Skocz do zawartości


Nowe tematy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Przywykłem już do tego, że moje propozycje umierają śmiercią naturalną, ale, co tam.
Tym razem, chodzi mi o okno z prawej - „nowe tematy”. Pytanie brzmi:
- Czy można wydłużyć kolejkę nowych tematów?
Chodzi o to, że wpadając raz na jakiś czas, chciałbym mieć przegląd nowych tematów „pod ręką”.
Okno „Najnowsze tematy” obejmuje tylko 8 pozycji. Niech tak będzie, ale na wzór serwisów, może by tak zrobić „archiwum” w linku poniżej udostępnić wgląd, do... np. dalszych 100 chronologicznie według daty zamieszczenia. Mnie to ułatwi życie w orientacji, bo przyznam, że latanie po działach w moim przypadku w grę nie wchodzi. Piszę w swoim imieniu i w intencji dobra własnego ale podejrzewam, że to może ułatwić życie innym? :roll:
Podpisano:
Richard Nixon

#2

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niegłupi pomysł, popieram. Technicznie na pewno nie jest to trudne do zrobienia, a skoro może ułatwić niektórym orientacje na forum, to czemu by tej propozycji nie wprowadzić w życie.



#3

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proponuję korzystać z linka ostatnie logowanie który pokaże Ci całą aktywność na forum od ostatniego logowania, w kolejności chronologicznej od najnowszej odpowiedzi, do najstarszej. Mi wystarcza żeby jakoś ogarnąć interesujące mnie tematy :)

#4

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobry pomysł.
Myślałem o takiej petycji ale spodziewając się odpowiedzi, jaką przedstawił "ptaq", odpuściłem sprawę.
Od dawna nie ma wielkiego ruchu w nowych tematach i osiem pozycji wystarcza, odczytanie większej ilości nowych tematów możliwe jest dopiero po zalogowaniu, które przeważnie wykonuję, kiedy chcę się wypowiedzieć lub punktować posty.
Dłuższa, chronologiczna lista - jaką proponuje "Horror", byłaby pomocna w odnalezieniu lub powrocie do tematu sprzed paru dni - nie potrzeba kopać w pamięci i dopasowywać tematu posta do działu/kategorii, żeby tam go szukać.
Oburęcznie jestem ZA.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych