Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sykes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sykes.

    Curious

  • Postów: 74
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Głupio byłoby się nie przedstawić, szczególnie ze względu na to, że na forum już co nieco napisałem. Nie chciałbym zostać wiecznym anonimem, który zarzuca tematami astro jak szalony.
Nazywam się Oskar, lat 15, pochodzę ze Świdnicy (Dolny Śląsk, ok. 45 km od Wrocławia i ok. 10 od Wałbrzycha).
Muzyka: najbardziej trafia do mnie rock, szczególnie zespoły Green Day oraz Goo Goo Dolls.
Jeśli chodzi o filmy, uwielbiam kino s-f, horrory, thrillery. W temacie gier jest w sumie podobnie: s-f, przy czym tutaj jestem ogromnym fanem uniwersum Mass Effect, horrory, np. seria Silent Hill i okazyjnie jakiś FPS, np. Battlefield.
Pokrótce opiszę też moje zafascynowanie astronomią, czyli kiedy to się zaczęło. W wieku trzech lat dostałem pierwszą książkę traktującą o astro, zatytułowaną "Atlas Wszechświata". Od tamtej pory bakcyl tej pięknej nauki siedzi we mnie bezustannie i nie chciałbym, aby kiedykolwiek puścił.
Posiadam teleskop w koncepcji Newtona, Spinor Optics 130/900, stworzony na bazie popularnej Synty 130/900 od Sky Watcher'a, a także lornetkę Delta Optical Voyager 7x50, którą to wyciągam przy obserwacjach bardziej szerokokątnych. W przyszłości mam zamiar sprawić sobie coś z rodziny Meade, ale który model, nie jestem jeszcze pewien (możliwe, że coś z rodziny Dobsonów).
Lubię popstrykać różnorakie zdjęcia, głównie makro. Ubóstwiam kremówki papieskie :)

Pozdrawiam i witam raz jeszcze :)

#2

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

witaj :)



#3

AirMax90.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemasz cześć i czołem!



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych