Skocz do zawartości


Zdjęcie

Palikot


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zamach stanu planujesz?


Ja tam tu nie widzę, aby on się w pierwszej osobie wypowiadał :D Choć i mnie ciekawi, kto miałby ich osądzić? Toć już sprawiedliwości w Polsce nie będzie, bo już nie będzie nikt prawy i sprawiedliwy nią rządził (zero aluzji do Pisu :D)



#17 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Sly: Nie oceniamy teraz Kaczyńskiego na zasadzie porównania. No cóż, mamy pecha do prezydentów.
@up
nie jest w pierwszej osobie, ale to brzmi i tak ja wypowiedź wieszcza, który wieszczem nie jest i chce tylko zmylić lekko odbiorców formą gramatyczną

Użytkownik coś_innego edytował ten post 16.01.2012 - 21:39


#18

Sly.
  • Postów: 101
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Osądzą i ciebie Janusz prędzej czy później. Pomyśleć że rosjanie zmarnowali tyle małp i owczarków niemieckich przed tym jak wysłali ludzi w kosmos.
Nadejdzie i na niego czas .
Rozliczą i ich


Zamach stanu planujesz?


Zapytaj na priv.

#19

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zapytaj na priv.


Uuu ciekawie się zapowiada ^^ Może ktoś w końcu zrobiłby z tą hołotą porządek ^^



#20 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Zapytaj na priv.

Nie no, aż tak bardzo to mnie to nie interesuje ;)

#21

Sly.
  • Postów: 101
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Zapytaj na priv.

Nie no, aż tak bardzo to mnie to nie interesuje ;)


To po co zaczynasz temat , wymiękłeś .

#22

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sly, to jak już robisz czystki, to zajmij się tymi, co mnie zminusowali stronę temu za to, że wyraziłem na spokojnie moje zdanie... :D Nie no, oczywiście, do wszystkich służb, które to czytają. Nie chcę być wiązany z ludźmi, którzy planują zorganizowanie zamachów na polityków. Amen.

Ja nadal uważam, że Palikot nie powiedział nic złego.



#23 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Sly, wyszłam z założenia, że jak byś miał do napisania coś wartego uwagi, to napisałbyś to sam- toż zadałam pytanie na forum.

#24

Sly.
  • Postów: 101
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Mój odnośnik

Widzieliście pierwszą damę ? Zajebista . A śmialiście się z Kaczyńskiej.

#25

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Kaczyński był słabym prezydentem, Palikot to mój ulubiony polityk. Gośc nie owija w bawełne, większość próbuje go podejść, ale on naprawdę ma szerokie horyzonty. Świetny facet. A co do katastorofy smoleńskiej - ci ludzie już nie żyją od 1.5 roku, media dalej mają pożywkę, bo wspaniali polacy patrioci usiądą przed telewizorami, a kasa z reklam wpada. Amen.

Użytkownik Hologram edytował ten post 16.01.2012 - 21:50


#26

Sly.
  • Postów: 101
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Sly, wyszłam z założenia, że jak byś miał do napisania coś wartego uwagi, to napisałbyś to sam- toż zadałam pytanie na forum.


Zawsze wychodzisz z założenia ? To po co odpisujesz ?
Wymiękłaś i tyle , pewnie masz jeszcze 15 lat i mogę dostać wyrok za pisanie do ciebie.

Kaczyński był słabym prezydentem, Palikot to mój ulubiony polityk. Gośc nie owija w bawełne, większość próbuje go podejść, ale on naprawdę ma szerokie horyzonty. Świetny facet. A co do katastorofy smoleńskiej - ci ludzie już nie żyją od 1.5 roku, media dalej mają pożywkę, bo wspaniali polacy patrioci usiądą przed telewizorami, a kasa z reklam wpada. Amen.


Co do katastrofy smoleńskiej to nie zostało to wyjaśnione .

#27

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Teraz to przywaliłeś - sorry, chciałem Cię nieco obronić, ale to było żałosne i bezsensowne. Pani Kaczyńska może i nie była najpiękniejszą kobietą w kraju, to jej wygląd nie porażał - bardzo sympatyczna kobieta. Na Komorowską też nie ma co gadać, średnio się prezentuje wizualnie, ale czy to aż takie ważne?


@Sly coś_innego ma 21 lat -.- A Ty jak na 32-latka piszesz niezbyt poważnie.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 16.01.2012 - 21:56




#28 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Hm, 15 lat mówisz, chciałabym 8)
A z założenia zawsze wychodzę, bo zawsze coś zakładam, a pewna jestem bardzo niewielu rzeczy. Odpisuję natomiast, bo to jest forum- jedna wypowiedź wywołuje drugą, tak to wygląda.

#29

Sly.
  • Postów: 101
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Teraz to przywaliłeś - sorry, chciałem Cię nieco obronić, ale to było żałosne i bezsensowne. Pani Kaczyńska może i nie była najpiękniejszą kobietą w kraju, to jej wygląd nie porażał - bardzo sympatyczna kobieta. Na Komorowską też nie ma co gadać, średnio się prezentuje wizualnie, ale czy to aż takie ważne?


Trochę przesadziłeś z tym że średnio się prezentuje. Wygląda jak by płaciła za sex.

Teraz to przywaliłeś - sorry, chciałem Cię nieco obronić, ale to było żałosne i bezsensowne. Pani Kaczyńska może i nie była najpiękniejszą kobietą w kraju, to jej wygląd nie porażał - bardzo sympatyczna kobieta. Na Komorowską też nie ma co gadać, średnio się prezentuje wizualnie, ale czy to aż takie ważne?


@Sly coś_innego ma 21 lat -.- A Ty jak na 32-latka piszesz niezbyt poważnie.


Jaki rząd tacy obywatele.

Użytkownik Sly edytował ten post 16.01.2012 - 21:58


#30 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

A Ty jak na 32-latka piszesz niezbyt poważnie.


Jaki rząd tacy obywatele.


Wypadałoby się zgodzić


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych