Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak otworzyć trzecie oko?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Damka1000.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jak mam rozwijać i pracować nad czakrami??

Dzięki Aidil za odpowieć
  • 0

#17

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

energia wchodzi w ciało duchowe poprzez czakre podstawy, a czakra podstawy to przedewszytkim emocje i ch przezywanie i rozumienie tych emocji, blokada jest strach, i jest tez on glownym miernikiem czakry podstawy. Wiec odpoiwedzia jest przeżywaj emocje, żyj życiem a nie myśl o nim, myslenie jest efekem a nie przyczyna.Płacz kiedy masz ochotę, śmiej się kiedy masz ochote, doświadczaj, a zobaczysz jak szybko wszytko satanie się takie jak pragniesz. Gdzieś jest wątek o sekrecie, warto go przeczytać, uzmysłowi jak świat reaguje na własne czyste pragnienia- całkiem niesamowite.

Zgadza sie Aidill, wysokie wibracje są ochrona przed brakiem lub niskimi wibracjami, niesamowity mechanizm. Owszem wizualizacje sa dobre, ale etap na któym się znajdujemy nie pozwala na manifestację - brak energi. Użyje metafory z woda, wyobraż sobie rzeby coś zmanifestować potrzebujesz według wzoru Einsteina E=mc2 energi i światła, wtedy masz masę, czakry dają E światło w sumie masz, . tylko ilosc energi któa masz to kropla, ile czasu zajmie nakapanie zboirnika 1000000m3 kroplami? Calkiem sporo.Więć zanim zaczniesz cokolwiek wizualizować upewnij sie że masz tyle energi co woda w wodospadzie. A ta energia to Boża miłość(religie są nie istotne) czakra podstawy to 1 czakra 3 0ko to 6 spora róznica.
WIARA, NADZIEJA, i MIŁÓŚĆ.
  • 1

#18

Damka1000.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielkie dzięki teraz już wiem jak zacząć.
  • 0

#19

Anders.
  • Postów: 97
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

hymmm ludzie maja dwoje oczu i raczej nie ma trzeciego, wiec jak je otworzyc mialbys? :o
  • -4

#20

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrym miernikiem jest sprawdzenie własnego ciała, czy jest ono napięte, czy rozlużnione. Poczytaj Caycego, tam jest sporo technicznych informacji które mogą pomóc.

Tak człowiek ma 2 oragny które służą do interpretacji pewnego spektrum polamagnetycznego,fali fotonów - zwanego oczami i sądwie sztuki. Te sztuli zamieniają to na impulsy elektryczne i wysyłają do mózgu któru interpretuje obraz, Tylko to jest wąskie spektrum całośći, nie widzisz podczerwienia np. Twoje oczy tego zakresu już nie rejestrują. Czy masz pewniość że w ludczkim mózgu nie znajduje się coś co może rejestrować inny zakres? Czy znamy możg w 100% NIE znamy. Więc cokolwiek jest tzw 3 okiem nie jest to fizyczne oko jakie znamy.
  • 1

#21

syn stacha.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Jestem nowy na tym forum i dlatego najpierw chciałbym wszystkich serdecznie pozdrowić, zanim zacznę pytać o cokolwiek.
Mam nadzieję, że ktoś jeszcze zaglada w ten temat i będzie mógł mi cos wyjaśnić w pewnej kwestii. Otóż od jakiegoś czasu trochę pomagam sobie bardziej świadomie w obszarze rozwoju, że tak się wyrażę ogólnego. Wskład wchodzi również medytacja (kursy u doświadczonych nauczycieli). Zdaje mi się, że mam trzecie oko wystarczająco rozwinięte ale żeby coś dostrzegać (prucz migawek) nie mam wystarczającego luzu. Chciałbym poruszyć sprawę dostrzegania obecności pewnych istot, tak naprawdę zupełnie innej rzeczywistości poprzez czakrę serca. A tak dokładniej, to w czasie, gdy czakra serca będąc bardzo aktywna, to w momencie, gdy przestaję się skupiać na tym obszarze, to dzieją się bardzo ciekawe rzeczy (o których nie chcę pisać, gdyż pewne doświadczenia są po prostu moimi doświadczeniami) Zdarzało mi się kilka razy zobaczyc własnie to oczym piszę. Czy ktoś wie co się dzieje? Może mi to ktoś wyjaśnić? Czy ktoś ma podobne doświadczenia?
Pozdrawiam.
  • 0

#22

Napieralsoon.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Jestem nowy na tym forum i dlatego najpierw chciałbym wszystkich serdecznie pozdrowić, zanim zacznę pytać o cokolwiek.
Mam nadzieję, że ktoś jeszcze zaglada w ten temat i będzie mógł mi cos wyjaśnić w pewnej kwestii. Otóż od jakiegoś czasu trochę pomagam sobie bardziej świadomie w obszarze rozwoju, że tak się wyrażę ogólnego. Wskład wchodzi również medytacja (kursy u doświadczonych nauczycieli). Zdaje mi się, że mam trzecie oko wystarczająco rozwinięte ale żeby coś dostrzegać (prucz migawek) nie mam wystarczającego luzu. Chciałbym poruszyć sprawę dostrzegania obecności pewnych istot, tak naprawdę zupełnie innej rzeczywistości poprzez czakrę serca. A tak dokładniej, to w czasie, gdy czakra serca będąc bardzo aktywna, to w momencie, gdy przestaję się skupiać na tym obszarze, to dzieją się bardzo ciekawe rzeczy (o których nie chcę pisać, gdyż pewne doświadczenia są po prostu moimi doświadczeniami) Zdarzało mi się kilka razy zobaczyc własnie to oczym piszę. Czy ktoś wie co się dzieje? Może mi to ktoś wyjaśnić? Czy ktoś ma podobne doświadczenia?
Pozdrawiam.

 

 

Podbijam temat, bo BARDZO chętnie dowiem się czego doświadczasz!


  • 0

#23

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wątpię byś uzyskał odpowiedź, ale jeśli jesteś poważnie zainteresowany tym tematem, to dla własnego dobra przyda się popracować nad czakrami.

Energetyka ludzkiego ciała mocno jest związana z energetyką świadomości. Jedno po prostu nie istnieje bez drugiego. Same ciało człowieka to niewyobrażalnie skomplikowana konstrukcja, której części są wzajemnie bardzo mocno powiązane. Musisz pamiętać że u osoby zdrowej energetyka ciała i energetyka świadomości są w harmonii. W zdrowym ciele zdrowy duch i bez zdrowego ducha nie ma zdrowego ciała.

Poczytaj sobie o pracy nad czakrami i to czym jest główny strumień energetyczny jeśli traktujesz te sprawy na poważnie.


  • -1

#24

Dirty Frank.

    If you dont know my name, you can call me Dirty

  • Postów: 222
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wątpię byś uzyskał odpowiedź, ale jeśli jesteś poważnie zainteresowany tym tematem, to dla własnego dobra przyda się popracować nad czakrami.

Energetyka ludzkiego ciała mocno jest związana z energetyką świadomości. Jedno po prostu nie istnieje bez drugiego. Same ciało człowieka to niewyobrażalnie skomplikowana konstrukcja, której części są wzajemnie bardzo mocno powiązane. Musisz pamiętać że u osoby zdrowej energetyka ciała i energetyka świadomości są w harmonii. W zdrowym ciele zdrowy duch i bez zdrowego ducha nie ma zdrowego ciała.

Poczytaj sobie o pracy nad czakrami i to czym jest główny strumień energetyczny jeśli traktujesz te sprawy na poważnie.

 

od czego poleciłbyś zacząć lekturę osobom początkującym? 

 

dzięki jednej z forumowiczek, połknąłem całkiem niedawno 'Potęgę Teraźniejszości' (Eckhart Tolle)

i mogę z całą pewnością stwierdzić że jest to świetna podstawa - wstęp, do budowania szeroko rozumianego rozwoju duchowego. Polecam. 


  • 1

#25

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na początek proponuję książkę Dimitri'a Wereszczagin'a Deri 1 Wyzwolenie.

 

Otwierając tę książkę uzyskacie szansę na zmianę swego życia przez wyjście na nowy poziom ewolucji. Przyniesie ona zrozumienie prawdziwej przyczyny zdrowia i wszystkich chorób, ludzkiego postępowania i kolei losu. Uwolnicie się od wpływów wielkich energetycznych pasożytów manipulujących ludźmi i zmuszających ich do autodestrukcji. Pamiętajcie, by nie krzywdzić istot na niższym poziomie rozwoju. Okażcie im współczucie i pomóżcie im. Bo dla was stanie się możliwym to, co dla innych jest nieosiągalne. Nie marnujcie swoich możliwości uganiając się za próżnościami tego świata. Przed wami stoją wielkie cele odkrycie nowego świata, poszukiwanie w nim miejsca dla siebie. Uzyskacie zdolność uzdrawiania. Ten dar przyjdzie do każdego. - Autor

 

Przewodnik Wereszczagina ma za zadanie pomóc w wyczuciu kosmicznego i ziemskiego strumienia, wzmocnieniu chaotycznego i osłabionego potoku mocy. Energia jest podstawą egzystencji w harmonijnym świecie przyrody. Życie zgodne z regułami żywiołów, pór roku, dnia i nocy eliminuje patologie i porażki, przekształca się w nieprzerwane pasmo sukcesów, gwarantuje szczęście i zdrowie. Rzekomej nowoczesności brakuje czasu. Priorytetem stało się cielesne przetrwanie i konieczność gromadzenia dóbr materialnych. Podporządkowanie się takiemu schematowi życia wywołuje mutacje świadomości, staje się przyczyną depresji, załamań, chorób i śmierci. By uniknąć podobnego, negatywnego scenariusza, konieczne jest opanowanie – właściwiej byłoby napisać: przypomnienie sobie - umiejętności odczuwania i kierowania własnym polem bioenergetycznym. Prawidłowy przepływ strumieni energii przez czakry – energetyczne centra człowieka – umożliwia wzniesienie się na wyższy poziom ewolucji. Uwalnia od natrętnej i szarej rzeczywistości, uodparnia na ataki złych pokładów energii ze strony innych ludzi i pasożytów elektroinformacyjnych. Dimitri Wereszczagin wyjaśnia sposoby odczuwania energii, przepływającej przez eteryczne ciało człowieka. Ćwiczeniami praktycznymi udowadnia, że dusza jest strukturą energoinformacyjną. Autor tłumaczy jak wykorzystywać energię Ziemi i Kosmosu, by odzyskać prawo do szczęścia i zdrowia. Uczy poruszania się w niższej przestrzeni astralnej, obserwowania własnej i obcej aury bioenergetycznej. Obiecuje lepsze życie i szansę na rozwój duszy.


Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 18.04.2014 - 16:26

  • 0

#26

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niejednokrotnie obserwuję, ze ludzie nie nauczyli się jeszcze korzystać z dwojga oczu przyrodzonych, powątpiewam więc czy otworzenie trzeciego im pomoże - prędzej tylko namiesza.

 

offtop.gif

No przecież niedawno dostałeś warna za offtop. Chcesz znowu dostać? Pierwsze i ostatnie upomnienie.

/Connor


  • 2



#27

polkiju44.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Najpierw użyj czegoś osłonowo.

Powinieneś stworzyć osłonę psioniczną (P.S.I.)


  • 0

#28

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Najpierw użyj czegoś osłonowo.

Powinieneś stworzyć osłonę psioniczną (P.S.I.)

 

 

A następonie stwórz PSI balla, rzuć sobie w głowę a wtedy 3cie oko zostanie odblokowane


  • 1

#29

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

 

A następonie stwórz PSI balla, rzuć sobie w głowę a wtedy 3cie oko zostanie odblokowane

 

 

 

Uważasz że to jest śmieszne?  Nie jest smutne.


Użytkownik Aidil edytował ten post 18.06.2015 - 08:38

  • 0



#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Smutne to jest to co ten polkiju wypisuje, te błędy jakie robi, te cytaty co wkleja po 10 razy ten sam tekst. I w każdym temacie pisze że potrafi to i tamto a na razie to na słowach się kończy.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych