Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoseksualizm - temat ogólny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1208 odpowiedzi w tym temacie

#121

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm to zjawisko?

A czym jest homoseksualizm, koleżanko? Wolisz synonimy "orientacja, miłość, fetysz"? Heteroseksualizm jest zjawiskiem seksualnego zainteresowania się przeciwnymi płciami, homoseksualizm, jak nazwa wskazuje, tymi samymi płciami.

A to, o czym powiedziałeś, będzie w KAŻDEJ rodzinie, nikt nie przekaże dziecku na tyle odpowiednich wartości, że będzie wzorowym, grzecznym uczniem, wspaniałym nadinteligentnym dzieckiem.

Jeżeli będzie w każdej rodzinie, to w homoseksualnej również, pomyśl. Różnica polega na tym, że dziecko "wchłania" obyczaje, zachowania i wartości ze swojego otoczenia. Jeżeli będzie od poczęcia w rodzinie, gdzie jest dwóch tatusiów, będzie uważało, że taka kombinacja jest naturalna i zdrowa.



#122

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NO DO TEJ PORY MYŚLAŁAM, ŻE HOMOSEKSUALIZM TO ORIENTACJA, HE HE.
Misiu, nie wiemy, co może wpajać dzieciom jakakolwiek przyszła rodzina homoseksualna, w sumie, to ich sprawa, jak by wychowali/ły swoje dzieci, ale jeżeli chcą je mieć, mimo uprzedzeń wz. z ich ORIENTACJĄ, HE HE, to mają na tyle siły i cierpliwości, żeby je odpowiednio wychować, right?

#123

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wolisz synonimy "ORIENTACJA, miłość, fetysz"?

HE HE... HE HE... He... Mam Ci bić brawo, że nie użyłem tego synonimu w poprzedniej wypowiedzi? Daj spokój.

Misiu, nie wiemy, co może wpajać dzieciom jakakolwiek przyszła rodzina homoseksualna

Kotku, jak już wspomniałem, "obyczaje, zachowania i wartości ze swojego otoczenia", w tym wypadku takie, że dla dziecka zdrowym zachowaniem będzie to, że tatusiowie się całują, obejmują itp. "Tatusiu, jak poznałeś tatusia?" "A jak wyglądał wasz pierwszy raz?". Nie trzeba nawet takiej rodziny, żeby przewidzieć takie sytuacje.

Użytkownik real FOX edytował ten post 25.12.2011 - 08:27




#124

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wolisz synonimy "[b]ORIENTACJA/b], miłość, fetysz"?

HE HE... HE HE... He... Mam Ci bić brawo, że nie użyłem tego synonimu w poprzedniej wypowiedzi? Daj spokój.

Misiu, nie wiemy, co może wpajać dzieciom jakakolwiek przyszła rodzina homoseksualna

Kotku, jak już wspomniałem, "obyczaje, zachowania i wartości ze swojego otoczenia", w tym wypadku takie, że dla dziecka zdrowym zachowaniem będzie to, że tatusiowie się całują, obejmują itp. "Tatusiu, jak poznałeś tatusia?" "A jak wyglądał wasz pierwszy raz?". Nie trzeba nawet takiej rodziny, żeby przewidzieć takie sytuacje.


Tatusiowie wcale nie muszą się obściskiwać na oczach dziecka. Nie muszą uprawiać seksu na jego oczach.
Jeśli już tak przewidujesz świetnie co się w takiej rodzinie będzie działo to czemu nie wymieniłeś zwykłej wrażliwości. Dziecko w takiej rodzinie może u siebie wykształtować niesamowitą wrażliwość na różne rzeczy.
"Wartości ze swojego otoczenia"- tu nie widzę nic negatywnego. Mogą to być wartości kulturowe, które zrobią z dziecka wartościowego człowieka.

#125

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nic_nowego,

Tatusiowie wcale nie muszą się obściskiwać na oczach dziecka. Nie muszą uprawiać seksu na jego oczach.

Nigdy nie "przyłapałeś" swoich rodziców na okazywaniu sobie czułości?

Jeśli już tak przewidujesz świetnie co się w takiej rodzinie będzie działo to czemu nie wymieniłeś zwykłej wrażliwości.

Ponieważ ominąłem te wartości, których dziecko może doświadczyć w heteroseksualnej rodzinie.

"Wartości ze swojego otoczenia"- tu nie widzę nic negatywnego. Mogą to być wartości kulturowe, które zrobią z dziecka wartościowego człowieka.

Jak wyżej.



#126

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, zgadzam się z @Nic_Nowego
@real FOX - oczywiście, możesz mi bić brawa Kochanie, nie obrażę się, a co do tematu, dlaczego od razu dziecko homoseksualistów ma również "przejąć" tę ORIENTACJĘ :) ? Widząc rówieśników heteroseksualnych, może zrozumieć, dlaczego tak jest, a nie inaczej. Jeżeli rodzice byli dla niego dobrzy, to raczej nie będzie ich obwiniać za to, że społeczeństwo jest tak nietolerancyjne. To tylko i wyłącznie wasz problem, buziaczki. :*

#127

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Marie, nie bój się czytać, już pisałem o tym;

w tym wypadku takie, że dla dziecka zdrowym zachowaniem będzie to, że tatusiowie się całują, obejmują itp.

Dziecko w takiej sytuacji, kiedy będzie miało dobrego ojca/ojców, będzie myślało: "Tatuś jest dobrym człowiekiem, chcę w przyszłości być jak on...". "Jak on" w tej sytuacji nie ogranicza się tylko do tego, że dziecko chce być w przyszłości dowcipne i oczytane.

Jeżeli rodzice byli dla niego dobrzy, to raczej nie będzie ich obwiniać za to, że społeczeństwo jest tak nietolerancyjne.

Kwestia dyskusyjna. Chociażby w czasie dojrzewania dziecko, przez takie dokuczanie może wyrzucić tatusiom/mamusiom "Ale dlaczego wy mnie adoptowaliście?!".

Przy okazji mamy takie społeczeństwo, że rówieśnicy dokuczaliby dziecku ze względu na rzeczy, na które nie ma wpływu i których ono nie wybierało, na przykład homoseksualnych rodziców.



#128

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie boję się czytać, po prostu nie spałam. :D
Oczywiście, każde dziecko podczas dojrzewania wyrzuca swoim rodzicom a to, a tamto, histerie, dramaty. Żadna nowość.
He he, tak samo jak wspomniałam, dzieci ze względu na swój wygląd też w niektórych przypadkach nie mają na to wpływu a przeżywają dramaty w szkole i nie tylko. ;)

#129

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W homoseksualizmie jako takim nie ma nic nienaturalnego. Wiele gatunków zwierząt od czasu do czasu "skacze w bok" nie patrząc zbytnio jakiej płci jest aktualny obiekt pożądania. Owszem - nie spodobała by mi sie para homoseksualna afiszująca się ze swoim homoseksualizmem, podobnie jak nie spodobała by mi się para heteroseksualna afiszująca się ze swoim heteroseksualizmem.

Argument o AIDS jest idiotyczny. AIDS nie powstało jako kara dla homoseksualistów - ot któregoś dnia w Afryce ktoś zaraził się od małpy (i to raczej nie przez kopulację). Każdy stosunek seksualny z osobą zarażoną niesie w sobie ryzyko zarażenia i owszem, stosunki analne są bardziej ryzykowne, jako że niosą ze sobą większe ryzyko urazów, ale dotyczy to wszystkich stosunków analnych - zarówno tych stosowanych przez pary homo jak i heteroseksualne.

Inna sprawa to kwestia adopcji dzieci - nie jest to wg mnie obecnie właściwe i to nie daltego, że te pary będą wpajać takie a nie inne wartości, tylko dlatego że takie dzieci będą w przyszłości obiektem różnorakich docinków. Z pewnością łatwego dzieciństwa mieć nie będą.

#130

Matthew.
  • Postów: 73
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

homoseksualizm to też choroba.


Drogi Ronaldo (cóż za wspaniały nick!) - mógłbyś swoją tezę jakoś uargumentować, najlepiej jakimś wykazem chorób opracowanym przez godne zaufania międzynarodowe źródło? Jeśli nie - zamilcz z takimi głupotami.

#131

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

walenie w odbyt faceta jest normalne ? sex oralny dwóch facetów jest normalny ? fakt, że aids jest chorobą gejów też jest ok ? w takim razie nie ma problemu :lol przepraszam wszystkich homków.


a co do mojego nicku - tak bardzo się nim jarasz ? to chyba wyjaśnia Twój ostatni post

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 16.01.2012 - 13:42


#132

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ronaldo tymi dwoma wpisami osiągnąłeś dno i wkopałeś się w muł.
To jak kto się bawi w sypialni jest jego prywatną sprawą. Homoseksualizm na pewno nie jest chorobą, to po prostu upodobanie. Niektórzy wolą gry typu fps, inni rpgi, są tacy którzy lubią jedno i drugie.

Nie mogę się też powstrzymać od zwrócenia ci uwagi, iż twoje wpisy są wyjątkowo niechlujne :)) Zdania zaczynamy z dużej litery, a przez takimi znakami jak "?" nie wstawiamy spacji. Po już tak.

Posty przeniesione. PSI.

#133

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dla mnie to jest tak samo chore jak sex dorosłych z dziećmi - co wg Ciebie to też jest ich prywatna sprawa jak obydwie strony tego chcą ? proszę Cię nie bądź śmieszny. z resztą myślcie sobie co chcecie - dla mnie sex dwóch facetów to choroba. coś co nie powinno mieć miejsca - tak jak rodzące się niepełnosprawne lub chore dzieci.


a co do mojego stylu pisania - moje wpisy są niechlujne, ale w przeciwieństwie do Ciebie wiem że "ci, "twoje" skierowane do konkretnej osoby pisze się z dużej litery. miłego dnia

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 16.01.2012 - 14:32


#134

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś z nas jest śmieszny to jesteś to tylko i wyłącznie ty.

coś co nie powinno mieć miejsca - tak jak rodzące się niepełnosprawne lub chore dzieci.


o_O Tego to już zupełnie nie rozumiem. Dwóch facetów chce sobie sprawić przyjemność. Ok, są dorośli, są świadomi, że "homoseksualizm to choroba", robią to co czego chcą. I jest to ich prywatna sprawa. Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś domorosły "patryota", który poucza wszystkich wokół o wszystkim, tak naprawdę samemu wiedząc bardzo mało.

A jako, że nadal brzydko piszesz, wytłumaczę ci dlaczego w necie powinno się pisać poprawnie - to jest odpowiednio wstawiać przycinki i zaczynać zdania z dużej litery. Widzisz, kiedy piszę się w miarę poprawnie ludzie przychylniej patrzą na to co napisałeś. Zaś ludzi piszących niechlujnie od razu bierze się za niemających nic mądrego do powiedzenia gimnazjalistów. Wkładając trochę staranności w to jak prezentuje się post pokazujesz, że zależy ci na poziomie dyskusji jak i na innych forumowiczach.

#135

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

chyba lubisz męski dotyk co ? skoro tak tego bronisz hehe i gdzie ja kogo pouczam :D napisałem wyraźnie MYŚLCIE CO CHCECIE - dla mnie to choroba i już. ale widocznie bardzo Cię to zabolało skoro nadal drążysz temat i próbujesz mnie nawrócić na jakieś gejoskie myślenie :> - no way !


A jako, że nadal brzydko piszesz, wytłumaczę ci dlaczego w necie powinno się pisać poprawnie - to jest odpowiednio wstawiać przycinki i zaczynać zdania z dużej litery. Widzisz, kiedy piszę się w miarę poprawnie ludzie przychylniej patrzą na to co napisałeś. Zaś ludzi piszących niechlujnie od razu bierze się za niemających nic mądrego do powiedzenia gimnazjalistów. Wkładając trochę staranności w to jak prezentuje się post pokazujesz, że zależy ci na poziomie dyskusji jak i na innych forumowiczach.

a kto powiedział, że mi zależy na innych forumowiczach ? :roll: z resztą - Ty zwracając się do ludzi z małej litery okazujesz im brak szacunku. ja pisze tak jak mi się podoba i generalnie... nie obchodzi mnie co o tym myślisz. siema 8)

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 16.01.2012 - 16:03



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych