Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna sprawa


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1

Skooki.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wtam wszystkich

chciałabym opisać jedna dziwna dla mnie historie ;)
Otoż od dłuzszego czasu mam cos takiego ze jak klade sie spać, i jak zamykam oczy to widze kolorowe kropki potem one lacza sie i tworza jakis obraz,to wszystko jest tak realistyczne ze czasami zrywam sie zlozka i boje sie poprostu zamknac oczy

widze jakis tunel potem zmienia sie to wszystko w jakas brame czesto widze oczy ktore patrza na mnie
Wy tez tak macie ? o co chodzi wgl
  • 0

#2 Gość_Angel

Gość_Angel.
  • Tematów: 0

Napisano

Każdy widzi te "kropki" jest to całkowicie naturalne a te obrazy które ty widzisz ja widziałem może jak chodziłem do 3 klasy podstawówki pamiętam jak na Religi się nimi bawiłem widziałem czasem różne miasta itp. :rotfl: te oczy które widzisz to tylko obraz który serwuje tobie twoja wyobraźnia :roll: . Nie masz się czym martwić.

Użytkownik Angel edytował ten post 10.10.2011 - 15:07

  • 1

#3

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tak zwane fraktale
  • 2

#4

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Każdy widzi te "kropki" jest to całkowicie naturalne a te obrazy które ty widzisz ja widziałem może jak chodziłem do 3 klasy podstawówki pamiętam jak na Religi się nimi bawiłem widziałem czasem różne miasta itp. :rotfl: te oczy które widzisz to tylko obraz który serwuje tobie twoja wyobraźnia :roll: . Nie masz się czym martwić.


Skooki napisał Wtam wszystkich, a to znaczy, że problem jest...smacznego :rotfl:
  • 0

#5

matisspx.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam ja tez tak mialem ale ja wiem czego to jest wina .. gdyż ja jaralem ziioloo. i palilem dopalacze kiedys. i teraz zawsze jak zajaram dobry towar zamykam oczy i robia sie obrazki albo lece tunelem. z 2 , 3 razy mialem tak bez fazy. radze mnie uzywek i bedzie dobrze ;d
  • 0

#6

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam z tymi tunelami podobnie, przykładam do obydwu oczu palce wskazujące, a dokładniej te "kostki", czasem pocieram i widzę takie abstrakcje :D Im dłużej tak robie tym lepszy efekt i im dłużej tym na dłużej tracę wzrok (oczywiście to trwa parę/parenascie sekund), takie dziwne uczucie ;d
  • 0



#7

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mam z tymi tunelami podobnie, przykładam do obydwu oczu palce wskazujące, a dokładniej te "kostki", czasem pocieram i widzę takie abstrakcje :D Im dłużej tak robie tym lepszy efekt i im dłużej tym na dłużej tracę wzrok (oczywiście to trwa parę/parenascie sekund), takie dziwne uczucie ;d

Faktycznie to ciekawe uczucie, choć nie zdrowo tak robić :P Przy czym autor nie wspominał o pocieraniu oczu, więc mogą to być również hipnagogi. Czyli obrazy ukazujące się przed snem, gdy jeszcze mamy świadomość :]
  • 0

#8

OGIDYN.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie kolorowe fraktale widziałem za dzieciaka - uwielbiałem się w nie wpatrywać,do tego czasem dochodził efekt falowania i kręcenia się jak na karuzeli:)A cała reszta - bramy,oczy itp to już hipnogagi - czasem do tego urywane dźwięki dochodzą.Nie ma się czego bać,jak się w to wkręcić to nawet można to polubić :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych