Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powtarzający się sen?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

angelolog.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Jest to mój pierwszy post na tym forum ale już od dawna je przeglądam.
Pisze dlatego, ponieważ zastanawia mnie jeden sen, który śni mi się już od tygodnia. Zawsze to samo...
Podczas snu jestem na targu, u siebie w mieście ale nie ma rozstawionych straganów. Jest mnóstwo ludzi, którzy patrzą w jedną stronę, ktoś nawet sprzedaje popcorn. I nagle słychać wybuch i w tym miejscu gdzie ludzie się patrzą widać grzyb, tak jak by po wybuchu bomby atomowej. Ludzie w panice uciekają, a ja kładę się na ziemi zakrywając głowę rękami i kiedy czuje fale uderzenia nagle się budzę.
Zawsze się budzę tak po między godziną 6-7 nad ranem. I zbytnio nie odczuwam strachu po przebudzeniu.
Pisze ten post ponieważ zastanawia mnie co może być przyczyną takiego czegoś?



P.S.
Przepraszam jeśli wybrałem złą zakładkę ale nie wiedziałem gdzie napisać.
  • 0

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Że boisz się zginąć od bomby atomowej?
  • 0



#3

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Być może w Twoim życiu dzieje się coś, co tworzy taki sen? Ja pamiętam, że przez miesiąc/czy dwa dużo razy miałem powtarzający się sen o kocie, który mnie ganiał po całym domu i mnie drapał co odczuwałem. Budziłem się zmęczony, przerażony. Przez to przez pewien czas bałem się kotów, ale chyba mi już przeszło ;)
  • -1



#4

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może Twój mózg odbiera coś podświadomie. Może czytałeś jakiś artykuł bądź widziałeś zdjęcie. Ja sama tak mam, że czasem mi się coś śni, czego doświadczyłam w ciągu dnia bądź to, czego się boję. Kiedyś mi się śniło, że umierałam na różne sposoby - a to z wieżowca spadłam, a to ktoś prowadził a ja byłam pasażerką i auto walnęło w ciężarówkę, też umarłam.

Zapewniam Cię, że to nie jest nic niepokojącego ;).
  • 0

#5

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z tydzień temu lub dwa miałam bardzo podobny sen do Twojego, tylko że ja byłam w parku z nagimi drzewami. Też padłam, jak pojawił się wybuch, ale obudziłam nie wtedy, kiedy pojawiła się fala uderzeniowa, tylko czułam jeszcze roztapiające się tkanki i bardzo bolesne pieczenie. Obudziłam się dopiero, jak same kości mi zostawały.

Skoro to sen powtarzalny, zastanów się, co ostatnio działo się w Twoim życiu, bądź o czym wiesz, że nadchodzi wielkimi krokami - może jakaś zmiana, przełom?
  • 0

#6

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

...A może to proroczy sen...może jesteś jedną z wielu osób, która widzi przyszłość w snach...:)...popracuj nad tym snem, jeśli się powtarza wmów sobie, że jeśli jeszcze raz ci się przyśni ten wybuch, to spytasz kogoś z tłumu patrzących, co się dzieje. Każdy nasz sen ma dla swojego odbiorcy indywidualne przesłanie...gdybym miał powtarzający sie sen...badał bym go dopóki nie otrzymał bym odpowiedzi...tylko ty możesz dojść do tego co on oznacza, bo to twój sen...twój umysł...twoja wyobraźnia i twoja świadomość!!...Powodzenia...
  • 0

#7

angelolog.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o zmiany to jedynie zdałem maturę i zaczynam studia informatyczne. I jak już powiedziałem ten sen mnie nie przeraża w żaden sposób. Po prostu mnie zastanawia dlaczego już 9 raz z rzędu śni to samo.

...A może to proroczy sen...może jesteś jedną z wielu osób, która widzi przyszłość w snach...:)...popracuj nad tym snem, jeśli się powtarza wmów sobie, że jeśli jeszcze raz ci się przyśni ten wybuch, to spytasz kogoś z tłumu patrzących, co się dzieje. Każdy nasz sen ma dla swojego odbiorcy indywidualne przesłanie...gdybym miał powtarzający sie sen...badał bym go dopóki nie otrzymał bym odpowiedzi...tylko ty możesz dojść do tego co on oznacza, bo to twój sen...twój umysł...twoja wyobraźnia i twoja świadomość!!...Powodzenia...


A jeśli chodzi o proroczy sen to jestem sceptykiem odnośnie takich rzeczy i jeszcze szczególnie jeśli miało by to mnie spotkać. Ale posłucham Twojej rady i spróbuje zapytać kogoś. ;]
  • 0

#8

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie jestem użytkownikiem tego forum od zawsze, ale w czasie mojego pobytu tutaj natknąłem się na co najmniej na 10 tematów o tym wątku. Może załóżmy dział powtarzające się sny! :D
  • 0

#9

jozef1972.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ziomek, ogarnij sie jak morzna wieżyć w takie gupoty !!!!!!

Przeciesz to nielogiczne i nieracjonalne !!!!
  • 0

#10

Thornberry.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak ziomek wyżej.

Ogarnij się.

Nie kładź się we śnie na ziemię.
  • 0

#11

angelolog.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ziomek, ogarnij sie jak morzna wieżyć w takie gupoty !!!!!!

Przeciesz to nielogiczne i nieracjonalne !!!!

Przecież mówiłem, że jestem sceptykiem co do proroctwa:D
A mnie bardziej ciekawi dlaczego mi się śni 10 raz ten sen...

Nie kładź się we śnie na ziemię.

Czemu się nie kłaść się na ziemi?

Użytkownik angelolog edytował ten post 24.08.2011 - 20:03

  • 0

#12

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może masz też tak, że podświadomie myślisz o tym, bądź tan grzyb coś odzwierciedla. Często śni nam się coś z podświadomości, nasze prawdziwe jestestwo. Jednak nie zawsze w sposób dosłowny. Wiesz, o co mi chodzi.

A co do spania na ziemi, to u mnie w pokoju podłoga jest bardzo wygodna :D.
  • 0

#13

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

i jak, leci już 13sty dzień?:P
  • -1

#14

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może masz też tak, że podświadomie myślisz o tym, bądź tan grzyb coś odzwierciedla. Często śni nam się coś z podświadomości, nasze prawdziwe jestestwo. Jednak nie zawsze w sposób dosłowny. Wiesz, o co mi chodzi.

A co do spania na ziemi, to u mnie w pokoju podłoga jest bardzo wygodna :D.


Z tego co mi wiadomo sen zawsze ma źródło w podświadomości.
  • 0

#15

angelolog.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie, że nic nie odpisywałem ale w noc z środy na czwartek miałem ok. 40stopni gorączki i tak mnie trzymało parę dni. W tą noc śniło mi się dokładnie to samo tyle tylko, że byłem ze swoją dziewczyną, nic nie odzywaliśmy się do siebie. Upadając na ziemie czułem tylko przenikający gorący podmuch i w tym momencie się obudziłem z bólem głowy, gardła i szyi, a do tego ta gorączka.

Czyżby mój organizm podświadomie mi sugerował, że będę chory? Bo od tamtej pory nic mi się nie śniło.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych