Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przesłanie pierwsze.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Najwyższy czas, aby przekazać pierwsze przesłanie. Dotyczy ono czakramów. Tekst ten jest tylko, próbą choć symbole nie są rozszyfrowane to za zgodą innych postanowiłem, że zacznę naukę, niewiele juz czasu zostało. Zatem ludzie znają tylko sześć czakr znajdujących się w naszym ciele i czakrę korony, jednak nieznane są wam półczakry w każdej waszej dłoni, dlatego tak wielkie znaczenie ma składanie rąk gdy się modlimy, daje nam to jedną pełną czakre odniesienia, są jednak jeszcze dwie czakry jedna to nasze ciało duchowe a druga to jego odzwierciedlenie w przeciw ciele z nimi także możemy się łączyć przykładem jest choćby oobe. Najważniejsze jest w tym przesłaniu to aby wasza nadzieja była silniejsza niż mury, które ją otaczają, pragnę wam tylko pomóc. Hr.st.G
  • 0

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I tyle? Oczekiwałem efektu a'la "mózg roz*****y" po Twoich wcześniejszych postach. Nie wiem jak zareagować na ten post, nawet nie wiem co napisać. Nadzieja jest zawsze silniejsza niż jakieś tam mury.
  • 2



#3

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tyle? Oczekiwałem efektu a'la "mózg roz*****y" po Twoich wcześniejszych postach. Nie wiem jak zareagować na ten post, nawet nie wiem co napisać. Nadzieja jest zawsze silniejsza niż jakieś tam mury.


Daj mu szansę ;p
  • 0

#4

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Znajome są mi 24 przesłania. Jednego, 25-ego nie znam, ale wiem, że otrzymam je, gdy przyjdzie odpowienia pora. Na chwilę obecną jednak, przekaże wam mi dostępne. Wkrótce będę mógł zamieścić drugie z nich. P.S Tak sądzę, że liczyłeś na wiecej, ale czy ojczystego języka nie uczyłeś się począwszy od liter. Bądź cierpliwy ale przede wszystkim uśmiechnij się. VvT

Użytkownik sawiola91 edytował ten post 17.12.2011 - 00:37

  • 2

#5

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

W szpitalach psychiatycznych przepustki na święta ..?
  • 2

#6

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra buddyści już mówili o 10 czakrach, w praktykach jogicznych wykorzystuje się energie wygenerowaną podczas ćwiczeń w kręgoslupie i jej przepływ przez meridiany w lewej i prawej ręce.Tak tworzy się koło energi. Można to odnieść też do 11 sefirotów z kabalistycznego drzewa życia.
po 3 po lewej i prawej to Ida i Pingala. Strumienie energi przynależnej do każdej z czakr 1-3, 4-6. Pozostają sefiroty środka, jak je interpretować?
  • 0

#7 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Wydaje mi się, że sawiola chce nam przekazać coś bardziej podstawowego i użytecznego niż stos suchej teorii. Ale dobrze, że się znasz, dobrze
  • 0

#8

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest sucha teoria, bo prowadzi ona do ciekawego odkrycia, wszystkie te symbole prowadza do zródła energii, do jej początku i jej końca w naszym ciele(ciałach)i dają odpowiedz co jest kluczem do sukcesu.Są tak oczywiste a ja przez ponad 3 lata miałem te symbole przed oczami, na komputerze i ich nie rozumiałem. Cały proces odkrywania jest istotny, oczywiście trzeba mieć wiarę że się nie wariuje.
  • 0

#9 Gość_aldani

Gość_aldani.
  • Tematów: 0

Napisano

"Najwyższy czas" to jest na, to żebyś przestał...
Jesteś sam.

Nikt cię nie rozumie. Nie dziwię się.
Nie znasz polskiego. Nie czytasz za dużo. trudny język i w ogóle..... Skąd masz wiedzieć, jak pisać poprawnie w kraju, gdzie półgłówki cię spłodziły w rozkojarzeniu, na pewno przez przypadek. Nie umiesz pisać, mówić pewnie też...
Piieprzysz farmazony.
Są lepszy tripy. Zmień dealera.
Tutaj luzie myślą.

[...] [...] !!!

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • -6

#10

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Takich mędrców jak Ty niestety miałem okazję spotkać wielu, pogadasz sobie te głupoty przez jakiś czas, a jak trolling przestanie być zabawny (zakładając, że nie dostaniesz bana, ale raczej nie) znikniesz i to będzie tyle. Wyjdź na rynek w obdartych szatach i tam głoś swoje "przesłania".
  • 1

#11

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

hmmm czy będziemy zmierzać do CELU czy na szeroki OCEAN ??? bo w tej chwili tak to wygląda :/

Użytkownik real edytował ten post 18.12.2011 - 01:38

  • 0

#12

Felore.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Fragment książki „Wahadło Foucaulta” – Umberto Eco.

„– Co za historii trzeba dzisiaj wysłuchiwać! – rzekł Belbo. – Teraz pojmuje, czemu ci templariusze stali się obsesją szaleńców, którzy do mnie przychodzą.
– Sądzę, że jest to trochę jak pańskie rozważania z tamtego wieczoru. Wszystko, co im się przydarzyło, tworzy zawiły sylogizm. Zachowuj się jak głupiec, a będziesz nieprzenikniony na wieczność. Abrakadabra, Mane Tekel Fares, Pape Satan, Pape Satan Aleppe, le vierge…, za każdym razem, kiedy jakiś poeta, kaznodzieja, wódz, czarnoksiężnik, wyrzucał z siebie nic nieznaczący bełkot, ludzkość spędzała wieki na rozszyfrowaniu jego orędzia. Templariusze pozostają nierozszyfrowani z powodu swojego zamętu myślowego. Dlatego właśnie tak wiele osób ich czci.”

Użytkownik Felore edytował ten post 18.12.2011 - 12:43

  • 0

#13 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Felore i inni, nie rozumiem zażenowania zainteresowaniem. To jest forum, a że pojawił się user, który uważa, że ma coś ciekawego od siebie do powiedzenia, to każdy czeka na to, cóż takiego chce przekazać. Nikt nikomu nie zabroni ciekawości i nie widzę powodu, żeby się wyżywać na osobie, która tę ciekawość powoduje. Jeśli zmyśla, trudno, ale przyjemnie się czyta.
  • 0

#14

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Felore i inni, nie rozumiem zażenowania zainteresowaniem...

Cóż, nie każdy potrafi zrozumieć... takie jest życie! Może udaj się do kogoś, kto potrafi? hahahhahaha
  • -2



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych