Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny ksztalt przypominajacy UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

lucas131.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co o tym myslicie? Wydaje mi sie ze jest to blad w zdjeciu...
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo słusznie Ci się wydaje... Tam wyżej w chmurkach pominąłeś ciekawszego LOLA
  • 0

#3

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a mi sie wydaje ze ludzie poprostu na ulicach zaczeli puszczac petardy :P
  • 0

#4

whiteside.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Także uważam, że to fajerwerki. Ale i tak czy siak efekt jest dość ciekawy :-D !
  • 0

#5

popiul.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W chmurach rzeczywiście są ciekawsze obiekty – ale chyba wszystkie to fajerwerki lub race - rzeczy przy ziemskie :)
  • 0

#6

ariks.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajerwerki na pewno nie zdjęcie jest wykoane w czasie naśwetlania gdyby to były fajerwerki powinny wyjsć jako podłużne smugi nie wiem jakie ISO tam jest ale zarnistość fotki mówi że była od 400 zwyż na zdjeciu widac sporo osób (procesja jakaś impreza widoczne w tle krzyże). Nie twierdzę że to UFO na 100 % ale dobrze by było wykonać analizę tego zdjęcia jesli juz to być może to jakieś odbicia ale od czego skoro nie ma silnego oświetlenia jak lampy ? Dla mnie zdjecie jest interesujące i warte zastanowienia się bliżej w postaci dokładnej analizy. Obekt podobny jest jak tutaj LINK USUNIĘTY

edit AlienGrey
7.8 Na forum nie można reklamować innych stron internetowych, za wyjątkiem specjalnie przeznaczonego do tego celu pola "Strona WWW" w profilu użytkownika (nie dotyczy grup Zasłużeni, Sponsorzy, Adept, Moderatorzy, Super moderatorzy).

  • 0

#7

Argo.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyżej też jest kilka obiektów które można uznać za UFO. Zdjęcie ciekawe. Ale raczej to nie UFO.
  • 0

#8

RafalD.
  • Postów: 202
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to nie są fajerwerki, nie są to też obiekty które się poruszały.
Zdjęcie to jest moim zdaniem skanem z odbitki, tak jak kolega wcześniej napisał wykonane przy dużej czułości filmu - stąd ziarno. Autor zdjęcia dość długo naświetlał film - zwróćcie uwagę na dym z komina - jest taki rozmyty, rozciągnięty. Większość jasnych punktów jest za mocno wypalona. To coś w kształcie spodka to moim zdaniem błąd podczas wywoływania lub skanowania (mam gdzieś w domu odbitkę zdjęcia na którym jest "spodek" - widoczny tylko na tej jednej odbitce). Ten kreseczka nad spodkiem jest moim zdaniem bardziej realna jako coś latającego - jest rozciągnięta co sugeruje, że coś jasnego przemieszczało się po niebie w trakcie robienia fotografii. To coś musiało lecieć raczej nisko - pod warstwą chmur
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych