Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kalendarium III wojny światowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie!

W związku z m.in. moim wielkim zainteresowaniem tematem "Nostradamus a III Wojna Światowa"(http://www.paranorma...-wojna-wiatowa/) postanowiłem wyjść z inicjatywą do użytkowników, aby spróbować wszystko poukładać w logiczną całość. Niestety, ale posty podsumowujące i wyznaczające kierunki we wspomnianym temacie, giną w gąszczu kolejnych newsów i informacji.

Stąd moja propozycja, aby osoby, które siedzą w temacie wrzucały tutaj kolejne punkty z wydarzeń przyszłej wojny światowej (i jeśli to możliwe - kilka zdań wyjaśniających). Można ewentualnie później spróbować na zielono podkreślić kwestie, które się sprawdziły/sprawdzają, a na czerwono te, które się nie pojawiły.

Myślę, że dzięki temu po kilku stronach, uda się stworzyć jakiś mini-artykuł, który przedstawiałby losy III wojny światowej.

Zachęcam do dyskusji.

PS
Chciałbym podkreślić, że nie chodzi tutaj o to by powielać treści tematu z Nostradamusem, ale by wrzucać tutaj sam plan wydarzeń.

Użytkownik Smiler edytował ten post 09.02.2012 - 09:41

  • 0

#2

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ułożyłem kiedyś taki plan wydarzeń w temacie "Nostradamus a III Wojna Światowa":

Zadałem sobie trud przeanalizowania tego co napisał Centurion, aby przedstawić w dużym skrócie, mniej więcej chronologicznie, to, co m się wydarzyć. Żeby mieć wszystko w jednym miejscu:

1. W lipcu lub wrześniu 2011 roku wybucha bomba atomowa, rozpoczynając dekadę superterroryzmu
2. 2013 rok - wycofanie wojsk USA i NATO z Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu, atak Rosji na Ukrainę w 2020 roku
3. W 2021 roku, dzień po podpisaniu traktatu pokojowego w Izraelu, wybucha III Wojna Światowa - najstraszniejsza w dziejach świata. Rozpocznie się od inwazji Chin na Rosję i Wielkiego Talibanu na Północną Afrykę, Turcję i Europę. Przed jej wybuchem na świecie panuje kryzys gospodarczy i finansowy
4. W ciągu pierwszych dwóch lat wojny (2021-2023) Mahdi, przywódca Talibanu, zdobywa w zasadzie całą południową Europę (od Hiszpanii, Portugalii, Grecji i Włoch aż po Czechy, które zostaną zniszczone bombą atomową). W tym czasie zostaje też zamordowany ostatni papież - Piotr Rzymianin (wcześniej, w 2022 umiera Benedykt XVI, czyli ten Piotr Rzymianin będzie papieżem tylko przez chwilę), Kościół Katolicki się rozpada, Bazylika św. Piotra staje się meczetem. Trwa też wojna domowa w USA. Indonezja i Malezja zdobywają Australię, a Chiny i Japonia zdobywają większość Rosji (od Syberii po Ural)
5. Rok 2023 - w Atlantyk uderza kometa lub meteoryt. Powoduje to zatopienie połowy Wielkiej Brytanii, Wschodniego Wybrzeża USA, Meksyku, zniszczenie części Portugalii, Francji, Holandii, Belgii oraz części Północnej Afryki itd., wojna zostaje przerwana na 2 lata
6. Rok 2025 - wznowienie działań wojennych, Polska podpisuje sojusz z Wielkim Talibanem - w 2025 lub 2027 roku. Sojusznikiem Mahdiego jest też Rumunia
7. Do 2028 roku Mahdi zdobywa Szwajcarię i Austrię (chociaż wcześniej Centurion pisał, że będzie to w 2030)
8. W 2029 roku zdobywa część Niemiec (które wcześniej udzieliły mu wsparcia) i w 2033 przekazuje ją pod okupację Polsce (która jest oficjalnie muzułmańskim sojusznikiem Wielkiego Talibanu)
9. 2034 - Mahdi zdobywa całą Francję, oprócz półwyspu Bretanii. Koniec Wojny Domowej w USA. Inwazja Indii na Wielki Taliban
10. W 2038 - nastąpi w wojnie WIELKI PRZEŁOM. W Polsce wybuchnie bunt przeciwko Generałowi-Dyktatorowi. Polska, Rumunia i Skandynawia przyłączą się do nowego sojuszu - francusko-amerykańsko-brytyjskiego. Na Węgrzech dochodzi do powstania antymuzułmańskiego. Pierwsze porażki Talibanu w Europie
11. Około 2038 roku - największa bitwa wszech czasów - Bitwa pod Ulm, trwająca 66 dni. Henryk V Szczęśliwy pokonuje Mahdiego. Po tej klęsce dochodzi w Talibanie do buntów przeciwko Mahdiemu. "Słowo ULM stanie się na wieki przekleństwem muzułmanów". W tym samym roku Indie podpisują rozejm z Talibanem i Chinami.
12. Rok 2040 - wyzwolenie Francji spod panowania Mahdiego
13. Rok 2041 - wybucha wojna pomiędzy Wielką Brytanią a Francją (wygrają Francuzi), a także Wielka Wojna Alaskijsko-Pacyficzna pomiędzy USA, Kanadą i Meksykiem z jednej strony, a Chinami i Japonią z drugiej (wojna ta skończy się w 2043 roku zwycięstwem USA i Kanady).
14. 2038-2044 - sytuacja zmieniła się - następuje kontrofensywa! Francuzi, Brytyjczycy i Amerykanie niszczą meczety i zabijają lub chrystianizują muzułmanów. W 2041 Henryk Szczęśliwy rozpocznie nową wielką ofensywę na kraje w dalszym ciągu okupowane przez muzułmanów - Szwajcarię, Włochy i Grecję. Wyzwala także Hiszpanię i Portugalię, później zdobywa też Turcję. W 2042 roku (dwa lata przed przebiegunowaniem) Polska podpisuje traktat z Henrykiem Szczęśliwym, na mocy którego otrzymuje m.in. Bałkany. 2044 - całkowite wyzwolenie Europy spod panowania Muzułmanów. Europa podzielona między Francję i Polskę.
15. 2044 - II Katastrofa Kosmiczna - przebiegunowanie Ziemi i zmiana klimatu. Wybuchy wulkanów, huragany, trzęsienia ziemi, tsunami. Nastąpi też "cud Krzyża". Niektóre lądy zatoną, inne się wyłonią. Trzeba będzie zrobić nowe mapy.
16. Po przebiegunowaniu Ziemi Japonia przyłącza się do USA i rozpoczyna się wojna z Zjednoczonym Sułtanatem Indonezji i Malajów, aby odbić Australię i Filipiny. Zwyciężają USA i Japonia. Japonia kolonizuję Australię, gdyż większość jej wysp znajdują się pod wodą. W Chinach upada komunizm

Taki mniej więcej przebieg będzie miała III Wojna Światowa. Starałem się podać najważniejsze wydarzenia.


http://www.paranorma...post__p__433152
  • 2



#3

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

taa.. a bombą atomową z pierwszego punktu to była Elektrownia jądrowa w Fukushimie? Proroctwo mija się coś z prawdą. ;)
Takie przepowiednie są czymś na kształt teorii spiskowej. Tyle od tematu.
  • 0

#4

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No nie do końca:

Napisałem, że III wojna światowa ma się rozpocząć po 10 latach (dekada) od rozpoczęcia tzw.
Superterroryzmu Islamskiego. Otóż III wojna światowa ma się rozpocząć, jak już pisałem, w latach:
2001, 2010, 2012, 2021 lub 2100.
W roku 2001, jak wiemy, III wojna światowa nie wybuchła, choćby dlatego, że Nostradamus
wyraźnie napisał (co już pisałem), że ma się ona rozpocząć następnego dnia w nocy po zawarciu w
Jerozolimie Światowego Pokoju na Bliskim Wschodzie, a to się dotychczas nie stało. Wydaje mi
się, że rok 2010 też już raczej nie wchodzi w rachubę, jak też rok 2100. Rok 2100 to ostatni rok
XXI wieku, a Nostradamus wyraźnie napisał, że III wojna światowa będzie trwała 27 lat (pisałem
już o tym) i skończy się w tym samym wieku, około 2050 roku. Ja zawsze uważałem (nie wiem,
czy mam rację?), że III wojna wybuchnie albo w roku 2012 albo w roku 2021, przy czym
przychylam się do roku 2021.
Jeżeli w roku 2021 wybuchnie zapowiadana przez Nostradamusa i innych jasnowidzów III wojna
światowa, to superterroryzm islamski (na ogromną skalę) rozpocząłby się w roku 2011 lub 2012.
Nostradamus podkreślał dany okres specjalnym semickim przedrostkiem, który można
przetłumaczyć na język polski - około.

Na przykład napisał, że prawo Tomasza Morusa (twórca utopijnego Komunizmu) będzie trwało w
Rosji 73 lata, ale dodał przedrostek odpowiadający polskiemu - około. Komunizm w ZSRR (kraj
ten został w Białowieży w 1991 roku rozwiązany) trwał: 1991-1917 (przewrót październikowy, tzw.
rewolucja) =74 lata, czyli prawie się zgadza. W innych krajach europejskich upadł 1 rok czy 2 lata
wcześniej.


Rozpoczęciem tej dekady miało być własnie wysadzenie bomby atomowej- więc możliwe, że stanie się to w tym roku.
  • 0

#5

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Kajman: TEGO WŁAŚNIE SZUKAŁEM, ALE NIE MOGŁEM NIGDZIE ZNALEŹĆ.

Obecnie sam jestem w trakcie czytania tematu i sporządzania własnych notatek. Mam nadzieję, że niedługo uraczę was efektami mojej pracy.
  • 0

#6

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up
Tylko uważaj, bo Centurion czasami przypisywał to samo wydarzenie do dwóch różnych dat. Nie jest łatwo ułożyć to wszystko w jeden spójny, logiczny i chronologiczny plan.
Ale życzę powodzenia i czekam na Twoje kalendarium III WŚ. ;)
  • 0



#7

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzięki za słowa otuchy ;). Jeśli zaś chodzi o kwestie czysto techniczne - wymyśliłem sobie, że jeśli będę miał problemy to po prostu dam sobie spokój z pisaniem dat i ułożę plan w postaci ciągu przyczynowo-skutkowego.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych