Skocz do zawartości


Zdjęcie

illuminati.org


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

artur_sz13.
  • Postów: 150
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam!

Czytając monitorpolski.wordpress.com natknąłem się na posta, który wspomina o stronie illuminati.org. Strona nie ładuje się jest czarna ale jak naciśniecie ctrl+A (zaznacz wszystko) pojawia się zegar odliczający czas wstecz. Odliczanie kończy sę 7 grudnia ok godziny 14 czasu polskiego.

CO o tym myślicie. Muszę przyznać że mnie to zaintrygowało.. Czyżby atak na Iran?


  • 0

#2

cedol22.
  • Postów: 69
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może to czas do wystartowania/zaktualizowania strony ??
  • 0

#3

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

cóż zobaczymy za parę dni o co chodzi z tą stroną popatrzyłem na informacje o stronie i nic nie znalazłem sama pustka tylko ten czas oraz od razu przetrzymuje twoje IP z całkowitą dokładnością do twojej lokalizacji

Użytkownik Domin15krk edytował ten post 28.11.2011 - 13:31

  • 0

#4 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Powiem wam, że szukając informacji o tej stronie, natknąłem się na tę:
http://www.illuminatiorder.info/
Co więcej:
http://www.illuminat...nfo/pass-e.html
Hasło to patrz niżej :P

Użytkownik pokerek edytował ten post 28.11.2011 - 13:56

  • 0

#5

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

widzę że jest tam zagadka dobrze znana więc hasło tez łatwe "Human"
  • 0

#6

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystkie trzy stronki ciekawe, przy tych podanych przez Pokerka nawet bym podejrzewał, że są stronami faktycznie jakichś organizacji nazywających się "Illumatami", np. jakiejś loży masońskiej. Ale pewnie to tylko żarty internautów. Odliczanie pewnie nic nie znaczy, a na tych stronach-piramidkach ktoś wkleił jakieś misterne teksty ukryte w piramidce, żeby ludzie to oglądali i się dziwili. No bo kto na tak poważnej stronie dawałby banalne hasło "human"? :)
Aż mi się przypomniała strona http://itanimulli.org/ i http://itanimulli.info, które kolejno przekierowują nas na strony National Security Agency z USA i Australian Politics. A to po prostu prywatne osoby wykupiły te domeny, których jedynym celem jest przekierowywanie na strony podanych wyżej agencji. Ot, taki żarcik :)
  • 0

#7

BehawioralnyBarbararzyńca.
  • Postów: 177
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wow, jakie to proste. Parę razy klikamy myszką i jesteśmy na stronie internetowej ludzi, którzy trzymają cały świat za gębę. Mocne.
  • -1

#8

fructus.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

razu przetrzymuje twoje IP z całkowitą dokładnością do twojej lokalizacji


Co za problem przechwycić, a raczej powiedział bym dostać czyjeś IP jak wszedł na twój server?
Co do lokalizacji to działa tak samo, da się ją określić po IP ale nie działa to jeszcze za dobrze.
Teraz pokazało mnie w małopolski, a nawet moje województwo z tym nie graniczy. Zwykle działa to lepiej, nawet pokazuje Miejscowość.

Wow, jakie to proste. Parę razy klikamy myszką i jesteśmy na stronie internetowej ludzi, którzy trzymają cały świat za gębę. Mocne.


To są strony robione przez fanatyków. Jak chcesz wejść na stronę "ludzi, którzy trzymają cały świat za gębę." to zapraszam na stronę Papieża :roll:
  • 2

#9

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Papieża traktować można jako pionka w grze. Pionka, który reprezentuje tylko. To nie Papież pociąga za sznurki
  • 0

#10

Patrick.
  • Postów: 135
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

7 grudnia minie dokładnie 70 lat od ataku na Pearl Harbor. To tak na marginesie, bo sam nie wierzę że coś poważnego stanie się tego dnia. Skłaniam się raczej ku temu, że anonimowym twórcom strony zależało po prostu na wywołaniu sensacji, domysłów, plotek itp. Ot taki kiepski żart, za który potem nie będzie wiadomo kogo obwinić.
  • 0

#11

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nowy wątek - www.thelastofus.com. Tam podobnie jak na illuminati.org widnieje data 7 grudnia 2012.
Gra The Last Of Us jest grą nie wiadomo o czym i jak widać na oficjalnej stronie (jedynie 2 filmik i i nic więcej) - charakteryzuje się niekonwencjonalną reklamą, która ma intrygować i zaciekawić odbiorców. Do takiej strategii pasowałaby mi strona illuminati.org - tajemnicza, i wyznaczająca tę samą datę.
Ale czas pokaże - jeśli we wspomnianej grze jakąś rolę odegrają Illuminaci - to będzie poszlaka. 7 grudnia po 14 warto by zajrzeć na stronę illuminati.org i sprawdzić, czy nie dzieję się tam czasem nic nowego. Podobnież na thelastofus.com :)
  • 0

#12

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak na marginesie, strona od wczoraj nie działa... ;p. Chyba, że to tylko mi ?
  • 0

#13

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak, nie działam, ale znalazłam kolejną... http://7december.org/
Tekst po wciśnięciu Ctrl+a:

"WAKE UP HUMAN RACE.
All of us are the brothers and the sisters. We have the power to finish all of the wars and the darkness. If we do not wake up, we will be too late and the darkness will arise..."
  • 0

#14

moonchild82.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem czy to ma znaczenie, ale illuminati czytane wspak daje itaminulli - o nich pisal Mischakel....
  • 0

#15

Philipekk.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jakiś fanatyk to założył. Wierzycie, że największa organizacja na świecie, o której w ogóle nie powinniśmy wiedzieć założyłaby stronę z zagadkami? Proszę was.
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych