Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stawiam pytanie, a pytanie to nie proste.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#136

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Co to jest za fake?! kur** kolejne konto  i poje*any temat cholera nie wchodzÄ™ tu od pol roku chyba a tu ktoĹ› zabawia na moim koncie i wypisuje jakies bzdury przeciez to c***a w bok idzie dostać sory za wyraĹźenie. To juz drugi raz kiedy mam cos takiego. Niech ktoĹ› bedzie tak miły z admow i zablokuje ip poprzednie. Siedze sobie grzebiac w fonie i czytam a tu wyjazd z jakimĹ› tematem i postami  rodem z blizzarda. Kurcze ja mam co pol roku pasy zmieniać czy co? I co to za mesy w mailboxie, z jakimiĹ› imionami.

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika

Dołączona grafika


  • -3

#137

Fanta07.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HAHAHAHA NIEZLY TROLL JASNE INNE KONTO MHMMM;LD

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika
  • 0

#138

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest to jakieś wyjaśnienie, tylko dlaczego opóźnieniu włączenia świadomości towarzyszy uczucie spadania? Co włącza i wyłącza naszą świadomość? A właściwie czym jest świadomość?
Kupił bym Twoje wyjaśnienie gdyby brzmiało - i jest niczym innym jak opóźnionym powrotem świadomości względem układu sensorycznego.


Wydawało mi się, że już odpowiedziałem na to pytanie, ale skoro nie zaszumiało to pozwól, że zadam ci wpierw kolejne.
Czy jak nosisz ubranie to czujesz je ciągle na sobie czy tylko teraz jak o tym pomyślisz ? Odpowiedź oczywista - nie czujesz, twój mózg uczy sie filtrować bodźce które zna, żeby nie obciążać za bardzo twojej świadomości, rejestruje tylko zmiany.
Taką zmianą jest właśnie utrata bodźców z twojej tylniej partii skóry, która jest stale pobudzana przez powierzchnie na której spoczywa ciało siłą spowodowaną przez grawitację.
Sygnał zanika, uczucie grawitacji również. No i masz swoje spadanie...

A sygnał wyłącza podwzgórze(hypothalamus). Tylko kolejność czasem się przestawia.

Na pytanie czym jest świadomość wybacz, że Ci nie odpowiem.

Od razu prostuje nie jestem przeciwnikiem OOBE, może komuś się to udało, mam jednak to ciągłe przeświadczenie, iż większość rzekomych wyjść to nic innego jak LD o temacie OOBE. Samemu mi się nie raz udało wpłynąć na kształt wizji podczas paraliżu, więc czemu by nie wygenerować wizji wyjścia ?

p.s. spadałem nie raz...

Użytkownik Oomek edytował ten post 26.12.2011 - 02:16

  • 0

#139

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

HAHAHAHA NIEZLY TROLL JASNE INNE KONTO MHMMM;LD

UwaĹźaj sobie na słowa mama  cie nie kocha ze sie tak odzywasz. Madry w ryju tylko jestes bo w domu. Dziecko takie jak ty odkryje działanie key-loga i kozaczy. Nie bede sie tłumaczył bo nawet hasła nie moge zmienić bo mnie wyrzuca non toper.

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika


  • -3

#140

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

sawiola91 Miałem cię za Wybrańca ze zbroją, a Ty lecisz w bambuko koko dzambo, chyba ze piszesz z zegarka albo długopisa :D Gdzie jes ta PRAWDA ? Objawiona przez MĘDRCA x] chyba ze stoisz po stronie CZASU do nikąd

Użytkownik real edytował ten post 26.12.2011 - 05:23

  • 0

#141

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wielu forumowiczów przyjęło przyjazną postawę wobec autora tematu i jego eksperymentu.
Sama od czasu do czasu zadawałam na forum pytania na które nie doczekałam się odpowiedzi. Czy podobnie byli ignorowani ci którzy zadawali je za pośrednictwem pw?

Moja sceptyczna postawa pozwala mi na dystans nawet do tak ciekawego eksperymentu jakim są podróże astralne.
Oczywiście nie mam podstaw aby oceniąć sam eksperyment do którego nota bene nie doszło, ale sam etap rekrutacji budził od samego początku duże wątpliwości.
Moje doświadczenie w dziedzinie oobe również ugruntowało moja postawę na pozycji obserwatora.

Tak jak wspomniał Przemo w najgorszym przypadku biorący udział w eksperymencie wykorzystani byliby a właściwie ich energia eteryczna do egoistycznych celów kogoś tam. Pewnie ego uczestników jeszcze długo targane będzie emocjami.





  • 0



#142

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co to jest za fake?! kur** kolejne konto i poje*any temat cholera nie wchodzę tu od pol roku chyba a tu ktoś zabawia na moim koncie i wypisuje jakies bzdury przeciez to c***a w bok idzie dostać sory za wyrażenie. To juz drugi raz kiedy mam cos takiego. Niech ktoś bedzie tak miły z admow i zablokuje ip poprzednie. Siedze sobie grzebiac w fonie i czytam a tu wyjazd z jakimś tematem i postami rodem z blizzarda. Kurcze ja mam co pol roku pasy zmieniać czy co? I co to za mesy w mailboxie, z jakimiś imionami.


Co sawiola teraz będziesz grać głupiego? Spodziewałem się, że to są jakieś socjologiczne badania, a jednak jakiś gnojek sobie z nas jaja robił, "zmuszał" do siedzenia po nocy na kompie i czekania na jego odpowiedź. Swoją drogą to nadawałoby się na jakąś pracę dyplomową z serii "Wpływ internetowych oszołomów na użytkowników sieci"
  • 0



#143 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Hm, myślę, że mało który z uczestników zaangażował się w to z myślą, że wszystko co pisze sawiola to szczera prawda. Jakby nie patrzeć forum po raz kolejny ma nauczkę, żeby traktować "mesjaszy" z jeszcze większą rezerwą.
Przykro mi tylko z tego powodu, że autor tematu przyjął niezbyt elegancką formę ucieczki- jeśli nie zamilknął do końca, mógł chociaż dać słowo wyjaśnienia, zamiast kreować kolejne bajki.
  • 0

#144

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No pewnie i na infrze tez bylem mesjaszem do cholery. Moze administracja sie w to włączy i pomoże wyjaśnic ta sytuacje. To nie jest takie trudne, bo ja tego zrobić nie moge a konta tracić nie chce.
  • -3

#145

smg.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No pewnie i na infrze tez bylem mesjaszem do cholery. Moze administracja sie w to włączy i pomoże wyjaśnic ta sytuacje. To nie jest takie trudne, bo ja tego zrobić nie moge a konta tracić nie chce.


Żal mi gościu twojego zachowania, a nawet jeśli to naprawdę ktoś ci się włamał, to żal mi ciebie podwójnie [tak, mam 10 lat, jeżeli chcesz mi pojechać po wieku]. Dorosły człowiek i keyloga złapać/itd/itp x0

No nic Mistrzu, dziękujemy ci za wspaniałe opowieści z Narnii i czekamy na kontynuację w innym wcieleniu mocy. jamen.
  • 0

#146

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A czemuż to ktoś miałby się włamywać na Twoje konto i z niego wypisywać takie rzeczy? I ciekawe, że akurat pół roku Cię nie było i raptem teraz, gdy ktoś rzekomo włamał Ci się na konto i założył ten temat objawiłeś się, gdy temat zaczął podupadać, a ludzie mieli wielkie wątpliwości co do jego wiarygodności.
  • 1



#147

Demon.
  • Postów: 80
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obserwuję ten temat od dłuższego czasu i trochę mnie to śmieszy.:D Najpierw pojawia się jakiś nawiedzony guru (sawiola nr 1), który myśli, że został wybrany do uratowania świata i zbiera ludzi do wojny w astralu, a potem pojawia się sawiola nr 2 i mówi, że ktoś włamał mu się na konto.:D Czy tylko mi wydaje się dziwny fakt, że sawiola 2 zorientował się o włamie na swoje konto dopiero wtedy, gdy sawioli 1
zaczęło palić się koło tyłka? I mam pytanie do moderatorów. Czy nie możnaby sprawdzić adresów IP sawioli 1 i sawioli 2 żeby ''uniewinnić'' prawdziwego sawiolę? ;-)

edit: Widzę, że nie tylko ja zauważyłem związek z podupadaniem tematu, a odkryciem włamu na konto. Co nie Within?:) A najlepsze jest to, że najprawdopodobniej nie będzie żadnego problemu ze sprawdzeniem tych adresów i szybkim uniewinnieniem sawioli.:D

Użytkownik Demon edytował ten post 26.12.2011 - 12:30

  • 0

#148

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I macie swojego wybawce w całej swojej okazałości :mrgreen: . Powtórze to kolejny raz licząc się z konsekwencjami. To jest internetowy trolluch!! A to ściemnianie, że ktoś mu na konto się wkradł to już mnie kompletnie ścieło z nóg. Jedenaście stron tematu przez żywicieli trolla, no tak. Ogólnie dla tego czegoś o nicku sawiola powinien być perm ban na to forum za robienie zamieszania. Takie jest moje zdanie. Wielu ludzi to ignoranci, jeśli chodzi o wszelkie kwestie paranormalne tylko jak się im dziwić skoro pełno jest wszelakich fejków i trolli pokroju sawioli przez których potem ludziom trudno jest otworzyć umysł na to co nas otacza.
  • 0

#149

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez takie zarty, obiecanki cacanki trace na ufnosci dla coraz to nowszych teorii.
Temat jest powazny, piekny i pelny inspiracji, a wyszedl odgrzewany astral mission.
Ale czy to nie owczywiste? jezeli probowac projektow wspolnie potrzeba
zamknietego tematu, ze sprawdzonymi ludzmi.
Nie zmienia to faktu, ze wszystko pozostaje takie samo.... Czyli glowa do gory i przed siebie w strone Swiatla : )
Sawiola, badz z Siebie dumny za to, ze zdales swoj test NLP...
ale spaliles sie jako czlowiek bo jestes nie warty w swoim zyciu bo zamiast dochodzic gdzies,
to krecisz sprawami aby zniechecic innych.
  • 0

#150

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I macie swojego wybawce w całej swojej okazałości :mrgreen: . Powtórze to kolejny raz licząc się z konsekwencjami. To jest internetowy trolluch!! A to ściemnianie, że ktoś mu na konto się wkradł to już mnie kompletnie ścieło z nóg. Jedenaście stron tematu przez żywicieli trolla, no tak. Ogólnie dla tego czegoś o nicku sawiola powinien być perm ban na to forum za robienie zamieszania. Takie jest moje zdanie. Wielu ludzi to ignoranci, jeśli chodzi o wszelkie kwestie paranormalne tylko jak się im dziwić skoro pełno jest wszelakich fejków i trolli pokroju sawioli przez których potem ludziom trudno jest otworzyć umysł na to co nas otacza.


Oburzenie oraz ironia jest w takiej sytuacji całkowicie uprawniona.
Jedną kwestią są emocje wywołane powyższą sytuacją a inną pojawiające się sytuacje zainicjowane przez mało dojrzałych użytkowników.
Pojawia się pytanie: czy można w przyszłości ustrzec się podobnych wybryków.
Pewnie tak.



  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych