Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Wstrząsający materiał fllmowy"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Opis: Grupa chłopaków wyruszyła na weekend w góry... nikt nie spodziewał się tak strasznej tragedii... Oto materiał filmowy znaleziony na jednej z ulic prowadzących do zakopanego... !!! Szok [+18]

źródło: youtube.pl

Osobiście jeszcze nie oglądałem.

Użytkownik Fisher edytował ten post 29.01.2012 - 23:05




#2

Niedowiarek.
  • Postów: 41
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, nie mam możliwości odtwarzania dźwięku na tym komputerze :/, ale z tego co obejrzałem to widzę kopię Blair Witch Project :) Szkoda, ze taki krótki, bo uważam, że to jeden z lepszych horrorów, jaki powstał.

#3

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do hydeparku z tym bo przecież ewidentna ściema. Koleś na końcu niby padł trupem ale jak laska go podnosiła to głowe trzymał sztywno nad ziemią żeby sobie twarzy o beton nie poranić. Przedobrzyli z tym zakończeniem, ale całokształt dobry.

#4

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Czuć że grają, niestety. Słabo grają, zbyt leniwie. Nie przestraszyło mnie, ale trudno żeby. Pozatym spalili przy gazecie, niepotrzebnie.

Użytkownik Hologram edytował ten post 29.01.2012 - 23:29


#5

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koledzy są już znani w necie z filmu kociołek panoramixa oczywisty fake ale pomysł świetny :)



#6

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem czemu się czepiacie - wykonanie b. dobre. Bardzo mi się podobało. Fakt, moment z gazetą trochę przesadzony, ale całokształt naprawdę naprawdę udany. Jak na amatorską produkcję to bardzo ładnie moim zdaniem :)

#7

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czuć że grają, niestety. Słabo grają, zbyt leniwie. Nie przestraszyło mnie, ale trudno żeby. Pozatym spalili przy gazecie, niepotrzebnie.

Najbardziej spalił synek na końcu, ten co go po chwili te upiorne ręce zabrały. Oddychał! Kilkoma oddechami zepsuł cały efekt! ;)



#8

Kukus.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet dobre. Można było aż uwierzyć. :). Przesadzili z tą gazetą trochę ale ogólnie mi się podobało.

#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i co po nich jeździcie, większość z prześmiewców i "krytyków filmowych" nawet do pięt im nie dorasta. Dobrze im to wyszło, jest pare chwil całkiem fajnych tylko szkoda, że nie mieli jakiegoś budżetu większego i kogoś kto zna się na obróbce filmów.
Ogólnie brawa za poświęcony czas a nie siedzenie z piwem przed sklepem.



#10 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie no, rewelacja :) grą aktorką nie powalają, ale jak na amatorów naprawdę dobrze im to wyszło.
Mam takie podejrzenia, że niektórzy z forum nawet będą przekonani, że to jest autentyczne nagranie, no bo przecież tak pod filmem zostało napisane

#11

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

udowodnili ze jak masz: "nazwisko" i "znajomosci" to za 500 zl zrobisz film ktory zarobi miliony..

#12 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie żebym się czepiał, ale:

Osobiście jeszcze nie oglądałem.

:o
No to ja pójdę tym tropem i bez oglądania pozwolę sobie na komentarz, coś na wzór Tyma:
"Ten filmik nie jest straszny. Jest żartobliwy, wesoły i optymistyczny" 8)

No dobra. Przyznaję że przeglądnąłem filmik (pobieżnie). Jak na amatorów - jest nawet znośny.
Do kina jednak na to nie pójdę.

#13 Gość_Kniaź

Gość_Kniaź.
  • Tematów: 0

Napisano

Za dużo ludzi się tam kręci, aby utrzymać atmosferę niepokoju



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych