Skocz do zawartości


Zdjęcie

wszystko o nas moim zdaniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

brzydal.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie.

To jest mój 1 temat, nigdy się nie wypowiadałem na żadnym forum.Mam nadzieję że nikogo nie urażę moim tekstem i wypowiedzią na pewne tematy.Cały tekst który tu czytacie jest napisany całkowicie moimi rękami. Cały mój wywód interpretacje, nie są żadnym duplikatem ze stron www.
Napisałem to sam, dla siebie i dla ludzi którzy potrafią się zastanawiać nad pewnymi rzeczami.

Zacznę od 1 rzeczy bóg :
zwiąże temat - bóg jest istotą idealna tak są zapisane 9 niby podobnych do biblii książek
AZ 9 TO SIĘ NIBY TRZYMA KUPY NIE?
Jeżeli w 9 około narodach i wierzeniach bóg istnieje to zinterpretowania boga jako wymysłu jest znikome

Jeżeli jest coś takiego jak istota idealna...?

To jest parę pytań
czemu my mamy być wybrańcami co do nieba mają pójść?

Użytkownik brzydal edytował ten post 12.09.2011 - 13:10

  • -4

#2

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szkoda, że wstęp jest dłuższy od rozwinięcia tematu... :P Prawdę mówiąc nie do końca zrozumiałem o co Ci chodzi. Rozumiem, że to "parę pytań" brzmi: "Dlaczego tylko ludzie mogą iść do nieba?"? Otóż jeśli istnieją inne organizmy poza Ziemią stworzone przez Boga i posiadające duszę, to podejrzewam, że one też mogą pójść po śmierci do nieba. Z gatunków zamieszkujących Ziemię tylko człowiek ma ten przywilej. Tyle od strony Chrześcijaństwa. ;)

Użytkownik Geniusz edytował ten post 12.09.2011 - 13:27

  • 2

#3

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zacznę od 1 rzeczy bóg :
zwiąże temat - bóg jest istotą idealna tak są zapisane 9 niby podobnych do biblii książek
AZ 9 TO SIĘ NIBY TRZYMA KUPY NIE?
Jeżeli w 9 około narodach i wierzeniach bóg istnieje to zinterpretowania boga jako wymysłu jest znikome

Zatrważająca logika.
Choćbyś i miał 1000 książek traktujących o Bogu, a ja dostarczyłbym Ci jedna jedyną, która przedstawia coś zupełnie przeciwnego, to może być ona wystarczającą podstawą do obalenia twierdzeń zapisanych w tym tysiącu książek.
  • 0

#4

Polter.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż, osobiscie myślałem, że będzie to dłuższy temat. Krótki, chaotyczny... moje pierwsze stwierdzenie. Piszesz o 9 Bogach, a ja Tobie powiem, że według kultur ludzi jest ich znacznie, znacznie więcej. Zastanówmy się ile wojen wybuchło przez to, że powstały religie! Zastanawiam się, ile pojawi się jeszcze różnych proroków... Na obecne czasy dla mnie najbardziej zrozumiała by była teoria z kosmitami. Odsyłam na youtube i wyszukanie Ancient Aliens - jeśli kogoś to interesuje. Takie jest moje zdanie.
  • 0

#5

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie.

To jest parę pytań
czemu my mamy być wybrańcami co do nieba mają pójść?


Piszesz tak dziwnie, że odnoszę wrażenie, cobyś miał dostać bilet w jedną stronę i stracha masz :))
...to w odniesieniu do powitania nie mającego związku z "radością" wynikającą z tematu.

To zapewne pierwsze z pytań i ciąg dalszy nastąpi.
...czemu my?

Moje zdanie!

...Jeśli mi ktoś coś oświadcza, to raczej nie będzie wspominał o "misiu koala".
...Załóżmy, że masz dom.W nim masz swe ulubione miejsce-przedmioty,bo tak wybrałeś jak pan swego domu.
Raczej logiczne, co nie...



Pozdro
  • 0

#6

eweli123.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Witam serdecznie.

To jest parę pytań
czemu my mamy być wybrańcami co do nieba mają pójść?


Piszesz tak dziwnie, że odnoszę wrażenie, cobyś miał dostać bilet w jedną stronę i stracha masz :))
...to w odniesieniu do powitania nie mającego związku z "radością" wynikającą z tematu.

To zapewne pierwsze z pytań i ciąg dalszy nastąpi.
...czemu my?

Moje zdanie!

...Jeśli mi ktoś coś oświadcza, to raczej nie będzie wspominał o "misiu koala".
...Załóżmy, że masz dom.W nim masz swe ulubione miejsce-przedmioty,bo tak wybrałeś jak pan swego domu.
Raczej logiczne, co nie...



Pozdro

witam ostatnio odwiedziłam stronę http://***/. pokazują na niej przewidywalna datę śmierci. czy to możliwe?
  • 0

#7

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

@eweli123 Niestety to niemożliwe, bo boty spamowe nie żyją i nie umierają. Mam nadzieję, że dostanę plusa od ciebie eweli.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych