Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze plany na grudzień 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
113 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak przygotujesz do końca świata 21 grudnia 2012 roku? (371 użytkowników oddało głos)

Jak przygotujesz do końca świata 21 grudnia 2012 roku?

  1. Wyjadę w góry (7 głosów [1.89%])

    Procent z głosów: 1.89%

  2. Schowam się w schronie (2 głosów [0.54%])

    Procent z głosów: 0.54%

  3. Głosowano Kupię niezatapialną łódź (10 głosów [2.70%])

    Procent z głosów: 2.70%

  4. Ostatnie dni i godziny przeznaczę na robienie tego, co lubię. Zrobię coś, o czym zawsze marzyłem (19 głosów [5.12%])

    Procent z głosów: 5.12%

  5. Głosowano Będę spokojnie czekał na koniec świata/Nie będę się przygotowywał (60 głosów [16.17%])

    Procent z głosów: 16.17%

  6. Głosowano Tego dnia nie będzie końca świata (273 głosów [73.58%])

    Procent z głosów: 73.58%

Głosuj

#91

Grzegorz78.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja będę oczekiwał synka który ma przyjść na świat w styczniu. Termin na 21.01 więc dokładnie miesiąc po "końcu świata" :)
  • 2

#92

SroQ.
  • Postów: 12
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej nie wierzę w żaden koniec świata, więc co będe robił 21 grudnia? Prawdopodobnie będe w drodze na święta, wieczorem walnę się przed kominkiem z herbatą i ulubioną książką po zażyciu gorącej kapieli :D
  • 0

#93

Napster.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Końca świata nie będzie bo Moje Frugo ma ważność do 2013 roku :D
Ale ogółem pomyślę... może w bunkrze się ukryję.. xDD
A tak na serio to prawdopodobnie będę wtedy oglądał telewizję i pewnie zapomnę że 'dziś' miał być koniec świata...

Użytkownik Napster edytował ten post 09.10.2012 - 19:00

  • 0

#94

brewka.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

koniec świata to święto ruchome :)
  • 3

#95

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Matka do mnie dzwoniła wczoraj i mówiła, że na święta do Polski mam zlądować już w pierwszej połowie grudnia, bo drugiej możemy nie doczekać. Zapytałem się, czy to przez ten zapowiadany koniec świata, bo gdyby potwierdziła, to bym ją mógł wyśmiać na święta... tak rodzinnie. Ale dopiero dzisiaj mi się skojarzyło, o co jej chodziło. Nasz wspólny znajomy i jego dziewczyna mają termin porodu na koniec grudnia, a zawsze się śmieliśmy z niego, że prędzej nas wszystkich "chuj strzeli niż Ty ojcem będziesz... "

W zasadzie, to może być pewien rodzaj końca świata.

Jeśli to wypada 21, to pewnie będę sączył sobie piwko przed telewizorkiem albo na VRP siedział.
  • 1



#96

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja się oświadcze ;)
  • 2

#97

Gebol.
  • Postów: 153
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak będzie śnieg to ulepie armie bałwanków, która ochroni mnie przed kataklizmami i zniszczeniami spowodowanymi przez koniec świata :D
  • 3

#98

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[...] a zawsze się śmieliśmy z niego, że prędzej nas wszystkich "chuj strzeli niż Ty ojcem będziesz... "
[...]


Żebyście tylko nie wykrakali :P
  • 0

#99

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trochę to smutne, że to wypada w piątek... Nie dałoby się końca świata przełożyć jakoś wcześniej, najlepiej na poniedziałek? : >
Ale z dwojga złego, to przynajmniej nie pójdę do pracy. Ja tam się cieszę. :D

Jeszcze jakieś dwa, trzy lata temu to się tym przejmowałem, ale teraz, kiedy już mniej niż trzy miesiące zostało... I tak musimy kiedyś umrzeć, a my przynajmniej odejdziemy z hukiem. : )
  • 0



#100

gizbern72.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiele się dzieje... Trudno nam, wyobrazić sobie ''koniec świata''. Natura jest niewyobrażalnie potężna! Wszechświat, nie jest zbadany do...końca. Tak naprawdę nie wiemy, z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Żyjemy w świecie zaawansowanym technicznie. Myślimy ,że jesteśmy panami tego świata... Nieustannie gdzieś pędzimy, bo pieniądze, władza itp... To jest nasz współczesny świat. Jakże możemy zdziwić się bardzo , gdy któregoś poranka, obudzimy się w innej ... rzeczywistości. Wybuch superwulkanu, potężne trzęsienie ziemi, ogromne fale tsunami. A człowiek? Nagle pojawiliśmy się tacy: inteligentni i rozumni ... Organizm niewiarygodnie zsynchronizowany, choć z czasem zaczyna szwankować. Teraz pomyślcie, jak powstajemy i z czego?! No właśnie! Troszeczkę ''ciągnącej się mazi''... Niesamowita technologia! Do czego zmierzam? Ziemia, jest wielkim poligonem doświadczalnym. Jesteśmy '' produktem'' , innej, niedoścignionej cywilizacji ... Wkrótce przybędą! Jakie mają zamiary? To wielka zagadka...
  • 0

#101

jezus.
  • Postów: 57
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opcja 1 patrząc na moje sny, ja zapewne będę w ruchu oporu i będę walczył o dobro ziemi i ziemian,
Opcja 1.1 no chyba ze iluminanti, reptilianie lub watykan mnie przekupią.
Opcja 2 będę zniesmaczony że jest zimno, że szef w pracy w tym okresie uszczypliwy.
Opcja 3 mogę ulec wypadkowi i trafię do Valhalli
Opcja 3.1 mogę jednak nie zginać i bezradnie czekać
itp, itp opcji i możliwości jest dużo
  • 0

#102

harpoonek.
  • Postów: 159
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja zapewne będę robić to samo, co robiłabym, gdyby nie była to kolejna data końca świata.
Ale podejrzewam, że tego dnia (mimo że nie wierzę w te wszystkie "końce świata") będę lekko zestresowana i poczuję ulgę, kiedy w końcu ten dzień się skończy.

Ps. Kilka nocy temu śnił mi się koniec świata. Jeśli by tak wyglądał, to nie mogłabym się go doczekać. Była noc, a na niebie stały się widoczne planety naszego układu słonecznego - ze wszystkim szczegółami, były gdzieś wielkości księżyca. Poza tym zaczęły pojawiać się piękne, jasne komety z długimi warkoczami - tak pięknego widoku jak w moim śnie, nie widziałam nawet na zdjęciach kosmosu ;)

Użytkownik harpoonek edytował ten post 13.10.2012 - 12:03

  • 0

#103

miqon9.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mi się niedawno śnił "koniec świata", czerwone niebo i te sprawy, ale osobiście nie wierzę w te proroctwa, napewno będę obserwował w mediach ten cały ruch. "Nie uwierzę, jak nie zobaczę"
  • 0

#104

Elvis.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bedę scrollował walla na facebooku czytając wpisy; "i gdzie ten wasz koniec świata!? ;D", "LOL ŻYJĘ XDD", "ChOdŹmY siĘ [email protected]Ć! jUtr0 m0ż3 n1e Być jUż Okazji! ^^"

Nic się nie stanie, nic nie zrobię.
  • 0

#105

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ma słońce zgasnąć wcześniej na 2 dni.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych