Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzecia wojna światowa właśnie rozpoczęta.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
491 odpowiedzi w tym temacie

#46

antyuE.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam !
No właśnie dowiedziałem się,że to ponoć system robi takie zarciki ;-)
Jako,że nie wnikam w szczegóły techniczne dałem się nabrać,niech tam :oops:
zwracam honor. Nie zmienia to faktu,że jest to głupie. :lol :
Pozdrawiam
  • 0

#47

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak ostatnio myślałem i wymyśliłem,że III Wojny Swiatowej nie będzie wcale.Nikt nie będzie ryzykował zagłady nuklearnej.Nie ma sensu wystrzelać się nawzajem. ;-)
  • 0

#48

Skiper.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

QLIG, oj mylisz się :)
  • 0

#49

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skiper, a mi się wydaje,że nie :P Wojna ma przynieść jakieś korzyści jednej ze stron.Nie ma remisów.A jak wyniszczą się nawzajem,to nie ma sensu.Powiedzmy teoretycznie dochodzi do wojny zachód (USA,Europa) wschód (Chiny,Korea,Rosja)Wszyscy wystrzeliwują na siebie głowice nuklearne i niszczą się nawzajem.Przywódcy ocaleją w schronach,ale co potem?Będą "rządzić" kupą radioaktywnego gruzu?Po co im to...A w wojnę konwencjonalną trudno mi uwierzyć.
  • 0

#50

Skiper.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będzie IIIWŚ. Nuklearna Wojna. Prawie wszystko zostanie zrównane z ziemią. To jesteśmy my - ludzie. Dążymy do zagłady, i sami ją sobie zgotujemy...
  • 0

#51

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jaki to ma sens?Po co to komu?Zniszczyć świat?Głupota...Władcy i prezydenci chcą rządzić jak najdłużej i żyć bogato.Jak rozwalą się nawzajem,to będzie bez sensu.
  • 0

#52

Skiper.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak sobie kiedyś myślałem, czy na "życzenie" Busha, zrzucona atomówkę (test) i on to oglądał (w tych googlach) :D Jak myślicie?
  • 0

#53

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisz jescze raz z sensem,bo nie wiadomo o co ci chodzi :-/
  • 0

#54

Skiper.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, czy Bush zażyczył sobie testu atomówki, który oglądał na żywo. Jak sądzicie?
  • 0

#55

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a kto wogóle powiedział, że to ma mieć sens ?
  • 0

#56

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, czy Bush zażyczył sobie testu atomówki, który oglądał na żywo. Jak sądzicie?


Zażyczyć to sobie może, ale nic z tego nie wyniknie. Od 1992 roku USA utrzymuje moratotium na zaprzestanie próbnych wybuchów.
  • 0

#57

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Broń jądrowa nie służy do zabawy.
Począwszy od lat 50 ubiegłego wieku,było już kilku przywódców światowych,którzy mieli wielką ochotę wypróbować ładunki nuklearne na swoich wrogach.
Jednak nie zrobili tego.
Dlaczego?
Ponieważ żaden z nich nie był głupcem i liczył się z konsekwencjami.
  • 0



#58

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się, czemu wszyscy mają Amerykańców za debili.Jeśli mają HAARP,to użycie rakiet z ładunkiem atomowym byłoby całkowicie bezsensowne :mrgreen:
  • 0

#59

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jaaasne.... A świstak siedzi i zawija w te sreberka...Jeżeli ktoś wystrzeli w USA rakiety (choćby Rosja) USA zniknie z powierzchni ziemi razem z agresorem (poprzez kontratak USA) Dlatego jeżeli doszło by do III wojny światowej,nikt nie użyje bomb atomowych.A że mając bomby atomowe prowadzenie wojny konwencjonalnej jest bez sensu wniosaek jeden-do III wojny raczej nie dojdzie.
  • 0

#60

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No wiesz, zależy kiedy Rosja, albo ktoś inny by zaatakował. Nie zapominajmy, że USA powoli szykuje się na wojnę z Rosją. Chociażby rozstawiając Baterie przeciwrakietowe wokół niej, jedna ma być w Polsce.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych