Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bezsenność.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czujesz się przez to słabo?Albo dokucza ci brak tego snu?Bo z drugiej strony to nawet ciekawa sprawa...Więcej nczasu na życie ;-)
  • 0

#17

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja przez ostatni ekilka nocy mam poważny probelm zeby się wreszcie przekonać do snu... tzn, robie sobie coś do np. 5 w nocy i nie chce mi się spać.... denerwuje mnie, więc w końcu idę spać z nudy :P
Ale to raczej nijak ma się do waszych przypadków... :surprised:
  • 0



#18

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

He ! A ja ostatnio sypiam od 2-ej do 7-mej i mi wystarcza...Wieczorem nie chce mi się spać,zchodzę z kompa i się kładę tytlko dlatego,bo rano do roboty...A normalnie to się budzę w granicach 10 rano ;-)
  • 0

#19

Emaleth.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele razy zdarzało mi się słyszeć, iż pewna ingerencja osób "z zewnątrz" (mam na myśli specjalistów od hipnozy) całkowicie eliminuje problemy dot. bezsenności. Może warto byłoby to zweryfikować?
  • 0

#20

XS.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Olivio, jesli to jest możliwe poproszę o te namiary ;p Jak nie będę spała jeszcze jakieś dwa tygodnie to oszaleję.
  • 0

#21

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam podobny problem... :(
Gdy jestem u kogoś na noc zasypiam po kilku minutach, a u siebie w domu leze conajmniej 2h, a potem się budze i znowu zasypiam <tak w kółko> ;<
  • 0

#22

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja ogólnie spię spokojnie,ale czasem przez tydzień/miesiąc zaliczam wiele nieprzespanych nocy xX
ale znalazłam sposób:w ciągu dnia łykam kilka tabletek uspokajających ^^
  • 0

#23

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czujesz się przez to słabo?Albo dokucza ci brak tego snu?


sen jest lekarstwem na wiele rzeczy , jeśli nam go brak ......
wiesz jak się czuje człowiek po 2 dniach bez snu , bez zmróżenia oka choćby przez minutkę ? ... jak Zombie , tracisz kontakt z rzeczywistością , nie wiesz co się z tobą dzieje .... jak po narkotykach , masz zawroty głowy , jesteś osłabiony , tracisz koncentrację ...... ,a potem są tego skutki uboczne , w efekcie można się poważnie rozchorować ;( ;(

Olivio, jesli to jest możliwe poproszę o te namiary ;p


hehe bardzo chętnie ,ale nie wiem czy masz ochotę przyjeżdżać do Włoch ,aby się leczyć z bezsenności ;-)
  • 0

#24

Zeus.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może umarł ktoś w twojej rodzinie i całyczas o tym myślisz
Ja jak nie poradze zasnąć włączam sobie radio
  • 0

#25

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja od dwóch nocy nie potrafię zasnąć w nocy, usypiam około 6 rano i śpię do ok.11, trochę denerwujące jest szmotanie się całą noc w łóżku, a nawet bardzo denerwujące



Ja jak nie poradze zasnąć włączam sobie radio


nie kłam
  • 0

#26

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja wczoraj nie moglem zasnac, w koncu jak zasnalem to obudzilem sie godzine pozniej, caly spocony i przerazony, najgorsze ze nie pamietam co mi sie snilo, wiem tylko ze pozniej balem sie zasnac
  • 0



#27

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja jakoś nie mam problemów z zasypianiem. Tzn zasypiam późno, bo chodzę spać ok 1-2 w nocy a budze się koło 10-12 i tak od ponad miesiąca. Ale problemów żadnych nie ma.
  • 0



#28

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może umarł ktoś w twojej rodzinie i całyczas o tym myślisz


w mojej ?

w mojej nikt nie umarł .... :-/
  • 0

#29

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najgorsze ze nie pamietam co mi sie snilo, wiem tylko ze pozniej balem sie zasnac

To niezły koszmar musiał być.Pewnie śnił się minister Giertych :P
Ja zasypiam po jakiejś godzinie od położenia się spać.Czasem to wnerwia,Ale dziwne jest to,że w 99% przypadków nie potrafię zasnąć z niedzieli na poniedziałek...I to nie wina,że mam wolny weekend,bo pracuję też w soboty i niedziele,więc ta teoria odpada...
  • 0

#30

voyager.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na tym forum jest wątek o Brain Wave generator http://www.paranorma...?showtopic=3211 i przechadzając się po stronie http://www.bwgen.com/comments.htm natrafiłem na coś takiego:


Help with insomnia
"I've been using the Brain Wave generator since November 2001. For years I have been suffering from cycles of insomnia, sometimes sleeping only 4 hours a night for days in a row. As owner of a health food store I have access to all herbal products for sleep. These would help sometimes but only for awhile. I've also used commercial brain synchronization tapes designed for insomnia. Mostly they were ineffective. Even prescription sleeping pills were not always effective. When I tried the brain wave generator I was able to design some presets that have worked extremely well for me. I fall asleep easily and if I wake up usually a few minutes with the tape is all it takes. My insomnia has decreased by at least 90%. I am greatly impressed!"

W skrócie - kobitka cierpiała na bezsenność. Próbowała ziółka, zdrowe odżywianie, komercyjne sposoby synchronizacji pólkul mózgowych, ale nie działało. Nawet przepisywane pigułki nasenne. Spróbowała Brain Wave generator i niektóre presety (ustawienia częstotliwości) w tym programie poskutkowały po kilku minutach. Bezsenność spadła o 90%. Jest pod wrażeniem.

Może to i chwyt marketingowy, ale można spróbować.

Bardzo wam współczuje tego stanu. Czymcie się - będzie dobrze ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych