Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny sen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

NoMouth.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
pisze z dosc dziwną sprawą... Mianowicie 2 lata temu zmarł mój dziadek. Było to w grudniu. W samej smierci nie było nic dziwnego - choroba więc spodziewalismy się tego. Chodzi mi o cos innego: dokładnie dzien przed jego smiercią moja dziewczyna miała sen. Warto moze tutaj zaznaczyc ze tego dnia (byla to niedziela) jak i caly weekend siedzielismy z dziewczyną u mnie w mieszkaniu które znajduje sie w innym miescie niz dom rodzinny. Ale do rzeczy. W noc z niedzieli na poniedziałek gdzies koło 22-23 siedziałem przed kompem grzebiąc po necie gdy nagle dziewczyna (ktora od paru godzin spała) podniosła sie z łóżka i powiedziała do mnie coś w tym stylu: "Słuchaj jest jakis problem z peselem". Więc pytam o co jej chodzi, bo czesto zdarza jej sie gadac przez sen, a ona odpowiada "No jest problem z peselem jakiegos dziadka.. Ty go znasz". Probowałem sie dowiedziec cos więcej ale niestety dziewczyna znów zapadła w sen. Na drugi dzień z samego rana (koło 5 jakos bo zaraz potem wyszła na pks) powiedziałem jej ze gadała przez sen, powiedziałem co i zapytałem o ten pesel (bo przyszło mi do głowy ze moze we snie chodziło jej o mojego dziadka który zmarł w 94) na co ona mówi że pamięta tylko pierwsze cyfry peselu (czyli rok urodzenia) ktore mi podała. Spakowała sie wyszła na przystanek a ja znow poszedłem w kime zapominając o wszystkim. Po południu tego dnia dostałem telefon od matki że dziadek zmarł. Zapytałem sie jej o rok urodzenia (bo pamięci do takich rzeczy nigdy nie mialem) i okazało sie ze to ten sam który śnił się mojej dziewczynie... Do tej pory nie wiem dlaczego jej sie to przysniło i to dokładnie dzień przed. Musze zaznaczyc ze dziewczyna na 100% nie znała roku urodzenia mojego dziadka. Czy ktos jest to w stanie wytłumaczyc?
  • 0

#2 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja Ci mogę to wytłumaczyć na dwa sposoby:


1. Przypadek.

2. Słuchaj uważnie swojej dziewczyny!! być może jest tak że ma ona tę zdolność...prekognicji tudzież jasnowidzenia

w czasie snu nasz mózg pracuje na innych falachWIKI - sen

niby nic nadzwyczajnego ale nie do końca jest to proces zbadany....Nie chce wyciągać kontrowersyjnych wniosków

Ale radzę Ci bacznie zwracać uwagę, notować to co Ona mówi w takim stanie i weryfikuj!



albo to był przypadek i już więcej nic takiego nie będzie miało miejsca
  • 0

#3

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na prawde ciekawe. Jesli to prawda, a ona nie miala prawa znac daty urodzenia zmarlego, to popieram 2pkt. przedmowcy.

Jednak czlowiek zapamietuje wiele rzeczy, przez co dziewczyna za ktora sie ogladnales miesiac temu moze ci sie ukazac we snie, badz w stanie hipnozy z takimi szczegolami jak kolor oczu, rajstop, czy ksztalt wisiorka.

Odnies to do swojej opowiesci. 101% prawdy w poscie mym. ;)


Tylko czemu pomyslales o innym zmarlym, takze o dziadku? To najbardziej kruchy element struktury wiarygodnosciowej.
  • 0

#4

NoMouth.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomyslałem tak poniewaz wiedziałem tyle ze obaj dziadkowie urodzili sie w niedlugo po sobie bodajze jakies 2 lata roznicy to było. No a skoro mi przez sen powiedziala ze znam tego dziadka to z racji tego ze nie znalem dokladnej daty urodzin to pomyslalem ze moze to byc jeden z nich.

Nie miała prawa znac daty urodzin.. Prawde mowiąc to widziała go moze raz czy dwa w ciagu tych 2 lat przed jego smiercią
  • 0

#5

OGIDYN.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawa była by fenomenalna gdyby zaistniał jakiś problem z PESELem a o takim zajściu nie wspominasz wiec mamy tu do czynienia z przypadkiem aczkolwiek ciekawym.Ja mam tak, że jak mnie najdzie ochota na jakiś film to albo leci tego wieczoru w tv albo go reklamują na następny wieczór :D mam tak od dziecka - po prostu przypadki albo jestem medium od mediów ;p
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych