Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwny sen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Redd.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia gdzie są "kategorie" więc umieszczam to tutaj i czekam na odpowiedź.

Kilka lat temu nękał mnie ten sam,powtarzający się,sen. Śniło mi się,że ktoś mnie goni (i tu muszę przyznać,że zdziwił mnie fakt,iż pamiętam dokładnie osobę,która mnie goni). Był to wysoki mężczyzna w szarym prochowcu,skórzanych rękawiczkach,ciemnych spodniach oraz butach w tym samym kolorze i czarnym kapeluszu. Twarzy niestety nie widać. Ja natomiast biegnę przez podwórko mojej sąsiadki. Pora roku wygląda mi na jesień. Wokół mnie lekka,jakby opadająca mgła lub babie lato. Nie jestem w stanie określić. Ale przechodząc do tematu.. Biegnę. Jestem już na swoim podwórku i kiedy dobiegam do drzwi od domu i próbuję chwycić za klamkę okazuje się,że nie mogę i nagle sen się urywa,a ja się budzę. Za każdym razem powtarzało się to samo-ten sam mężczyzna,pora roku,"wystrój" podwórek. Nie wiem co mam o tym myśleć. Szukałam na necie informacji na ten temat,ale niestety żadnego wytłumaczenia nie uzyskałam. Czy ktoś z Was wie co to może lub mogło znaczyć?

  • 0

#2

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja też kiedyś miałem powtarzające się sny. Te dopiero były dziwne.

Na początku coś jak 'Kult' , z jakimś facetem, nie pamiętam kim był ale chyba którymś krewnym przylatujemy na wyspę, na której stoi pusty hotel. Magicznym sposobem pusty hotel zamienia się w dom mojej cioci, jednak z piętrem, pięknym, ozdobnym, kręcone złote schody, okrągłe okiennice z witrażami i łoże z piękną, miękką narzutą i takie tam. Postanowiliśmy się tam wprowadzić, co jest dziwne. Przyjeżdża kuzynka z mężem i córką.
robimy sobie ognisko, wiadomo, 'impreza', ognisko itp. jednak zanim to nastąpiło przyjechała jakaś kobieta, domniemana właścicielka domo-hotelo-domu cioci i mówi coś, zapamiętałem z tego tyle że ma raka i niedługo umrze. Miała 'wygoloną' głowę jak po jakiejś chemioterapii.
dobra, wracajmy do ogniska.
nagle znikąd pojawia się jezioro, jak to w snach.
Z jeziora wychodzą nagie, opatulone tylko ciemną tuniką z kapturem kobiety i mówią, że każdy, kto zamieszkał w tym domu zginie, chyba że zostanie w nim na zawsze i nigdy przenigdy go nie opuści. rodzinka sie spakowała i pojechała w siną dal a ja i ten mężczyzna zostaliśmy.
i są dwa warianty snu: albo w tym momencie sie kończy lub (dobrze tego nie pamiętam, bo było dawno):
Szukamy po wyspie miejsca zamieszkania tych kobiet. znajdujemy je składające ofiarę z poprzednich mieszkańców domu (+ baba z chemioterapii) jakimś bogom. później chyba my zostaliśmy złozeni w ofierze, albo staliśmy się wyznawcami kultu, dobrze nie pamiętam.

Jak widzisz sny na serio czasami moga być dziwne i gdybyś prześledził forum odnalazłbyć bardzo dużo podobnych do twojego tematu snów. Jezu, przez to przypomniał mi się 'Konik..', a to była przesada..

Nie przywiązuj do tego wagi. Będą ci sie śniły jeszcze dziwniejsze sny. Każdy tak ma.
  • 0

#3

Redd.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam nadzieję,że już nic dziwniejszego mi się nie przyśni,bo wtedy chyba sfixuję. o co chodzi z "Konikiem" ?
  • 0

#4

Elvis.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

^ http://www.paranorma...__1#entry479385
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych