Skocz do zawartości


Zdjęcie

Andrzej Lepper popełnił samobójstwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
198 odpowiedzi w tym temacie

#31

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

szczególnie ze Maksymiuk mówi:

Odbył długą podróż, był zmęczony, rozmawialiśmy o planach takich na przyszłość. (...) Rozmawialiśmy, po rozmowie wyszedł z gabinetu, ja zostałem sam, pozbierałem rzeczy i spotkaliśmy się na ulicy, bo wracał ze sklepu. "Idziesz?" - spytałem. "Idę" - mówił. Ja: "to rano będę tak do 10"; "to nawet dobrze, bo mam spotkanie ważne, to jutro ci przekażę" - odpowiedział - mówił Maksymiuk.

źródło: http://niezalezna.pl...lepper-nie-zyje

#32

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym z czegoś takiego nie wyciągał tak dalekich wniosków. Zawsze kiedy jakaś osoba popełnia samobójstwo, to od jej znajomych czy krewnych można usłyszeć, że ta osoba miała plany na przyszłość, nie wyglądała na zmartwioną, że nikt się tego nie spodziewał. Przypadek Leppera pasuje do tego schematu. Tymochowicz znowu twierdzi że Lepper miał wszystkiego dość i nie umiał sobie z życiem poradzić http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Użytkownik Wszystko edytował ten post 05.08.2011 - 20:45




#33

slawek13.
  • Postów: 140
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś myśli ,że go zamordowano przez politykę , niech sprawdzi sondaże Samoobrony.

#34

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wieszanie niewygodnych ludzi to ulubiona metoda "naszych" służb specjalnych. Przypominam, że Leppera chcieli załatwić mieszając go w rozmaite afery. Niedługo kampania, przypuszczam, że Lepper znów chciał wyciąć jakiś numer i ujawnić jakieś informacje (tak jak ujawnił informacje o przerzucaniu Talibów przez Polskę, w co sam nie wierzyłem).

Kompletnie nie zgadzałem się z jego poglądami, ale wiem, że był jednym z nielicznych prawdomównych i szczerych polityków. Dlatego tak go nie lubili i wyszydzali.

#35

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

... Dlatego tak go nie lubili i wyszydzali.

Bo to chlop byl, nienauczony klamac, brac za nic i krasc - do realiow polityki sie nie nadawal. Raczej poltyczne problemy do tej tragedii nie doprowadzily, partia z malym poparciem, On zreszta tez. Obstawiam problemy natury osobistej. Pewnie niebawem poznamy przyczyny. Szkoda czlowieka nawet 60-tki nie mial.

#36

ArieS.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lekarze nie potrafią ustalić godziny śmierci Leppera. Dziwne, bo przy każdym pierwszym-lepszym wisielcu po 10minutach testów maja przybliżoną godzinę +- 0,5h. Śledztwo rozpocznie się dopiero w poniedziałek? Też uroczo. Coraz mniej to zaczyna brzmieć jak samobójstwo tylko jak eliminacje niewygodnej osoby i próbę zatarcia śladów (są chyba pewne substancje toksyczne, które rozkładają się po śmierci). A już miałem nadzieję, że nie będzie podstaw najmniejszych do snucia teorii spiskowych...

#37

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A już miałem nadzieję, że nie będzie podstaw najmniejszych do snucia teorii spiskowych...


Bo nie ma żadnych, ale na siłę to kolekcjonerzy teorii spiskowych zawsze coś wynajdą. To że śledztwo ma zacząć się w poniedziałek, co nie znaczy że sekcja będzie dopiero wtedy.
Nie sądziłem, że zaraz ktoś zacznie doszukiwać się akcji służb specjalnych w śmierci nic nie znaczącego obecnie polityka. Ale cóż.

Użytkownik dzustin edytował ten post 05.08.2011 - 23:59


#38

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

http://www.youtube.com/watch?v=gtzgI0bBkf8





#39

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Komentarz Korwin-Mikkego

Śmierć Leppera

Gdy otrzymałem telefon w sprawie śmierci śp.Andrzeja Leppera, pomyślałem, że nerwy tego człowieka zawiodły. Choć nie robił wrażenia sensata – jak np. śp.Barbara Blidowa. Ale cóż: zdarza się.

A po dziesiątym telefonie włączyłem telewizor – i zacząłem wsłuchiwać się w wypowiedzi różnych ludzi. Po czym przestałem wierzyć, że to było samobójstwo.

W szczególności przekonał mnie o tym p.Piotr Tymochowicz. Nb.: człowiek, który zniszczył Leppera. Przerobił wziętego trybuna ludowego na mówiącego sztucznym językiem układnego polityka w garniturze. I Lepper stracił swoich zwolenników.

Na miejscu policji hipotezę samobójstwa odstawiłbym do rezerwy.

A potem dowiedziałem się, ze miał ciężko chorego syna. Tu już całkiem przestałem wierzyć w samobójstwo. Mężczyźni mający chore dzieci tego nie robią.

Pytanie: o czym niebezpiecznym dla "Bandy Czworga" wiedział Andrzej Lepper – i co pragnął wysondować p.Tymochowicz?

src


Wnioski te same co moje, tylko mnie od razu sprawa zaczęła śmierdzieć jak tylko usłyszałem, że się powiesił. To tak jak powiesił się Baranina, świadkowie w sprawie Olewnika czy Papały. Mam nadzieję, że sk... odpowiedzialne za to same w końcu zawisną.

#40

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co za okropne forum, tragedia, doszło do tego, że zaczynam zgadzać się z JKM, choć nadal nie będę głosował na KNP (:P). Nie wierzę też w wielki spisek bandy czworga, raczej coś mniejszego, ale cała sprawa śmierdzi na kilometr.

Oprócz chorego syna Lepper miał też proces z Jarkiem. Nie chce mi się wierzyć, że aż tak by to sobie odpuścił.

http://www.polskatim...-haki,id,t.html

Edit:
Choć z drugiej strony onet donosi o popełnieniu samobójstwa przez doradcę Leppera, co miało miejsce miesiąc temu - może, cytując Marka Antoniusza "dobrze żeś mi pokazał, jak to się robi"?

http://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

Użytkownik Vaherem edytował ten post 06.08.2011 - 07:10


#41

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Okoliczności śmierci A. Leppera są tak niejasne, że teoria o morderstwie sama się nasuwa. Spróbuję
wypunktować najważniejsze wątpliwości.


1.Znaleziono go powieszonego w biurze, a policja ogłosiła, że popełnił samobójstwo. „Szef Samoobrony, b. wicepremier, Andrzej Lepper nie żyje; został znaleziony martwy w warszawskiej siedzibie partii – potwierdził Mariusz Mrozek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski powiedział, że wszystko wskazuje na to, że Andrzej Lepper popełnił samobójstwo. – Na miejscu są policjanci, musimy przeprowadzić wszystkie czynności, ale wszystko wskazuje na to, że polityk popełnił samobójstwo – powiedział Sokołowski”. Media dodają, jakoby nastąpiło to przez powieszenie . Czy sznur na szyi jest zawsze dowodem samobójstwa?

2.Władysław Serafin powiedział, że syn szefa Samoobrony ciężko choruje i że kilka dni temu umawiał Andrzeja Leppera ze znachorami . Czy człowiek walczący o zdrowie lub życie syna popełnia samobójstwo zanim walka się rozstrzygnie, czy Andrzej Lepper mógł odebrć sobie życie, gdy był potrzebny synowi? I także dwóm córkom oraz żonie. Psychologicznie rzecz ujmując to bardzo wątpliwe.

3.„W sprawie śmierci polityka prawdopodobnie w poniedziałek zostanie wszczęte śledztwo i będzie zlecona sekcja zwłok – powiedział Dariusz Ślepokura z warszawskiej prokuratury okręgowej. – Decyzja taka zapadnie po wpłynięciu do prokuratury materiałów z policji. Nastąpi to prawdopodobnie w poniedziałek – dodał” .
Jeśli to jednak nie samobójstwo, wszczęcie śledztwa dopiero po weekendzie z pewnością da czas sprawcom. Czy tak powinny postąpić organy wymiaru sprawiedliwości w sprawie śmierci jednego z czołowych polskich polityków?

4.Rzuca się w oczy, jak szybko media przyjęły roboczą hipotezę policji za fakt sprawdzony. Mimo, że śledztwo ma zacząć się w poniedziałek. Jedne przekaziory już są pewne, inne prawie pewne. Onet podaje: „Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo” Skąd ta pewność? Czy ktoś widział, czyja ręka zacisnęła pętlę?

5.Jak przy wielu podejrzanych śmierciach i zamachach od razu w mediach pojawiają się sprzeczności. W tej sprawie podawane są dwie wersje na temat tego, kto znalazł nieżyjącego Andrzeja Leppera, wedle jednej „koledzy”, wedle innej „członek rodziny”. Chaos jest taki, że na przykład Wirtualna Polska w jednym tekście podaje obie wersje na raz nie zauważając, że się różnią: „Ciało znalazł członek rodziny”, „To był dla nas szok – powiedział o śmierci Andrzeja Leppera jego współpracownik z Samoobrony Janusz Maksymiuk. – Wiadomość dotarła do mnie wcześniej, bo dzwonili koledzy, że znaleźli ciało przewodniczącego w pokoju gościnnym w siedzibie Samoobrony” . Różnicę w wersjach zauważa za to mało znany portal Kampania Na Żywo: „Według naszych informacji lider Samoobrony powiesił się między godziną 15 a 16. Policja dostała informację tuż po 16. Znalazł go ktoś z rodziny, nie pracownik biura Samoobrony” . Może rozbieżność ta jest przypadkowym nieporozumieniem. Może jednak nie. Napływające informacje pokażą, czy będzie jednyną.

WAŻNE UZUPEŁNIENIE:

„„Lekarz jako przyczynę śmierci Andrzeja Leppera wpisał „powieszenie samobójcze” – poinformował Marcin Szyndler z Komendy Stołecznej Policji. Jak mówił „zgon nastąpił dzisiaj”, ale dokładna godzina nie została ustalona”.(9) Trochę to dziwne, a nawet bardzo to dziwne, że lekarz orzeka, kto założył nieboszczykowi pętlę na szyję. Jasne jest, że mógł widzieć pętlę i rozpoznać skutki jej działania. Ale jakim cudem medycznym albo znachorskim dowiedział się, czyja ręka sznur zacisnęła na szyi? Sprawa pokazuje się coraz bardziej zabagniona.

Im więcej informacji jest ujawnianych, tym więcej pojawia się pytań. Okazuje się, że lekarz posiadający niezwykłe zdolności, by stwierdzić, z czyjej ręki zginął Andrzej Lepper i wykluczyć udział innych osób, nie był w stanie podać godziny śmierci:

„W piątek wieczorem, podczas konferencji prasowej, nadkomisarz Marcin Szyndler poinformował, że Andrzej Lepper został znaleziony w prywatnych pomieszczeniach w warszawskiej siedzibie Samoobrony. Pierwsza informacja trafiła do funkcjonariuszy po godzinie 16. Leppera – powieszonego – znalazł członek rodziny. Szyndler dodał, że lekarz, który przybył na miejsce, jako powód śmierci podał „powieszenie samobójcze”. Zdaniem przedstawiciela stołecznej policji na razie nie ma powodów, by twierdzić, że były lider Samoobrony zginął inaczej. – Na miejscu trwają obecnie czynności, które potrwają wiele godzin. Na miejscu są wszystkie niezbędne służby, jest także prokurator. Oględzinom podlegają pomieszczenia biurowe, przesłuchiwani są także świadkowie, którzy pojawili się w biurze Samoobrony. Lekarz nie stwierdził dokładnej godziny zgonu. Będzie to przedmiotem śledztwa – powiedział nadkom. Szyndler” (10).

Onet twierdzi też, że lider Samoobrony „Jak ustalili reporterzy RMF FM, nie zostawił listu pożegnalnego ani żadnej informacji”. Ciekawe jak ustalili to dziennikarze, czy za pomocą przecieku z policji? A dlaczego policja wprost tego nie podała? Czyżby dostrzegała, że brak listu pożegnalnego nie uwiarygadnia wersji o samobójstwie?

http://mocniejszy.wo...drzeja-leppera/


Ciekawe jest, że na stronie "Samoobrony" czytamy :

Z sercem pełnym żalu zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym, w godzinach rannych w swoim mieszkaniu w Warszawie zmarł Andrzej Zbigniew Lepper.

Więc gdzie, w końcu, zmarł A. Lepper ???

Użytkownik kpiarz edytował ten post 06.08.2011 - 08:29




#42

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pamiętam jak powiesił się mój znajomy z którym miałam wydawałoby się dobry kontakt. Przegadaliśmy wiele godzin mieliśmy wspólne plany zawodowe które powoli wdrażaliśmy w życie. Wraz z informacją o jego śmierci dotarła do mnie również ta że musiał mu ktoś zrobić. Zrobił to sam a ja nadal nie mam pojęcia dlaczego.



#43

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lepper i jemu podobni mogl by sprzeciwic sie czipom czy calemu systemowi INDECT, majac dostep do mediow mogl by wystapic w TV i powiedziec owcom systemu co sie dzieje. "Sluzby bezpieczenstwa" takich ludzi sie pozbywaja. Plany musza isc na przod. Bylo powiedziane, że diabel na koniec czasow bedzie jeszcze atakowl jak tylko moze aby ludzi trzymac w zamknieciu i pasozytowac na nich energetycznie. Na naszych oczach zminaja sie dzieje Polski.

Użytkownik restek edytował ten post 06.08.2011 - 08:27


#44

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież teraz można co do minuty ustalić godzinę śmierci. Jeszcze nigdy nie widziałem tak szybkiego przebiegu sprawy, już sekcja, już ożeczenie już wszystko tylko trumny brakuje. Jak najbardziej skłaniam się ku wersji upozorowania samobójstwa.



#45

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież teraz można co do minuty ustalić godzinę śmierci. Jeszcze nigdy nie widziałem tak szybkiego przebiegu sprawy, już sekcja, już ożeczenie już wszystko tylko trumny brakuje. Jak najbardziej skłaniam się ku wersji upozorowania samobójstwa.




Wtedy inna będzie ilość tlenu w płucach, inne będą otarcia na szyi inne zmiany w kręgach szyjnych to tak na początek ...
Różnic jest naprawdę dużo, naprawdę dużo i są bardzo charakterystyczne.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych