Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Nowe obserwacje UFO w Korei


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tytuł filmu: UFO fleet crosses Seoul, South Korea and makes headlines
Czas trwania: 1:54
Polska lokalizacja: brak
Tagi: korea ufo video korea aliens extratterestrial




  • 0



#2

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wygląda to na prezent od zamorskich sąsiadów. Pewnie przyleciały znad morza Wschodniochińskiego. Trzeba przyznać, że coraz większy zasięg mają. :P
  • 1

#3

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chiskie lampiony zwiadowcze.
  • 0



#4

kalszym.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wygląda mi to na UFO.
  • 0

#5

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po tym jak sam widziałem coś ciekawego na niebie, takie filmiki wydają mi się może nie tyle fake'ami co właśnie tymi ostatnio popularnymi lampionami. Ja zauważyłem powolny, jednostajny ruch, który wykonywały wszystkie światła, czyli pewnie wiał słaby wiatr. Zresztą sposób, w jaki te obiekty się świecą, nie przekonuje mnie, że są to statki powietrzne.

Użytkownik tybysh edytował ten post 18.08.2011 - 18:09

  • 0

#6

kalszym.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ostatnio sporo takich lampionów widziałem na słowacji i wyglądało dokładnie jak na nagraniu
  • 0

#7

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Smiac mi sie chce - Korea Pld jest jednym z najbardziej strzezonych powietrznie panstw, a tu ani stacje telewizyjne, kamery przemyslowe (prawie cale miasta w Korei sa kamerowane), paparazzi, wojsko koreanskie, amerykanskie nic nie mowia o UFO (tak pewnie jak zwykle spisek), tylko starsza pani nagrala UFO komorka, a stacja telewizyjna chcac zapchac dziure programowa, to pusci taki badziew w info.
  • 0

#8

wazer.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też uważam że to lampiony. To było moje pierwsze skojarzenie jak tylko zobaczyłem ten filmik.
  • 0

#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

www.abovetopsecret.com/forum/thread741858/pg1

Czyli powiedzmy, ze ludzie z ats sa na tyle glupi, ze w to uwierzyli. Tak, forum slynace z takich wyrazow jak fake i hoax nie podwarza nagrania. Mhm dziekuje
  • 0



#10

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

www.abovetopsecret.com/forum/thread741858/pg1

Czyli powiedzmy, ze ludzie z ats sa na tyle glupi, ze w to uwierzyli. Tak, forum slynace z takich wyrazow jak fake i hoax nie podwarza nagrania. Mhm dziekuje


Czym się różni forum ats od naszego? Czy członkami temtego forum mogą być tylko wybitni badacze ufo? Forum ats jest ogólnodostępne...
Nagranie jest prawdziwe, więc na Twoim miejscu nie doszukiwał bym się tam takich wyrazów jak fake czy hoax. To, że nie ma tam tych określeń, nie świadczy też o tym, że to od razu UFO (czyt. kosmici). Obiekty na filmie pasują idealnie do chińskich lampionów. Lecą w grupie, każdy z jednakową prędkością, lekko się wzbijają, nie mają określonego szyku. Skoro sam nie wiesz co to jest i są to dla Ciebie NOLe, to dlaczego z góry odrzucasz najbardziej prawdopodobną wersję?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych