Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to mogło byc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Elan.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka lat temu byłem na wycieczce z klasą do koleżanki domu, była to druga (chyba) podstawówki, końcówka roku, słońce prażyło.

Koleżanka mieszka w duuużym domu na skraju lasu, po namowie "co robimy?" poszliśmy na przechadzkę przez las gdzie bawiliśmy się w podchody, żeby wrócic takim łukiem przez dużą polane. Doszliśmy do polany - na niebie nie było ani jednej chmurki, ktoś mnie z boku zawołał, szybko przekręciłem głowę, dziwny biały obiekt (taka jakby spłaszczona kropka) rzucił mi się w oczy, olałem to i zwróciłem się w stronę kolegi. Szybko zakończyliśmy rozmowę, bo pytał się tylko o godzinę i moja ciekawośc kazała spojrzec mi na ten obiekt. Unosił się baardzo wysoko, ale dostrzegłem, że jest biały i taki lekko spłaszczony, niczym słynne statki "ufoludków". Zacząłem się w to gapic, kolega wziął na wycieczkę lornetkę, zawołałem go i spojrzałem w tamto miejsce - owy punkt zniknął. Zaraz będzie masa postów "zmyśliłeś to!" albo "przewidziało ci się..".


Zaznaczam, że w drugiej klasie szkoły podstawowej moja główka nie była skażona manią na temat rzeczy paranormalnych. :)

Użytkownik Elan edytował ten post 18.09.2011 - 21:51

  • 0

#2 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie obraź się, ale w takim wieku nawet światełka samolotów mogą być NOL-em
  • 0

#3

Elan.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówię, niebo było czyste. Przeraziłem się jak to zauważyłem, a potem znikło, wmawiałem sobie, ze to jakiś balon meteorologiczny czy jakiś sterowiec. ;S
  • 0

#4

Mr. One.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na 100% UFO, koniec kropka, 100%
  • -2

#5

Sebbro.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówisz ,że był spłaszczony więc mógłby to być samolot ,a gdy wziąłeś lornetkę po prostu nie mogłeś go znaleźć - mogły ci się trząść ręce czy coś, a później gdzieś już odleciał - to jest moje zdanie i nie mówię ,że tak było ,ale byłeś wtedy jeszcze młody i możesz wszystko wyolbrzymiać, ja też dużo rzeczy z dzieciństwa wyolbrzymiam chociaż mógłbym przysiąc ,że na prawdę było tak jak mówię.Taka jest ludzka psychika.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych