Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

UFO - Perm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ferdynand Kiepski.
  • Postów: 95
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tytuł filmu: UFO w kształcie kuli nad miejscowością Perm (Rosja)
Czas trwania: 2:20
Polska lokalizacja: nie
Tagi: UFO Perm kula Rosja
Krótka recenzja:
Wydarzenia miało miejsce na początku lat 90-tych w Rosji w słynnym "Molebskim trójkącie", znanym z częstych manifestacji UFO. Obiekt pojawił się nagle, praktycznie "w ułamku sekundy znalazł się na niebie" jak relacjonował świadek. Według jego relacji przypominał kulę o średnicy około 2 metrów, która wykonywała niesłychane ewolucje na niebie. Obiekt zniknął w sposób taki sam, jak się pojawił - po prostu nagle przestał był widoczny.

Film został zaprezentowany w rosyjski kanale telewizyjnym w programie "Pierwszy News" w listopadzie 2009 roku. Eksperci analizujący film wykluczyli, że jest to oszustwo. Autor nagrania gotów był złożyć zapewnienie w obecności notariusza sądowego, że film nie jest fałszerstwem, a obiekt widział naprawdę, co podkreślili dziennikarze realizujący program.

Dobrze stwierdza się, że obiekt ten podobny jest do miskowego obiektu ze Zdanów.
Link do filmu:



źródło: http://www.nautilus....artykul&id=2472


  • 0

#2

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wygląda na bardzo, bardzo zły fotomontaż.
  • 0

#3

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo sztuczne to UFO. Dla mnie fake...
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciało by się zapytać co to za eksperci analizowali ten film ale z góry mogę się domyśleć że to jacyś eksperci z gatunku No Name.
  • 1



#5

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciało by się zapytać co to za eksperci analizowali ten film ale z góry mogę się domyśleć że to jacyś eksperci z gatunku No Name.



Bardzo kiepscy ci eksperci, rzeczywiście. Nawet nie zauważyli co się dzieje z tą kulą w czasie poruszania kamerą.
  • 0

#6

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chciało by się zapytać co to za eksperci analizowali ten film ale z góry mogę się domyśleć że to jacyś eksperci z gatunku No Name.


Jeżeli to jakaś delikatna aluzja do mojej osoby to wiedz że wzbudziłeś mój podziw swą wybitną subtelnością.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych