Skocz do zawartości


Zdjęcie

World of Tanks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
305 odpowiedzi w tym temacie

#286

Misiek82PL.
  • Postów: 8
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej wszystko na gorsze nerfią co popadnie gram już w to rok ale jak grało się na początku a jak gra się teraz...

#287

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli dalej promują grę premiumami?

#288

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niech mi ktoś wyśle kod dla nowych graczy na pw :)

#289

kaktus.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Promować będą zawsze bo ta firma jest psem na kasę. Ale to nie jest "pay-to-win" więc spokojnie. Tylko, że jak ktoś gra bez premium i nie ma premium tank'ów, a posiada T X to naprawdę biednie wygląda...

#290

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś pogrywałem(i to całkiem sporo),ale obecnie mnie zbyt DayZ wciągnęło.Były jakieś duże zmiany od grudnia?


Największa zmiana to wprowadzenie technologii multiklastrowej na serwer EU.

No i z dodanych brytyjskich TDków X tier fajnie potrafi zdmuchnąć na hita takiego IS-7, jak wejdzie za full dmg. :mrgreen:



#291

Misiek82PL.
  • Postów: 8
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ojjjj fajnie is-7 schodzą :mrgreen: Sprawdzone na mnie całe hp na hita :x

#292

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszyscy z jakimiś X-tierami popylają. Ja gram od bety, a nadal nie mam wyższych tierów niż IS-3. :D



#293

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No właśnie ja też grałem od maja do grudnia i najlepsze co mam to T20 (btw.bardzo fajny czołg moim zdaniem).Ale ja sobie grałem dla zabawy i nawet niezbyt chciałem tego X tiera mieć.Nawet złotówki nie wydałem na tą grę także i tak by mnie stać nie było.

Ps.Aż sobie chyba zaraz odpale WoT'a i pojeżdżę trochę:)

Ps2. KW-1S doczekał się jakiegoś nerfa czy dalej rozwala wszystko co spotka?

#294

Misiek82PL.
  • Postów: 8
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

KW-1S Dalej ma swoje ukochane działo :mrgreen:

#295

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak doniosło dzisiaj kilka serwisów (m.in. Polygamia.pl i gram.pl) Wargaming.net szykuje się do podboju Androida i iOs z nową wersją swojego czołgowego hitu: World of Tanks Blitz.
Screeny z gry wyglądają świetnie, ciekaw jestem czy mój Szajsung to pociągnie, no i czy doczekam się premiery tytułu nim czołgi mi się znudzą (na razie mykam ponad 2.5 roku i nie zanosi się bym przestał). :E



#296

kaktus.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja gram z przerwami prawie dwa lata. Chyba na początku sierpnia wypada moja rocznica rozpoczęcia gry. No i też nie mam X tierów.
Aczkolwiek mam dwa IX tiery i kolejny będzie w tym tyg. Mogę ponad to powiedzieć że gdyby nie znajomi z którymi gram to zatrzymałbym się zapewne na ósmym albo coś koło tego. Generalnie nie potrzeba posiadać wyższych tierów, aby dobrze się bawić. Fajnie jest poczuć "moc" gdy siecze się hity po 600 i więcej ale liczy się gra we spólnym gronie a nie posiadanie potężnych zabawek.
Raz w tygodniu gram z klanem jakąś kompanie T VI i uważam, że jest to dobre doświadczenie i wspaniała zabawa. Zawiera już w sobie jakieś elementy strategii i bazuje na współpracy.
Moim osobistym celem jest odblokowanie na elite wszystkich ciężkich czołgów, a takim już w ogóle szczytem było by odblokowanie wszystkiego :D
Tylko trochę kasy by poszło na garaż, bo na oko to wyjdzie ponad 20 miejsc (nie włączając w tym artylerii) na posiadanie zakończeń linii...

#297

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cześć, wgrałem sobie kiedyś paczkę modów pokazującą dodatkowe statystyki gracza w przebiegu służby i jest tam jedna linijka, której znaczenia nie rozumiem a znajduje się ona w dziale skuteczność bitewna. Może jest na tym forum jakiś ogarnięty gracz, który by mi wyjaśnił co i jak?
Wygląda ona w następujący sposób np. dla czołgu T49:


E:8(1551) Spec dmg: 2.07 (1.04/2.86)

Przy czym - 8(1551) kolor błękitny - 2.07 kolor fioletowy - (1.04/2.86) kolor żułty

#298

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To są statystyki, które pokazują jak dobrym graczem jesteś, jak skutecznie działasz na polu bitwy, itd. Jest na to dosyć skomplikowany wzór, liczący zadane obrażenia, win/lose ratio, ilość przetrwanych bitew, wykrytych przeciwników, itp.

Osobiście nie zwracam na to większej uwagi, gram dla zabawy, ale dla niektórych graczy możesz nie być nawet godzien ich uwagi, jeżeli nie masz statystyk ponad przeciętnych. Mogą zwracać na niego uwagę przyjmując graczy do klanów lub kompanii.

No ale jak mówiłem, nie gram dla statystyk, i ktoś inny może lepiej to wytłumaczyć.

Przykładowa strona obliczająca wydajność: TUTAJ - oblicza dwa różne wskaźniki - wydajność i efficiency, ludzie preferują zwykle jeden lub drugi. Różnią się wzorami i np. ja zdaniem wydajności jestem dobrym graczem, natomiast zdaniem efficiency przeciętnym.



#299

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Nie pytajcie jak do tego doszło...



#300

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz powtórkę? Chętnie bym obejrzał. Pewnie sporo kredytów i doświadczenia wpadło.

Swoją drogą po ostatnim patchu i zmianie systemu celowania super gra mi się moim KV-2. Ostatnie gry to praktycznie 100% celność - Trollem, którym można teraz bawić się w snajpera.

Użytkownik Logos edytował ten post 28.06.2013 - 09:58





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych