrzymuje się w powietrzu bez żadnych widocznych silników odrzutowych, bez śmigieł, zdaje się lewitować.
Zapraszam do dyskusji.

Użytkownik barakudo edytował ten post 25.02.2012 - 13:19

  • 1

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobry fejk. Pewnie robione w Adobe After Effects.
  • 2



#3

Hexx.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film wygląda bardzo ciekawie, może aż za bardzo. Daje mu tak z około 75% wiarygodności. Przy okazji chciałbym dodać że nie rozumiem użytkowników którzy każdy film uważają za fejk :grr: Jak ma dobrą jakość to już jest dla was jakiś program do obróbki wideo ,a jeśli jest pikseloza to tym bardziej każdy mógł to podrobić. Proszę otwórzcie się trochę bardziej na świat.

Użytkownik michalhusta edytował ten post 25.02.2012 - 14:22

  • 1

#4

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lol. Czemu napisałeś, że w okolicach bazy 51? Pod filmikiem jest napisane po prostu, że w nowym meksyku a o bazie 51 nie ma nic...
  • 0

#5

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Film wygląda bardzo ciekawie, może aż za bardzo. Daje mu tak z około 75% wiarygodności. Przy okazji chciałbym dodać że nie rozumiem użytkowników którzy każdy film uważają za fejk :grr: Jak ma dobrą jakość to już jest dla was jakiś program do obróbki wideo ,a jeśli jest pikseloza to tym bardziej każdy mógł to podrobić. Proszę otwórzcie się trochę bardziej na świat.

Bo po 1. widać, że jest obrabiany filmik w komputerze a po 2. nie sądzę by Ameryka była tak głupia, żeby pozwolić na wzbicie się w powietrze takiego statku żeby ludzie mogli to zobaczyć. Potem właśnie nakręcą ludzie filmik, wrzucą do neta, wiadomości rozpowszechnią a inne kraje zaczną węszyć wokół takiego projektu i też takie rzeczy będą chciały.

Ja uważam, że Ameryka testuje swoje "dzieciątka" pod ziemią i trzyma je w razie ostateczności jako broń ostateczną żeby zaskoczyć inne kraje. No wybaczcie ale gdybym to ja był odpowiedzialny za takie projekty to na pewno nie pokazywałbym ich ludziom i nie pozwalał na to żeby wznosiły się nad ziemią przed wojną.
  • 1



#6

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sorry, ale na pewno jest to fake. Jest dużo źle zsynchronizowanych klatek. Jakby robili to na jakimś wózku prowadzonym po szynach a później dodali trzęsienie się kamery to rzeczywiście można by było uwierzyć bo dobrze można by było zsynchronizować render z obrazem.

Ale ludzie, dajcie spokój, nie dawajcie minusów osobie która utworzyła temat ! Filmik jest realistyczny i to wcale nie tak źle zrobiony, "każdy" mógłby w to uwierzyć.

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 25.02.2012 - 15:51

  • 0



#7

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

makabrycznie słaby film... a te napisy w stylu "follow us on twitter" ŻENADA
  • 0

#8

Hexx.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja uważam, że Ameryka testuje swoje "dzieciątka" pod ziemią i trzyma je w razie ostateczności jako broń ostateczną żeby zaskoczyć inne kraje. No wybaczcie ale gdybym to ja był odpowiedzialny za takie projekty to na pewno nie pokazywałbym ich ludziom i nie pozwalał na to żeby wznosiły się nad ziemią przed wojną.


A może to już czas? Czas żeby pokazać innym krajom jacy to oni wielcy i że to oni teraz rządzą światem. Co do filmu ok otrzeźwiałem już z niego i jest on niestety fejkiem, ale jak napisałem wcześniej inne filmiki mogą ukazywać prawdziwe przygotowywania do prężenia muskułów przed innymi państwami.
  • 0

#9

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A może to już czas? Czas żeby pokazać innym krajom jacy to oni wielcy i że to oni teraz rządzą światem. Co do filmu ok otrzeźwiałem już z niego i jest on niestety fejkiem, ale jak napisałem wcześniej inne filmiki mogą ukazywać prawdziwe przygotowywania do prężenia muskułów przed innymi państwami.


Sądzę, że bez sensu byłoby ukazywanie innym państwom swojej potęgi militarnej, czy nie lepiej, aby byli zaskoczeni? Choć być może posiadają podobną technologię.

Co do wojny to myślę, że to jeszcze nie czas, wydaje mi się, że jak na razie nie ma warunków do jej wszczęcia; USA-ki lepiej by zrobili jakby Iranu nie drażnili, bo może się to dla wszystkich źle skończyć, choć wydaje mi się, że nasz kraj jakoś by szczególnie nie brał udziału w tym cyrku. Choć jest szansa, że przyjdzie nam niedługo jeszcze pożyć na tym świecie.
  • 0



#10 Gość_aldani

Gość_aldani.
  • Tematów: 0

Napisano

brzydki fejk
  • 0

#11

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zauważyłem pewną prawidłowość:

Wraz ze wzrostem jakości nagrania spada jego wiarygodność :)

Sam jednak uważam, że to słaby fejk.
  • 1

#12

Lime.
  • Postów: 59
  • Tematów: 5
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Total fake. Widac golym okiem [zwlaszcza piersze 12sek], ze na lini kamera-obiekt-chmury, obiekt porusza sie relatywnie z wstrzasami kamery.

Maly offtop:

USA-ki lepiej by zrobili jakby Iranu nie drażnili, bo może się to dla wszystkich źle skończyć, choć wydaje mi się, że nasz kraj jakoś by szczególnie nie brał udziału w tym cyrku.


Moze lepiej bedzie jak polski MON wycofa z Izraela nasze F16 wyslane tam w zeszlym tygodniu, bo gdy "podJudzacze" wplataja nas w wojne z Iranem, ich sojusznik [Rosja] bedzie mial "oczywisty" pretekst do zaatakowania nas. I historia zatoczy kolo.
  • 0

#13

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

makabrycznie słaby film... a te napisy w stylu "follow us on twitter" ŻENADA


Dokładnie! Zgadzam się z tym. Wydaje mi się ,że to raczej fejk, lecz gdybym miał się patrzeć na to z innej strony, to wygląda to bardziej jak samolot (szczególnie po zbliżeniu) niż jakiś "NOL". I z kąd pewność ,że akurat niezidentyfikowany? ^^
  • 0

#14

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już nie przesadzajcie i nie gadajcie, że taki tragiczny ten film. Sam render jest ok, szczegóły całkiem dobre, nie ma mowy o jakimś rozmazanym paćku na obrazie jedyne co zdemaskowało film to zła synchronizacja i troszkę banalny koniec.
  • 0



#15

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Każdy filmik z UFO, jaki widziałam, to fake... tak każdy pisze, zresztą większość jest naprawdę kiepsko zrobiona i widać po nich tą "nieprawdziwość". Smutno mi w sumie, bo mam takie wrażenie, że w ogóle nie ma statków kosmicznych, żadnych ufoludków, nic. Może to dobrze, może źle... ale w takim razie szkoda mi tego :( Wszystko ludzie obalają.
A co powiecie o tym? Ludzie piszą, że to orby, mój tata powiedział, że to pewnie jakieś balony. Może wy wiecie co to jest w rzeczywistości? Oto filmik:


Ja naprawde nie mam pojęcia xD
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych