Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trafna wizja Jackowskiego


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To zostało zamieszczone 3 lutego:

„ Gazeta Polska Codziennie” publikuje rozmowę z najbardziej znanym polskim jasnowidzem, Krzysztofem Jackowskim, na temat sprawy półrocznej Magdy z Sosnowca.

- Uważam, że dziecko zostało zamordowane. Czuję, że zostało uduszone. Nie wydaje mi się, żeby zmarło w wyniku nieszczęśliwego wypadku - mówi „GPC” jasnowidz z Człuchowa, z którym wielokrotnie współpracowała policja i prokuratura.

- Wszystko zostało zaplanowane, przygotowane z premedytacją. Nie potrafię powiedzieć, jaki był bezpośredni powód zbrodni. Czuję jednak, że tu są jakieś głębsze sprawy. Według mnie w morderstwie brała udział jeszcze jedna osoba. Nie chcę osądzać nikogo. Powiem tylko, że jest to ktoś bardzo bliski matce małej Magdy. To osoba, która występowała razem z matką dziecka podczas konferencji prasowych, spotkań z dziennikarzami. Będzie aresztowana przez policję - twierdzi w rozmowie z „GPC” Jackowski.

I dodaje:

- Sądzę, że policjanci niebawem znajdą ciało dziecka. Na razie szukają w złym miejscu, nie zostało ono zakopane. Widzę wysoką metalową konstrukcję, może to jest magazyn, jakieś 100-120 m od rzeki. Kojarzy mi się słowo „zsyp”. Tam zostały ukryte zwłoki.

Rozmowę z Krzysztofem Jackowskim i wiele innych informacji na temat tajemniczego zniknięcia półrocznego dziecka znajdą Państwo w sobotniej „Gazecie Polskiej Codziennie”.


[źródło: Gazeta Polska Codziennie]


dzisiaj jest 4 luty i proszę co się okazało:

Policja odnalazła w Sosnowcu ciało dziecka, dziewczynki - wszystko wskazuje na to, że to zwłoki półrocznej zaginionej Magdy. Przy zwłokach znaleziono różowy kocyk, który Magda miała przy swoim zaginięciu. - Z matką rozmawiali policjanci grupy operacyjno-śledczej. W pewnym momencie stwierdziła, że miejsce, które wskazała poprzednio było fałszywe. Przekazała, że jest gotowa pokazać dokładne miejsce pozostawienia zwłok - relacjonował w TVN24 mł. insp Andrzej Gąska, rzecznik katowickiej policji. - Została zabrana na miejsce i je wskazała.
Jak relacjonował Gąska, ciało dziecka znaleziono w okolicach torów kolejowych, ok. 1,5 km od miejsca, które matka wskazała w czwartek wieczorem. Było przykryte gruzem, cegłami. Policja nie chce na razie przesądzać, czy kobieta mogła sama ukryć dziecko w tym miejscu.

Będzie przeprowadzona sekcja zwłok, ale - jak zaznaczył Gąska - prawdopodobnie dopiero za ok. dobę. Na miejscu pracują w nocy technicy kryminalni i biegli patolodzy.


Jednak Jackowski ma jakiś dar, ciekawe.
  • 0

#2 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Na forum istnieje już wątek poświęcony Krzysztofowi Jackowskiemu i jego przepowiedniom. http://www.paranorma...owu-mial-racje/
  • 0

#3

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

może to Jackowski zamordował ? Bardzo mi szkoda dziewczynki, spoczywaj w pokoju : *
  • -12



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych