Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sen (numery lotto)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nie daje mi to spokoju, czemu można zaprogramować w sobie budzik, stosować inne autosugestie ,ale chyba nigdy nie czytałem, by ktoś prosił o wskazanie numerów? Nie chodzi o to, że będą prawidłowe, ale o sam sen z numerami. Dlaczego nikt o tym nie pisze? W ogóle można mieć taki sen, jak ktoś LD to próbował?
  • 0

#2

Elvis.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak będziesz długo o tym myślałem, nie dawał sobie tym spokoju przez cały dzień/dnie to istnieje duża szansa, że Ci się przyśni losowanie totolotka ;)
  • 0

#3

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tak można. Nic mi to nie daje. Jutrzejsze numery też mam z LD. Kolejne 3 zł pójdzie na pana prezesa co mu wszystko lotto.
  • 0

#4

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nikt o tym nie pisze, bo widocznie nikogo to nie interesowało albo zwyczajnie na to nie wpadł. W LD można zrobić wszystko co tylko można sobie wyobrazić. Następne losowanie też pewnie można, ale zgodności z rzeczywistością gwarantować nie można ;]
  • 0

#5

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ty tak ogólnie, czy masz na myśli neostrady dzieci piszące na tym szczególnym/paranormalnym?
Zakładam, żeś nietutejszy, no to się dowiedz.Wszystkich (prawie) zaprogramowano na "dokopywanie" słowne komukolwiek.No wiesz, ich już życie w realu nie dotyczy, kasę potrzebują w stopniu minimalnym.W większości przypadków ktoś z rodziny troszczy się o ich cielesne powłoki.Wydalają, bo muszą, ale nad tym problemem z tego co wyczytałem już pracują odpowiednie służby.Tu nikt (pomiń mnie) nie myśli o kumulacji w lotto, zresztą i tak sensu to by nie miało, ja biorę tym razem pulę.
Nie przesadzam, że to nie do końca jest sprawiedliwe jest wyłącznie uogólnieniem, zresztą co mnie obchodzą "żyjący w necie"!

Poczytaj aktualne tematy, ja się przy nich dobrze ubawiłem i tobie tego życzę.


A co do samego problemu z twego zapytania.No zaskoczę cię.Robiłem próbę i się zdziwiłem boleśnie.Liczby jakie wytypowałem wyskoczyły, lecz nie w losowaniu, lecz na blankiecie zawarcia zakładu.Nie żartuję, tak miałem w zeszłym tygodniu, nie były identyczne w 100%, ale b.blisko.Zdumiało to mnie troszkę i ubawiło.
Widzisz sam, pozostaje pytanie.Jak ukierunkować sugestię na odpowiednią maszynę?

Te jutrzejsze może działać na wyobraźnie, no nie da się zaprzeczyć, ja od ręki stawiam na - 1 i 3........resztę pominę bom poważny facet/raczej.
  • 0

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można sobie zażyczyć dowolny sen poprzez usilne myślenie o treści snu przed zaśnięciem więc dlaczego nie możnaby zażyczyć sobie numerów lotto? Kwestia tylko jest tego typu czy owe numery rzeczywiście wypadną czy będą jedynie wytworem wyobraźni - ale ty pytasz o sam motyw snu a nie przewidywanie w ten sposób przyszłości.

Swego czasu często przed snem życzyłam sobie by przyśniły mi się numery lotto (wtedy zakłady były jeszcze tanie a ludzie wygrywali często więc można było liczyć na wygraną - teraz komputer wychwytuje kombinację której nikt nie skreślił więc szansa wygrania jest zerowa chyba, że akurat postanowią zresetować kumulację). Raz było lepiej, raz gorzej. Nie jestem za dobra w programowaniu snów więc życzenie spełniało się raz na kilkanaście nocy ale za to moje przewidywania były trafne. 6 nigdy nie trafiłam (choć zdarzyło mi się trafnie ją wyśnić ale akurat nie puściłam. Jaka byłam na siebie wtedy wściekła...) ale udało mi się wyśnić i skreślić 5kę i kilka 4rek.
  • 0



#7

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Też tak myślę, że komputer wybiera. Zawsze były reklamy przy kumulacjach rzędu 10 milionów, a teraz nagle natrafiam na 35... chyba że pojawiały się już, im częściej te reklamy tym większe podejrzenie. Dziś pamiętałem ze 2 sny, raz ujrzałem tabelkę jakby ze statystykami samobójstw. Wydaje mi się, że 6 kolumn było, m.in. 1 samobójstwo, 3 samobójstwa i 15 samobójstw, może to liczby? :D ale nie gram już i tak ;] tak chodziło mi o sam ten motyw, nieważne czy jakaś by padła czy nie.
  • 0

#8

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oczywiscie ze mozna sobie zaprogramowac numery lotto, mi nie raz sie snily kiedy nad tym troche popracowalem i raz nawet otarlo sie to o stan OOBE podobny, gdzie postac siedzaca za lozkiem kazala mi zapamietac numery lotto i puszczac je przez rok a wypadna.. po 3 m-cach je wy.. do smieci, bo nie bylem pewny kilku liczb wiec musialem skreslic dwa kupony z rozna kombinacja liczb ktorych nie bylem pewien, bo tej postaci zebralo sie jescze na inne gadki i tak mnie zagadala ze zapomnialem numerow mimo powtarzania ich w glowie do przebudzenia.. pamietam jak zona sie wystraszyla gdy ja rankiem zerwalem sie jak poparzony i pobieglem po kartke i dlugopis :rotfl:

Problem w tym ze jesli myslisz o "wlasciwych numerach" to juz nie jest to takie latwe, aby sie one przysnily, bo nawet wierzac w cala sile umyslu itd.. to twoja podswiadomosc na 99% nie poda ci tych wlasciwych dlatego ze ona wie ze ty tak naprawde to nie chcesz wygrac w lotto :roll:
KAZDY! podswiadomie, wolalby zarobic duza kase niz ja wygrac, bo wtedy na poziomie podswiadomym bylby z siebie bardziej dumny.. poza tym wygrana duzych pieniedzy to strach przed ich utrata: zlodzieje, bankrutujacy bank z nasza wygrana.. co powiem rodzinie i znajomym, a zaraz beda wszyscy "potrzebujacy" - a ty daj, bo przeciez tak latwo je dostales wiec sie mozesz podzielic.. itd itp.
Mozesz mowic, a nawet myslec ze tak nie jest ale tak jest! a podswiadomosci nie oszukasz..
  • 0

#9

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaprogramować można, ale nasz umysł nie kreuje rzeczywistości. Kilka dni temu mi się numery przyśniły, nie trafiłem żadnej pozycji:P
  • 0

#10

ofierski.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Oto pewien pomysł luźno nawiązujący tematu..

Dla przykładu powiedzmy, że mamy tabele na których widnieją liczby z przypisanymi do liczb walorami. I tak w jednej z tabel do 49 liczb przypisujemy 49 nazwisk. W drugiej powiedzmy że tabela wypełniona jest nazwami zwierząt. Trzecia przedmiotów. Na czwartej niech będą wypisane miejsca. Piątej postacie z bajek, postacie mitologiczne. I jeszcze może szósta tabela gdzie umieszczone są nazwy warzyw, owoców etc.

I tak pewnego razu w marzeniu sennym gdzieś przy dworcu pks, na słupie widzimy plakat zapraszający nas na przedstawienie pt. "wigor i pomarańcza", a na plakacie widzimy jenne jameson ostudzającą zapał rozjuszonego byka..

Liczby z tabeli, które są przypisane oznajmiają nam, że dworzec pks to 17, pomarańcza to 30, jenna jameson 29 i byk 3..

i mamy cztery liczby, bo więcej szczegółów nie zapamiętaliśmy..
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych