Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złudzenie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

TikTak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Wydaję mi się, że źle ustaliłem dział ^^

Konkretnie, wracając do tematu. Kilka tygodni temu, siedząc przy komputerze nagle rozbolała mnie głowa (nie siedziałem długo). Po chwili ekran komputera oraz telewizora zaczął mi falować i zmieniać na przemian kolory m.in. fioletowy, różowy. Wstałem z krzesła, kręciło mi się w głowie, więc postanowiłem położyć się na łóżku... Obudziłem się na podłodze.

Możecie mi powiedzieć dlaczego tak się stało ? :)
  • 0

#2

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Masz może stwierdzoną padaczkę albo przebyłeś w życiu jakieś urazy głowy?


  • 0

#3

TikTak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie i nie :D
  • 0

#4

xbladex.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myslę, że to atak eplieptyczny. Kiedyś też taki atak miałem bo siedziałem z 10h przed jakąś grą, po czym wstałem i nastąpił zanik świadomości, a kiedy sie ocknąłem leżałem na ziemi. Naszczęście nie zdarzyło mi się to poźniej więcej razy.
  • 2

#5

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No neurologiem nie jestem, ale ból głowy i późniejsze zwidy mogą oznaczać tylko jakieś zmiany w mózgu. Nie podałeś ważnych informacji, która to np. była godzina, czy byłeś tego dnia wyspany, czy przedtem coś piłeś (mowa o alkoholu) lub zażywałeś/paliłeś.

Podobny efekt miałem po pierwszym zażyciu marihuany, ale chyba jakaś lewa była... Jeśli problem się powtarzał jeszcze lub się powtórzy, proponuję udać się na badania tomografem bądź rezonans magnetyczny ;) To na 99% nic paranormalnego.


  • 0

#6

TikTak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem, siedząc przed jedną grą , która ma napisane na okładce "Może wywołać atak epileptyczny!" to jest możliwe. Ja nie mam takich problemów z grami ^^ . Hmm zanik świadomości ? Dobre określenie. W moim przypadku nastąpiło to tylko na 2-3 sekundy :)

Przepraszam za post pod postem :)

No neurologiem nie jestem, ale ból głowy i późniejsze zwidy mogą oznaczać tylko jakieś zmiany w mózgu. Nie podałeś ważnych informacji, która to np. była godzina, czy byłeś tego dnia wyspany, czy przedtem coś piłeś (mowa o alkoholu) lub zażywałeś/paliłeś.

Podobny efekt miałem po pierwszym zażyciu marihuany, ale chyba jakaś lewa była... Jeśli problem się powtarzał jeszcze lub się powtórzy, proponuję udać się na badania tomografem bądź rezonans magnetyczny ;) To na 99% nic paranormalnego.


To wszystko wyjaśnia ..., ale ja jestem dość młodym użytkownikiem. Nie miałem do czynienia z alkoholem itp.
  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie to wygląda na omdlenie.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych