Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bezsenność.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1

XS.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie. Od pewnego czasu męczy mnie bezsenność. Próbowałam przemeblować pokój, tkz. 'kółek', które umieszcza się pod łózkiem i dużo innych rzeczy. Niestety, na nic bo żadna z tych metod nie pomaga. Już od około dwóch tygodni nie połozyłam się spać. W nocy męczą mnie wizje, dotyczące moich bliskich, zwierząt a nawet miejsc które odwiedziłam i które, zapadły mi w pamięć. Czy Wam też się cos takiego przytrafilo? Czy macie na to jakieś metody? Proszę o komentarze.
  • 0

#2

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co powiesz na to ? - Ja cierpię na bezsenność jakieś 5 lat , przez cały ten czas nie przespałam normalnie ani jednej nocy , coś takiego może wykończyć człowieka , do tej pory nie znalezłam żadnego "skutecznego środka" na bezsenność , gdyby ktoś go dla mnie znalazł oprawiłabym go w złote ramki i powiesiła w salonie na ścianie :-/ ,
mnie nie pomogło i nie pomaga nic ...
  • 0

#3

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a tak pół żartem pół serio
jakbyś wypiła z 0,5L wody ognistej??? :P

jak zadne środki Ci nie pomagają to raczej medycyna jest bezsilna
  • 0

#4

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakbyś wypiła z 0,5L wody ognistej???  


wiesz , zdarzyło mi się i .... nic ;-) ( może nie dokładnie 0,5 ,ale .... :P )
  • 0

#5

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jakies dwa lata temu mialem jedyny w zyciu napad bezsennosci. Przez tydzien nie zmrozylem oka :hmm: . Po dwoch nie przespanych nocach zaczolem lykac proszki nasenne i nic! Codziennie zwiekszalem ich ilosc, szostego dnia wziolem juz trzykrotna dawke zalecana przez producenta i dalej nie moglem zasnac. Siodmego dnia (na szczescie ostatniego) to juz w dzien slyszalem jakies glosy w glowie na przemian z muzyką :wow: . Dobrze ze potem udalo mi sie wreszcie zasnac (wziolem porcje proszkow zalecana przez producenta i wreszcie pomoglo) bo nie wiem co by bylo 8 dnia. Wspolczuje osoba cierpiacym na bezsennesc ;(
Chociaz dwa razy na miesiac zdarza mi sie ze zasypiam okolo 6-7 nad ranem kladac sie okolo 24 :shock:
  • 0

#6

XS.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko jest haczyk, że nie mogę zasnąc tyko u siebie w domu, u kogo innego bez problemu nawet gdy nie jestem senna. Tabletki też brałam, ziołowe czasami nawet w dużych ilościach a i to nie skutkowało. Czyli wygląda na to, że muszę czekać. Cóż...
  • 0

#7

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie mogę zasnąc tyko u siebie w domu

Żyła wodna ;-)
  • 0

#8

XS.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na żyły jest to 'kółko' ono tam pozwala zasnąć bo coś tam w sobie ma ;p Ale mi nic nie pomogło to kółeczko. Może trójkącik ;] ? hihi nie wiem. Idę do jakiegoś Feng-shuisty ;p
  • 0

#9

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na żyły jest to 'kółko'

Moze zepsute Ci sprzedali :P
  • 0

#10

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spróbuj OBE,
jak się nie chce spać to to może wystarczyć
  • 0

#11

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak się nie chce spać to to może wystarczyć


rzecz w tym,że spać się chce ,ale nie można zasnąć i to jest właśnie bezsenność....
;(
  • 0

#12

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam sposób...nie śpij w ogóle przez całą noc (oglądaj TV,słuchaj muzyki albo co innego) w dzień pracuj fizycznie w upale przez 8 godzin,albo jezdzij na rowerze przez cały dzień,to gwarantuję,że w następną noc bezsenność Ci minie ;-)
  • 0

#13

XS.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest 1,40 a ja nie śpie ;p Heh pewnie tak przesiedze całą noc.
  • 0

#14

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja raczej całą noc przedrzemię :P
Jak Melatonina 5 przestanie na mnie robić jakiekolwiek usypiające wrażenie, to będzie koniec...
Po pracy fizycznej też ciężko mi zasnąć. Na szczęście pomaga zawsze dwugodzinne słuchanie spokojnej muzyki z discmana :}
  • 0



#15

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie śpij w ogóle przez całą noc (oglądaj TV,słuchaj muzyki albo co innego)


robię tak od kilku ... lat :-|

pracuj fizycznie w upale przez 8 godzin,albo jezdzij na rowerze przez cały dzień,to gwarantuję,że w następną noc bezsenność Ci minie  


wierz mi to nie działa , po 2 dniach bez snu zasnę na 3-4 godzinki i to by było na tyle , myślisz ,że przez te kilka lat nie próbowałam tego ..... ? ;(
Ostatnio dostałam namiary na klinikę badającą zaburzenia snu ........... :-| mam zamiar się tam wybrać ....
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych