Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapowiedź inwazji obcych listopad 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o temat to juz od x miesięcy krąży po internecie. Rzekom owe statki można zobaczyc, wystarczy w google'ach wpisać 3 large objects i sprawa załatwiona. Poza tym wyczytalem, ze seti umywa od tego ręce i nie podawało żadnych informacji do opini publicznej. Została tez kwestia tego czy one lecą w naszym kierunku? Z tego co mi wiadomo to od ponad roku... nie. Wyjaśnienie całej tej sytuacji, moim zdaniem ktoś próbuje rozdmuchać temat, tylko na większą skalę. Teraz zostaje tylko ostatnie pytanie. Czy seti powiedziało, ze nic takiego nie miało miejsca? Czy miało powiedziec, ze nic takiego nie miało miejsca. Tego sie raczej nie dowiemy, ale z uwagi na zdolności manipulacyjne rządu USA możemy sie tylko domyślać.


Nie rozumiem za co minus, staram sie doprowadzić konto do ładu po dzikich lokatorach, ale widze, ze sie nie da.

Użytkownik sawiola91 edytował ten post 12.02.2012 - 02:45

  • 1

#17

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje że obserwowalny wzrost zainteresowania tematyką ufo i przybyciem obcych form życia na ziemie niesiące zmiany, wynika wprost z rozczarowania swoimi pracodawcami. Ludzie nie chcą już nigdy więcej musieć iść do pracy która wyglądać ma w ten sposób. Rozszyfrowałem to.
  • 4

#18

Meteorites.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Kurcze, czyli oni szybciej nas wybiją i nie doczekamy końca świata w grudniu, a bu...
Jeśli mieliby przylecieć to mogę się założyć, że nikt by o nich nie wiedział ;]
  • 0

#19

Wenzel.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tych obiektach było głośno już dawno. Też mówiono, że w połowie 2012 roku będą widziane już koło Marsa, jednak wszyscy wyśmiali to jak tylko znaleziono te obiekty na mapie i okazało się, że są w kształcie męskiego członka :P
Dziwi mnie tylko, że ludzie dalej kontynuują ten temat, gdyby była to prawda to już dawno było o tym wszędzie głośno, a zwłaszcza w TV i prasie, która zawsze szuka sensacji, by zwiększyć oglądalność.
  • 0

#20

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

takie newsy są po to zeby zachęcic do oglądania nowych filmów, 2012 jest tego doskonałym przykładem, teraz to samo z ufo, kiedys tez juz to bylo całe te kregi w zbozu jak zblizał sie film ten z Gibsonem itp.
  • 0

#21

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak jak piszą poprzednicy, o tych obiektach było głośno już chyba w połowie 2011, ale jesli mam się zwrócić do tych co pisali że teleskopy by ich wykryły... No nie do końca, ostatnio głośno było o asteroidach przelatujących blisko Ziemi, 230000 kilometrów od Ziemi, średnica 80 metrów, dostrzeżona tuż przed przelotem obok ziemi, nie możemy bezgranicznie ufać mediom, w szczególności iż jakaś informacja mogła by wywołać panikę :)
  • 1

#22

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Otóż, wszyscy naukowcy zajmujący się kosmosem zgodnie swierdzają, że istnieje tzw. "ciemna materia" i stanowi ona około 90% całej masy wszechświata. Co to oznacza?


Ostatnio się okazało, że owa ciemna materia nie występuje w okolicy naszego układu słonecznego. Skłoniło mnie to do postawienia sobie tezy, że znajdujemy się wewnątrz czarnej dziury. Niestety nie posiadam na tyle rozległej wiedzy astrofizycznej, aby to dostatecznie uzasadnić, ale na mój chłopski rozum teza wydaje się być całkiem logiczna.
  • 0

#23

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

No tak, Weekly World News. Oni odkryli Arkę Noego na Marsie...
  • 0

#24

JackXP.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie że Żniwiarze nadchodzą. ;)
  • 1

#25

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ostatnio się okazało, że owa ciemna materia nie występuje w okolicy naszego układu słonecznego. Skłoniło mnie to do postawienia sobie tezy, że znajdujemy się wewnątrz czarnej dziury. Niestety nie posiadam na tyle rozległej wiedzy astrofizycznej, aby to dostatecznie uzasadnić, ale na mój chłopski rozum teza wydaje się być całkiem logiczna.

Cały wszechświat jest wewnątrz czarnej dziury, okazało się, że wszechświat jest tak gęsty, że światło jest w nim uwięzione co jest równoznaczny z tym, że jest czarną dziurą.
  • 1

#26

obcy.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie to UFO?
  • 1

#27

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma już Mira i ich system namierzania wysiadł. Pewnie gdzieś błąkają się po galaktyce.
  • 0

#28

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Leci, leci, doszly mnie sluchy ze to Pi i Sigma i w piatek beda londowac

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych