Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny sen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witajcie, niedawno wydażyło się coś dziwnego, o czym chce wam powiedzieć.

Spałem. Śniło mi się, że obok mnie stoi moja mama. Nagle caly sen, zaczął sie trząść, po czym pojawił sie przed moimi oczami fortepian.
Całkiem długą chwile wpatrywałem sie w fortepian, gdy nagle zobaczylem płomień i straszny śmiech (taki jaki posiadaja czarne charaktery)
nagle zobaczyłem jakaś zjawe uderzającą z całej siły w klawisze! Wtedy się obudziłem, ale myślałem, że to poprostu sen. Myślałem, że to sen,
dopóki nie przyszła moja mama mówiąc, że obudził ja jakiś dziwny dźwięk, jakby pianina (nie rozróżnia).

Zdziwiło mnie to, i chce sie dowiedzieć co to mogło być...
  • 0

#2

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś zbudziłem się w nocy i doświadczyłem sennego paraliżu o podobnym charakterze. Tylko, że nade mną wisiał duch, który się darł, strasznie głośno. Mimo, że obracałem się z boku na bok duch nie ustępował. W końcu wstałem, włączyłem światło i okazało się, że to kogut pieje za oknem. We śnie różne dźwięki słyszane na zewnątrz mogą kojarzyć się z czymś zupełnie innym. Gra na fortepianie to mógł być brzęk szyb spowodowany przelatującym samolotem. Może też tak być, że sen pomiędzy dwoma osobami przecieka. Czasami się zdarza, że dwojgu osobom śnią się w jednym czasie te same rzeczy.
  • 0

#3

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To, że przyszła twoja mama mogło ci się przyśnić. Spytaj się jej czy rzeczywiście do ciebie przyszła.
  • -1

#4

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przez sen słyszymy dźwięki z otoczenia a nasza podświadomość interpretuje to jak chce. Najczęstszy przykład: dzwoni budzik a my się rozglądamy we śnie gdzie ten dzwoniący telefon.

Najwidoczniej w telewizji, radiu, u sąsiada czy w przejeżdżającym za oknem aucie rozbrzmiewał wówczas podobny dźwięk a ty i mama usłyszeliście to przez sen.
  • 0



#5

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Rodzicielka mówi, że wstała na pewno.



Nie widze sęsu by kontynuować rozmowy w tym temacie, bo chcialem sie tylko dowiedziec co to moglo byc.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych