Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zła Energia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#31

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To tylko dowodzi temu, że nauka to rodzaj religii. Dla niektórych :lol

Ja tam o negatywnych bytów zwalczaniu zielonego pojęcia nie mam. Może wejdź na czat 'ezoteryka' na onecie. Wiadomo, że zszedł na psy, ale może jeszcze się ktoś trafi, kto by potrafił to rozpracować. Na pewno pomogą bardziej niż ludzie stąd. A przynajmniej myślę, że ktoś wyrazi chęć pomocy a przynajmniej nikt Cię nie wyśmieje ani nie zminusuje.

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 22.02.2012 - 12:45

  • 1

#32

Gohan1.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamknięcie tego tematu będzie rozsądne. Ludzie stąd nie mogą sobie przyjąć do wiadomości że nie wiedzą wszystkiego i tylko upokarzają ludzi, i to ludzi którzy tylko szukają pomocy, może faktycznie część to tylko wymysł mojej bujnej wyobraźni i niektóre rzeczy tylko mi się zadawały, ale to nie powód żeby od razu ludzi skreślać. Jeśli ktoś nie chciał udzielić mi pomocy o którą prosiłam to nie powinien pisać.

Poza tym skoro to jest forum o zjawiskach PARANORMALNYCH to dlaczego próbujecie wytłumaczyć coś racjonalnie ? Jedno nie wiąże się z drugim.

Użytkownik Gohan1 edytował ten post 22.02.2012 - 14:17

  • 0

#33

Demon.
  • Postów: 80
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli masz problem to zamknięcie tego tematu nie będzie rozsądne.
Apeluję teraz, o nie robienie sobie żartów z użytkowniczki Gohan1. Dziękuję. :)
Jeśli ktoś ma problem to nie należy go wyśmiewać, tylko próbować mu pomóc.
Też zauważyłem, że to forum niestety zaczyna schodzić na psy,
co bardzo mnie martwi.

Gohan1
Nie przejmuj się próbami prowokacji ze strony niektórych użytkowników.
Niektórzy po prostu nie potrafią zachować należytego poziomu kultury osobistej, co źle o nich świadczy.
P.S. Polikwidowałem niestosowne minusy.:)

Jest to forum na temat zjawisk paranormalnych, ale dużo tu Mesjaszy,
którzy próbują nawracać za wszelką cenę.
Wbrew pozorom, sceptycy są ważnym elementem tego forum,
ponieważ w dyskusji zawsze ktoś musi być za, a ktoś inny przeciw,
inaczej dyskusja byłaby nudna i szybko wygasłaby.

Alembik_Vina właśnie o to mi chodziło.:lol

Użytkownik Demon edytował ten post 22.02.2012 - 15:42

  • 2

#34

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gohan, niestety błędnie rozumiesz znaczenie słowa ,,paranormalne".
Zjawiska paranormalne mogą mieć i mają często racjonale wyjaśnienie. Przykładem może być zagadka "Trójkąta Bermudzkiego", która prawdopodobnie została wyjaśniona w sposób racjonalny. Dlatego należy badać takie zjawiska w sposób racjonalny, metodami naukowymi. To są takie zjawiska których obecna nauka nie potrafi do końca wyjaśnić, ale pewnie w przyszłości znajdą one racjonalne wyjaśnienie.

Wbrew pozorom, sceptycy są ważnym elementem tego forum,
ponieważ w dyskusji zawsze ktoś musi być za, a ktoś inny przeciw,
inaczej dyskusja byłaby nudna i szybko wygasłaby.


No właśnie. Ale każdemu nowemu userowi trzeba to tłumaczyć.

Jest pewna reguła związana z takimi historiami o duchach. Większość takich opowieści w necie pochodzi od kobiet, przeważnie młodych, zafascynowanych zjawiskami paranormalnymi. Tylko kilkanaście procent takich historii jest autorstwa mężczyzn. Nie daje to wam do myślenia?

Użytkownik Wszystko edytował ten post 22.02.2012 - 16:23

  • 0



#35

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

No tak, Wszystkowe mądrości. Mówiąc o procentowości co tobie -Wszystko- daje do myślenia fakt że na mszach w kościołach wyznania którym wiele osób niepotrzebnie podpiera się przewaga procentowa znaczna jest kobiet ?
  • 0

#36 Gość_aldani

Gość_aldani.
  • Tematów: 0

Napisano

Zamknięcie tego tematu będzie rozsądne. Ludzie stąd nie mogą sobie przyjąć do wiadomości że nie wiedzą wszystkiego i tylko upokarzają ludzi, i to ludzi którzy tylko szukają pomocy, może faktycznie część to tylko wymysł mojej bujnej wyobraźni i niektóre rzeczy tylko mi się zadawały, ale to nie powód żeby od razu ludzi skreślać. Jeśli ktoś nie chciał udzielić mi pomocy o którą prosiłam to nie powinien pisać.

Poza tym skoro to jest forum o zjawiskach PARANORMALNYCH to dlaczego próbujecie wytłumaczyć coś racjonalnie ? Jedno nie wiąże się z drugim.



Najpierw zastosuj się do starołotewskich sprawdzonych sposobów na Twoje problemy.
Dla przypomnienia: siki jeżozwierza (ale tylko samiczki !!!), póżniej mycie uszu (lewych), następnie aktywność konia węgierskiego.
Później sie fosz.

BTW

Jedź w ten sposób dalej ze swoja wrażliwością i umysłem a dołączysz szybko do chorych psychicznie wypisujących tu równie podobne bzdury....
  • -1

#37

Gohan1.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Demon, dziękuję za życzliwość. Miło jest wiedzieć że chociaż niektórzy ludzie są w stanie pojąć czyjąś bezradność.
P.S. Dziękuję za zlikwidowanie ich :)

Kurdimol, dla mężczyzn wszystko co złe to przez kobiety. począwszy od słonej zupy skończywszy na morderstwie.

aldani, ja rozumiem że ta metoda może działać, ale skąd mam wziąć jeżozwierza i węgierskiego konia ? a nawet jeśli to wprowadzić go na pierwsze piętro w bloku ? nie foszę się, juz na samym początku grzecznie podziękowałam za twoją radę i powiedziałam że mi przykro ale nie przyda mi się ona.

Użytkownik Gohan1 edytował ten post 22.02.2012 - 20:56

  • 0

#38

agusiaq.
  • Postów: 108
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Prosze tu jest pare sposobow.

•Dobre rezultaty daje palenie poświęconych świec. W każdym pomieszczeniu, w każdym jego kącie oraz na środku ustawiamy po jednej białej świecy. Powinny palić się cały czas - gdy się jedna wypali, trzeba zapalić kolejną. Jak długo to ma trwać? Aż poczujemy, że atmosfera się zmienia. Obok każdej świecy ustawiamy małą miseczkę z solą morską

•Trzeba okadzić dom dymem z szałwii lub werbeny. Możemy w miseczce palić suche zioła (bywają w aptekach lub sklepach ze zdrową żywnością) lub kupić trociczki. Raz dziennie obchodzimy (w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara) z dymiącym ziołem każdy kąt mieszkania, mówiąc: "odpędzam wszystkie złe energie, które blokują szczęśliwe życie, w imię Ojca i Syna i Ducha świętego. Amen"

•Pod materace na łóżkach lub na podłodze pod łóżkiem należy rozsypać skorupki od jajek lub muszle (neutralizują promieniowanie cieków wodnych). Można też przez kilka dni potrzymać w domu kota. One kochają leżeć w szkodliwych dla ludzi miejscach, więc gdy zauważycie, że kot ma jakieś ulubione, postawcie tam np. szafę, żeby nie przebywać w tym miejscu dłużej niż chwilę

.

Użytkownik agusiaq edytował ten post 22.02.2012 - 21:09

  • 0

#39

Gohan1.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziękuję za rady :)

Użytkownik Gohan1 edytował ten post 22.02.2012 - 21:10

  • 0

#40

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak coś podziałasz, to zdaj relację. Chętnie bym poczytał czy coś z tego wyszło :)
  • 0

#41

Gohan1.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak coś podziałasz, to zdaj relację. Chętnie bym poczytał czy coś z tego wyszło :)

Wczoraj działałam z szałwią białą i lawendą. Nieznaczne, ale jakieś rezultaty są, znacznie spokojniej i przyjemniej się spało :)
Dziękuję za zainteresowanie :)
  • 0

#42

Demon.
  • Postów: 80
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po przeczytaniu tematu przytoczonego przez użytkownika Wszystko, stwierdzam, że masz dosyć dużą wiedzę na temat ezoteryki, co bardzo mi się podoba.

Miło jest wiedzieć że chociaż niektórzy ludzie są w stanie pojąć czyjąś bezradność.

Ten sposób rozumowania mi się nie podoba. Ty nie jesteś bezradna. Pozytywne myślenie jest kluczem do wszystkiego, więc nie ma co nazywać się bezradnym, tylko trzeba działać z przekonaniem, że będzie dobrze.
Na pewno uda się Tobie wyeliminować tę złą energię. Wierzę w Ciebie.:)

Mam pytanie, co do tej energii. Jak ją odczuwasz (w jaki sposób się ona ujawnia)?
Czy ta energia jest z czymś powiązana lub z czymś się Tobie kojarzy?

Użytkownik Demon edytował ten post 23.02.2012 - 14:49

  • 0

#43

Gohan1.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie, co do tej energii. Jak ją odczuwasz (w jaki sposób się ona ujawnia)?
Czy ta energia jest z czymś powiązana lub z czymś się Tobie kojarzy?

to zależy, czasami po rpostu bez żadnego konkretnego powodu czuję strach lub niepokój. A czasami budzi mnie po prostu. Pewnie powiązana jest z 3 bytami w pokoju których juz nie ma ale energia została i trzeba ją oczyścić lub zjawą w lustrze ... ale nią to juz się nie ja zajmuję. ( tak wiem ze brzmi naciąganie ale po co kłamać na forum? przyjaciół i tak się tutaj nie znajduje)
  • 0

#44

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gohan1, niezbyt wierzę w takie zjawiska, ale nie będę się śmiał i obrażał. Tak się kończy wywoływanie duchów, niestety, i aby się tak kończyło wcale te duchy nie muszą istnieć. A Aldaniemu nie dziękuj za rady bo on sobie tylko robi jaja, inna sprawa, że z dużym polotem - od śmiechu rozbolał mnie brzuch, a jeszcze ten węgierski koń. Tak czy siak życzę spokoju i normalnego życia.

Użytkownik katabas edytował ten post 27.02.2012 - 23:40

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych