Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rods na filmiku ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Przedstawiam wam film mojego znajomego. Nakrencony zostal niedawno w jednym z lasow na Kujawach, podczas pobytu mojego kolegi na wczasach. Filmik ten zostal zrobiony telefonem komorkowym (jakosc w miare dobra).

Filmik: http://duchy.patrz.pl

Czas: 0:20

Filmik przedstawia 2 obiekty poruszajace sie bardzo szybko.

Pozwolilem sobie wyciac je z tego filmiku:


Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

#2

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IMHO to to jakes robaki sa... Przeciez RODS'y sa wieksze chyba, no i przeciez ktos to musialby widziec, skoro na filmiku je widac podczas normalnego ogladania...
  • 0

#3

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rods'y maja wszelakie rozmiary. Pozatym nie zobaczysz ich golym okiem, bowiem one sie za szybko poruszaja (chyba)... :>
  • 0

#4

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LOL to na filmiku podczas normalnego ogladania tez bym ich nie zobaczyl, a je widze...
  • 0

#5

th00mass.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie to i tak sa duchy... ten z lewej widac zarys twarzy z prawej fakt fakten jak zebra dziwne sprawy... nik tego z moich kumpli golym okiem nie widzial... dopiero po obejrzeniu filmiku zauwazyli/...
  • 0

#6

Larkin.
  • Postów: 111
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie są duchy ktoś se jaja zrobił a na ogół to ten filmik jest śmieszny :lol : :rotfl:
  • 0

#7

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie to i tak sa duchy... ten z lewej widac zarys twarzy z prawej fakt fakten jak zebra dziwne sprawy... nik tego z moich kumpli golym okiem nie widzial... dopiero po obejrzeniu filmiku zauwazyli/...


To ty kreciles ten filmik? To powiedz mi, co wytam do cholery robiliscie, bo ja nie moge tego zrozumiec :-D
  • 0

#8

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

co wy tam do cholery robiliscie

to jest ciekawsze pytanie niz "czy to rodsy na filmiku"
;-) :P
  • 0

#9

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jakiś komar ci przed kamerą przeleciał :P
  • 0



#10

th00mass.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ty jestes komar... zauwaz i przyjzyj sie temu co tam jest a nie komar.... druga sprawa... co ty tam idioto widzisz smiesznego ?? pozatym nic nie wstawiane tam nie bylo filmik jest w rozszerzeniu 3gp czyli od razu z telefonu wrzucony ! nie wiem co wy w takim razie robicie na tym forum skoro wszystko krytykujecie i sie smiejecie debile ! omg !

[ Dodano: 2006-07-15, 21:32 ]
a co my tam robilismy... mala najebka i poszlismy do lasu a panna wchodzila na drzewo

[size=9]EDIT admin:
obraza, warn.
ps. jesli warn byl juz nadany niech to zostanie odnotowane w ramach postu.

  • 0

#11

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

th00mass, żartowałem. Ale przy tobie, widzę, nawet zażartować nie można, bo zaraz rzucasz mięsem :|

Jest to coś, co przypomina RODS'a, ale nie musi nim być. Równie dobrze może to być coś innego.
  • 0



#12

zulwik.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam:)
Hej słuchajcie ,a jeżeli to rods to mamy dowód że one istnieją także w polsce ,a z tego co mi wiadomo jeszcze nie było notowanych przypadków rodsów w polsce .aha pytanko mam gdzie ten film był kręcony??? to może być ważne zawsze wiedziałem że są w polsce :jump: :wow:
  • 0

#13

th00mass.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

+Ivellios dzieki za upomnienie :D sorki ponioslo mnie ale nie lubie takich wypowiedzi jakie tutaj sugeruja inni ze montarz jakis etc. bylo to krecone na kujawach na dzialce u kumpla w tamtejszych lasach :) byla noc my pijani etc. :D wspinaczka na drzewa :D
takze mowie nic nie bylo dorabiane wszystko jest tak jak pkazuje filmik nikt nic nie widzial a nagle na filmiku takie cos... pozdrawiam
  • 0

#14

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co wy tam wogóle widzicie ? :-| ja tam niczego nie widzę ... ,albo ślepa jestem i czas kupić okulele ( ehm .. okulary ;) )
  • 0

#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oglądaj uważnie okolice dwudziestej sekundy filmu.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych