Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoseksualizm - temat ogólny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1208 odpowiedzi w tym temacie

#1

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Założyłem ten temat by poruszyć bardzo ważną sprawę a mianowicie homoseksualizm. Sam uważam, że nie jest to nic normalnego i co można uznać za normalne. Jednak chciałbym poznać wasze zdanie. Co myślicie o zalegalizowaniu adopcji dla takich osobników, o zalegalizowaniu związków partnerskich.


Ja osobiście propaguję wśród ludzi pogląd że homoseksualizm jest wyleczalny. Jednak propaganda w radiu, tv, internecie, że jest on normalny czy każdy ma prawo do miłości pierze mózgi już nawet młodemu pokoleniu. Wielu jednak homoseksualistów leczy się ze swojej choroby na różne sposoby. Kościół Katolicki dla takich osób prowadzi specjalne terapie/lekcję i przychodzi na nie podobno wielu homoseksualistów w opłakanym stanie - chorzy na AIDS, kiłę czy inne choroby weneryczne.

Prymitywne jest argumentowanie że homoseksualizm jest normalny ponieważ występuje wśród zwierząt. Gdybyśmy uznawali wszystko co występuje u zwierząt jest normalne wśród ludzi to na porządku dziennym była by przemoc seksualna, morderstwa, kanibalizm a ustrojem byłby wojujący rasizm czyli Nazizm :]

Użytkownik Niecodzienny edytował ten post 16.12.2011 - 14:58


#2

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A jak uzasadnisz że jest to niemoralne i "nienormalne". Człowiek ma świadomość, i w jej ramach - w przeciwieństwie do zwierząt - może wszystko, czego zapragnie. Stawianie sztucznych granic jest dziełem naszych patologicznych przodków i wszelakiej maści ograniczonych umysłowo mędrców religijnych.

#3

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja osobiście twierdze że trzeba przyjmować i ustanawiać jakieś prawa moralne a nie szerzyć lewacki tolerancyjny sodomizm. W ten sposób dojdziemy już niedługo do Pedofilii i Zoofilii.


PS.
Nie wiem czy mogę liczyć z środowiskami pro homoseksualnymi na jakąkolwiek dyskusję ponieważ przeważnie jestem atakowany masowo a argumentacja polega na pisaniu, że homoseksualizm jak sama nazwa wskazuję jest orientacją a nie chorobą. Dodatkowo jestem wyzywany od homofobów, głupków szerzących głupotę a nawet czasem nazistą. Ewentualnie katolem, mimo że jestem ateistą. No i zamiast pisać o homoseksualizmie oni by nie wyszła ich niewiedza zmieniają temat na to że powinienem się zająć pedofilią wśród księży.


Wielu naukowców myślało pod prąd i było atakowanych przez resztę społeczeństwa. Dziś jest to samo. Ciekaw jestem co by było gdyby ktoś udowodnił iż homoseksualizm to choroba a na dodatek wyleczalna.

PS2.
Jestem pewien że ktoś za chwile napisze że nie wie jak można być ograniczonym by traktować homoseksualizm jako chorobę, klasyka ;]

Użytkownik Niecodzienny edytował ten post 16.12.2011 - 15:09


#4

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Niecodzienny


No cóż, jestem globalistą, kosmopolitą, po części anarchistą i pacyfistą. Mam prawo do tych poglądów, jeśli to nie godzi w innych. Tak samo homoseksualista ma prawo do bycia sobą, jeśli nie godzi w innych.

Użytkownik Hologram edytował ten post 16.12.2011 - 15:11


#5

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Hologram z tego co wiem osobom chorym psychicznie należy pomagać, anarchiści oczywiście takiego człowieka wolą pozostawić samemu sobie by dalej się pogrążał no bo co będę się nim przejmował. Ja jako człowiek mam wewnętrzny obowiązek pomagać takim ludziom.

#6

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Niecodzienny

Gdybyś zobaczył liczbę ludzie, który trzeba pomóc w sposób różnoraki, to by ci się odechciało ratowanie homo. Są ważniejsze sprawy i problemy.

#7

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm jest częścią osobowości. Osobowości takich jak Freedie Mercury , które "leczone" pewnie nie doczekały by żadnej kariery naukawej artystycznej itp
Homoseksualiści mają potężny wkład w kształt świata. Jeśli szukasz problemów do naprawienia to już jeden mogę ci wskazać w tobie i nie dość że masz z czym walczyć to możesz to jeszcze uczynić efektywnie bo na siebie w przeciwieństwie do homoseksualistów masz wpływ.

#8

martwy qndel.
  • Postów: 12
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nieco jest chore to co Ty człowieku głosisz. Odróżnij homoseksualizm od zwykłego ped**stwa.

Ludzie którzy lobbują na rzecz większych praw tzw "mniejszości" wprowadzając tym samym ich terror to właśnie ta druga kategoria. Ale to samo robi większość ekologów i innych oszołomów, lobbują własne interesy korzystając na swojej "tragedii dyskryminacji" by osiągnąć przywileje i korzyści majątkowe.

Ludzie którzy tworzą związki tej samej płci to homoseksualiści, zawsze byli, zawsze będą. Zjawisko wśród rodzaju ludzkiego zupełnie naturalne. Nie ma go wśród zwierząt? A czemu do diabła miałoby być? Jest? Nie wiem, nie słyszałem. Ale cywilizowani ludzie nie są zwierzętami. Porównując się do zwierzęta zniżasz się do ich poziomu, gratuluję. Uwłaczaj sobie dalej.

W imperium ateńskim była to norma, nikt nie wpadł na pomysł żeby to "leczyć" (sic!). Imperium przetrwało wieki, tworząc podwaliny twojej chrześcijańskiej kultury, która chce "leczyć" homoseksualistów. Ogarnij to.

Do związków partnerskich nic nie mam.

Do adopcji dzieci owszem mam, ale to temat na dobranoc, przejadł mi się.

#9

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam swoje życie, jestem w miarę szczęśliwy i nie widzę powodu żeby komuś tego zabraniać.Homoseksualizm był od zawsze i będzie istniał jeszcze bardzo długo, i niezależnie od tego czy się nam to podoba czy nie trzeba się z tym pogodzić, bo jakbym miał gnębić każdą osobę o odmiennych poglądach to bym nie wyrobił.



#10 Gość_aldani

Gość_aldani.
  • Tematów: 0

Napisano

Homoseksualizm chorobą ? ?
Yhm, jeśli tak, to jak nazwać zaglądanie innym do łóżka. za przeproszeniem naprawdę interesuje kogoś , hm, no właśnie - zdrowego - kto komu gdzie wkłada skoro obie strony się na to zgadzają?
no jak to nazwać? tylko lekkim zboczeniem? a może już perwersją?
Ja tam lubie tych wszystkowiedzących, święto-światłych tzw homofobów. Są śmieszni.
Najczęściej boją się swoich homo-fantazji, ot co.
Najgłośniej krzyczą ci, którzy się boją.
Z drugiej strony zbytnie manifestowanie swoich preferencji łóżkowych też mnie irytuje.
No, ale jeśli ktoś jeszcze powtarza te bzdury o homoseksualizmie jako chorobie, to się wojującym homo nie dziwie...

Do autora tematu:
nie bój się. postaraj się zakceptować się swoje upodobania. żyj w zgodzie ze sobą ;)

pozdrawiam

#11

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To co ludzie robią sobie w domu to ich sprawa. Co nie zmienia faktu że obnoszenie się ze swoją dewiacją powinno być zakazane. Oczywiście nie zgadzam się też by tacy ludzie zawierali małżeństwa czy adoptowali dzieci bo to już grube przegięcie.

Strasznie mnie denerwuje ta cała medialna propaganda na temat homoseksualizmu, jakby ważniejszych tematów nie było...

A tak korzystając z okazji to mam 2 pytania:

1) Z tego co się orientuję (nigdy z biologii zbyt dobry nie byłem) za pociąg do płci przeciwnej odpowiadają hormony, skoro tak to czy brak tego pociągu oznacza niewystarczającą ilość tych hormonów?

2) Pytanie do homoentuzjastów :D Czy dożyjemy czasów że pedofilia, nekrofilia, zoofilia będzie uznana za orientację seksualną? Argumentacja obronna tych chorych zjawisk była by chyba bardzo podobna do argumentów homosiów.

#12

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(...) Sam uważam, że nie jest to nic normalnego i co można uznać za normalne. Jednak chciałbym poznać wasze zdanie. (...)

Zdefiniuj słowo "normalne".

Ja osobiście propaguję wśród ludzi pogląd że homoseksualizm jest wyleczalny.

To bardzo miło, że propagujesz osobiście pogląd. Problem polega na tym, że żadne (dosłownie żadne) badania nie potwierdzają tego, że homoseksualizm można "wyleczyć", nie wspominając nawet o tym, że trudno wyleczyć coś, co przez środowiska lekarskie nie jest uważane za chorobę i nie powoduje żadnych negatywnych objawów.

Jedyne "badania", jakie przeprowadzono w tej sprawie trudno nazwać "badaniami". Przyczyną jest niewiarygodna metoda: polega ona na tym, że konserwatywnym katolikom, którzy przeszli (a raczej: przeżyli, lol) terapię reparatywną (czy jak się to na polski tłumaczy) zadaje się pytania w stylu "czy nadal czujesz się gejem", co znaczy, że każdy może sobie skłamać albo działać może efekt placebo.

Ponadto, co do tej terapii - jedyne, co może ona spowodować, to spore szkody w psychice. Jedyne, co ona robi, to zachęca daną osobę do wyparcia się swojego homoseksualizmu, a nie usunięcia tej cechy. Co za tym idzie, w praktyce wygląda to tak, że osoba taka zaczyna świadomie uważać się za hetero, ale tak naprawdę nadal jest homo, więc zaczyna robić się pokaźny dysonans kognitywny. Osoba taka będzie więc nie tylko się wściekać gdy zobaczy cokolwiek na temat homoseksualizmu, ale dodatkowo będzie próbowała przed samą sobą uzasadnić, że homo nie jest. Efekt jest taki, że po zobaczeniu newsa w TV na temat LGBT osoba taka zacznie monolog uzasadniający, że sama homo/bi/trans nie jest.

Jednak propaganda w radiu, tv, internecie, że jest on normalny czy każdy ma prawo do miłości pierze mózgi już nawet młodemu pokoleniu. Wielu jednak homoseksualistów leczy się ze swojej choroby na różne sposoby. Kościół Katolicki dla takich osób prowadzi specjalne terapie/lekcję i przychodzi na nie podobno wielu homoseksualistów w opłakanym stanie - chorzy na AIDS, kiłę czy inne choroby weneryczne.

Opłakany stan - lol. Po pierwsze, pragnąłbym przypomnieć, że choroby przenoszone drogą płciową lubią uczepiać się także hetero. Po drugie, to KK dosyć uparcie powtarza, że skorzystanie z prezerwatywy spowoduje, że następnego dnia z kibla wyjdzie szatan. Po trzecie, stwierdzenie, że dany rodzaj seksu powoduje więcej chorób wenerycznych niż inny nie znaczy automatycznie, że takie coś to zło wcielone - kierując się tą logiką doszłoby się do wniosku, że z seksu hetero też należy leczyć, bo najmniejsze ryzyko zarażenia mają uprawiające seks lesbijki.


Prymitywne jest argumentowanie że homoseksualizm jest normalny ponieważ występuje wśród zwierząt. (...)

Odwracanie kota ogonem. Ogółem: sprawa wygląda tak, że KK uparcie twierdzi, że homoseksualizm jest chory, bo nawet zwierzęta tego nie robią. Więc trzeba ten argument jakoś zbić, you know.

Nie wiem czy mogę liczyć z środowiskami pro homoseksualnymi na jakąkolwiek dyskusję ponieważ przeważnie jestem atakowany masowo a argumentacja polega na pisaniu, że homoseksualizm jak sama nazwa wskazuję jest orientacją a nie chorobą.

A to dziwny argument, nigdy go nie słyszałem/nie przeczytałem. Jesteś pewien że jak za każdym razem z kimś na ten temat rozmawiałeś, to pojawiał się tylko ten jeden argument?

I na koniec posta coś, co wałkowałem tyle razy, że nie potrafię nawet policzyć.

2) Pytanie do homoentuzjastów :D Czy dożyjemy czasów że pedofilia, nekrofilia, zoofilia będzie uznana za orientację seksualną? Argumentacja obronna tych chorych zjawisk była by chyba bardzo podobna do argumentów homosiów.

Okej, czyli twoim zdaniem homoseksualny facet/kobieta to to samo, co trup, pies albo dwulatek? Bo ja tutaj widzę dosyć znaczącą różnicę w jednym kluczowym aspekcie.

Pedofilia i zoofilia nie mogą być zrównane z homoseksualizmem, ponieważ w przypadku tych dwóch pierwszych nie ma czegoś takiego jak zgoda obu partnerów. Zwierzę nie posiada samoświadomości, więc nie może podjąć decyzji, czy chce być z człowiekiem, czy nie. Z kolei dziecko nie jest dostatecznie dojrzałe - nie potrafi samodzielnie myśleć, oceniać faktów, o niedojrzałości emocjonalnej nie wspominając. Mówiąc prościej - dzieciak nie może wejść w związek albo uprawiać seksu z tych samych powodów, dla których nie może mieć prawa jazdy albo mieszkać samodzielnie i pracować na dwie zmiany w kopalni.

Użytkownik Rainbow Lizard edytował ten post 16.12.2011 - 16:07


#13

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


(...) Sam uważam, że nie jest to nic normalnego i co można uznać za normalne. Jednak chciałbym poznać wasze zdanie. (...)

Zdefiniuj słowo "normalne".

Natura stworzyła osobnika męskiego i żeńskiego, aby kopulowały :> - i to jest normalne. Sex dwóch facetów jest nie normalny i natura się buntuje fundując im adidasa.

#14

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A gdyby ktoś napisał w swoim testamencie że oddaje swoje ciało po śmierci komuś do... ble, no w każdym razie był pełnoletni i świadomy swojej decyzji, czy wtedy można by uznać nekrofilię za orientację? (wiem że to co napisałem jest chore)

Coś mi się widzi że znalazł by się jakiś zoofil który stwierdził by że to zwierze jest jego i że krzywdy mu nie robi.

A tak swoją drogą, gdzieś kiedyś (może nawet tutaj) pojawił się artykuł że w USA była jakaś konferencja która miała za zadanie udowodnić że pedofilia to nie choroba i wykreślić ją z listy chorób ( kiedyś homoseksualizm też się tam znajdywał)

#15

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Homo jest normalne. Nawet w starożytności było to powszechne. Jednak szkolna cenzura nic o tym nie mówiła.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych