Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Polter.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie Wszyscy!

Nazywam się Miłosz. Obecnie mam 15 lat. Zjawiskami paranormalnymi interesuję się już od jakiś 5 lat. Konto postanowiłem założyć dopiero teraz, uznałem, że jestem już dostatecznie dorosły, aby bardziej zainteresować się owymi rzeczami. Swoją przygodę zacząłem od serwisu: ufoinfo.pl . Szybko przyswoiłem sobie tamte informacje, jednak moja podświadomość chciała tego więcej. Następne było paranormalium.pl , jednak z uwagi, że forum nie jest zbyt aktywne, postanowiłem szukać dalej. Rok temu trafiłem na paranormalne.pl , przeglądałem je szukając coraz to nowszych doniesień. I tak oto postanowiłem pozostać z Wami.
Osobiście nie brałem żadnego udziału w manifestacji duchów, poltergeistów, ani innych takich spotkań. Nie spotkałem także NOL’i, więc nie będę Was zamęczał wyssanymi z palca historyjkami. Osobiście zawsze chciałem przeżyć coś nie zwykłego, na razie niestety nic się nie wydarzyło. Mam nadzieję, że może to się jeszcze zmieni. Działy, które najbardziej mnie interesują to:
- „UFO i obce cywilizacje” (jednak ostatnio moje zainteresowanie spadło);
- „Człowiek i planeta”;
- „Tajemnice kosmosu”
- „Teorie konspiracyjne”;
- „Religia i Filozofia”
Jednym słowem można powiedzieć, że interesuję wszystkim po trochu. To teraz może napiszę coś więcej o sobie. Pierwsze co musicie o mnie wiedzieć – uwielbiam serfować i szperać po różnych stronach internetowych. Staram się również być aktywny sportowo. Lubię jeździć na rowerze, pływać oraz uwielbiam grać w siatkówkę. Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem kijków do Nordic Walking. Chętnie przyswajam nowe informacje od książek po fora internetowe. Nauka nie sprawia mi problemu. Chętnie czytam, jednak tylko to co mnie interesuje. Do takich książek można zaliczyć np. Metro 2033, Harry Potter i inne książki przygodowe i fantastyczne. Ulubione filmy: Madagaskar (uwielbiam), Dzień Świra, Władca Pierścieni, REC i wiele innych. Zdarza mi się grać w takie gry jak: Assassin’s Creed (cała seria; jestem wielkim fanem), CS, Gothic I – III, czasami też The Sims 3 (tylko budowanie domów). Muzyka: głównie Pop, jednak nie oznacza to, że nic innego nie słucham. Uważam, że w każdym zespole jest jakaś piosenka, która polubię. Bardzo lubię pisać, ostatnio zacząłem książkę (obecnie 26 stron). Trudno mi się zdecydować na liceum, gdyż nie mogę zdecydowac się na żaden profil. Nie lubię pomidorów. Przez koleżankę zostałem nazwany Współczesnym Człowiekiem Renesansu, trochę się z tym zgadzam, gdyż nie ma chyba tematu, którym się nie zainteresuję. To chyba tyle najogólniejszych informacji. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać.
Mam nadzieję, że bez problemu się dogadamy.

Pozdrawiam Polter


Użytkownik Polter edytował ten post 25.08.2011 - 08:37


#2

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cześć :)
Jakiej muzyki słuchasz?



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych