Skocz do zawartości


Zdjęcie

Struktury na powierzchni Księżyca nagrane przez sonde Chang'e-2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chińska sonda Chang-2 nagrała na powierzchni księżyca struktury które przypominają budynki. Czy są to domniemane bazy ? Czy NASA okłamywała nas przez tak długi czas wciskając przerobione zdjęcia ?




  • 0



#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurde, ciekawe co tam znajdziemy na tym Marsie.
  • 0



#3

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim nie wyglądają one ja bazy, raczej jak pałace albo budynki przemysłowe.
  • -1

#4

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dziwne jest to ze o księżycu nadal praktycznie nie wiemy nic, oprócz tego ze ma jeden kolor, pokryty jest pyłem ze skałami no i jest wyposażony w kratery uderzeniowe :) ogólnie jest martwy :|. W mediach równiez jest cicho jakby go nie było a to niby zaledwie 400tys kilometrow od nas, czy to nie jest podejrzane przy współczesnej technologii :o ( żyjemy sobie od tak na ziemi po cichu :D )
http://www.youtube.c...h?v=fnyb4mjB9AA

Użytkownik real edytował ten post 21.02.2012 - 02:45

  • 0

#5

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde, ciekawe co tam znajdziemy na tym Marsie.


To jest Księżyc.

@BrainCollector możesz podać jakieś bardziej wiarygodne źródło niż YT? Jakąś stronke chińskich instytycji kosmicznych czy coś.
  • 1

#6

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Chińska sonda Chang-2 nagrała na powierzchni księżyca struktury które przypominają budynki. Czy są to domniemane bazy ? Czy NASA okłamywała nas przez tak długi czas wciskając przerobione zdjęcia ?

Ten filmik to zwykłe oszustwo.
  • 6



#7

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurde, ciekawe co tam znajdziemy na tym Marsie.


To jest Księżyc.

@BrainCollector możesz podać jakieś bardziej wiarygodne źródło niż YT? Jakąś stronke chińskich instytycji kosmicznych czy coś.

Omg xDDDD Jaki fail, dzięki za poprawę ;) No cóż, późna godzina była, nie byłem myślący :)
  • 0



#8

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pomimo słów komentatora na końcu nagrania uważam, że jest to zdjęcie modyfikowane. Ostrość podłoża jest minimalnie inna od tej budowli (tak na moje oko). Swoją drogą przypomniał mi się wywiad z facetem, który twierdził, że ludzkość od dawna posiada bazy na księżycu, a udaje się tam za pomocą naturalnych portali przestrzennych. To by tlumaczyło poniekąd dlaczego zaprzestano lotów na księżyc.
  • 0

#9

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, zaprzestali lotów na Księżyc z powodu portali, to że próbują ratować swój kraj przed kryzysem i tną koszty wydaje się mało prawdopodobne...ludzie, jakie portale? Dajcie już z takimi rzeczami spokój bo żal to czytać. Z drugiej strony chyba już wole jak ludzie wierzą w takie portale niż czytać wypowiedzi ludzi, którzy wierzą w to, że Ziemia jest płaska a rząd nas okłamuje...

Co do filmiku to już wolę się na temat baz na Księżycu nie wypowiadać, może są, może ich nie ma, dla zwykłych ludzi to nic nie zmienia.

Użytkownik tybysh edytował ten post 24.03.2012 - 22:08

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych