Skocz do zawartości


Ustawa zdefiniuje USA jako „pole bitwy”


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#61

Poeta2008.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Mnie nie dziwi że ludzie w USA nie wyszli na ulicę, przecież spadło bezrobocie.
Po raz ostatni dementuję te informacje. Są nieprawdziwe, fałszywe, nie do przyjęcia, nie do zaakceptowania, niemożliwe, nafaszerowane "czystym" socjalizmem, są głupie, nie podaje na ten temat informacji nawet jedna telewizja, informacje w internecie na ten temat są niewielkie i wątpliwe zawarte w niezależnych oraz wolnych portalach i mediach, napisane w niektórych momentach językiem prostackim i nieprofesjonalnie (najprawdopodobniej przez amatorów) np. został przepchnięty za zamkniętymi drzwiami na posiedzeniu komisji bez żadnego czytania. Nie mam na ten temat nic więcej do powiedzenia.

Użytkownik Poeta2008 edytował ten post 14.01.2012 - 19:11

  • -5

#62

koko11998.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do bojownikow o prawa czlowieka -
rzad USA pozdrawia.  Edycja: Dziki Kurak.
Dołączona grafika
  • 0

#63

Poeta2008.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Też Was pozdrawiam.

 Edycja: Dziki Kurak.

Dołączona grafika



  • -1

#64 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Chciałam Wam tylko przypomnieć, że podniecamy się biednymi Amerykanami a w kraju mamy podobny problem.
w 2008 roku Europejski Trybunał Praw Człowieka zwrócił się do rządu polskiego z pytaniem czy to prawda, że w Polsce powszechnie jest stosowany system bezzasadnego przewlekłego aresztowania wobec osób podejrzanych ?
Zgodnie z prawem okres pobytu w tymczasowym areszcie to 12 miesięcy. Może on być przedłużony, ale w skrajnych i wyjątkowych sytuacjach do dwóch lat. Na jedno wychodzi, jak kogoś oskarżą o jakąś głupotę to mogą tak bez konkretnych zarzutów trzymać do końca świata podpierając się dziurami w prawie :/
  • 2

#65

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na jedno wychodzi, jak kogoś oskarżą o jakąś głupotę to mogą tak bez konkretnych zarzutów trzymać do końca świata podpierając się dziurami w prawie :/


Dokładnie to o terroryzm. Właściwie to teraz po tych wszystkich zmianach prawnych słowa terroryzm/terrorysta niczym się nie różnią od czary/czarownica z średniowiecza.
  • 0

#66

Pędnik Nie-Łągiewki.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na usta cisna sie trzy slowa: New World Order...

A dla mnie - choćby w kontekście nazwisk i - sorry dla wszystkich "politpoprawnych kosmopolitów" - mocno sugerowanego nazwiskami pochodzenia etnicznego autorów:"Projekt ustawy napisany potajemnie przez Senatora Carla Levina i Johna McCaina" - nasuwa się coś dodatkowego a jednocześnie znakomicie uzupełniającego cytowane "trzy słowa" - do NWO obowiązkowo dodać należy dwóch kreujących się na Żandarmów Świata, Pata i Pataszona: karła w wojskowych buciorach sięgających mu cholewkami aż pod brodę oraz w hitlerowskim hełmie spadającym mu na ramiona, czyli EREC Israel oraz olbrzyma na glinianych girach -jeszcze niedawne USA, dzisiejsze UFA czyli United FaszyStates of America...

Ps.Mających jakiekolwiek wątpliwości Szanownych Gości odsyłam do bieżących serwisów światowych wiadomości... oraz, co zrozumiałe a oczywiste, do tego, co Urbi et Orbi ustyma swego udanego jak[....]małżonka Radka Sikorskiego raczy nam dawać do wiadomości przygotowująca Polaków do "nieuchronnego ataku Erec Israeli na Iran i - uwaga! - "konieczności przyłączenia się do tej wojny UFA i jego" - uwaga! - "sojuszników"! - rzeczywista Minister Spraw Zagranicznych IIIBRz'ęczypospolitej Polskiej, Anne Applebaum... I to by na razie było na tyle w tym bezdennym polit-ile... ;( ;( ;(
  • 0

#67

-V-.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze, ale wytłumaczy mi ktoś z jakiej racji? Z jakiej racji chore prawo [i wyjątkowe, w tym sensie wyjątkowe, że obowiązuje póki co tylko w jednym państwie chyba, nie wiem ktoś mnie poprawi najwyżej] ma obowiązywać w innym miejscu na kuli ziemskiej?


Wytłumaczę: Dążą do całkowitej kontroli społeczeństwa.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych