Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paranormalne a udostępnianie linków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam.

Mam pewne pytanie/propozycje. Otóż, paranormalne pozwala na szybkie udostępnianie linków na facebooku (z czego osobiście bardzo często korzystam) i zauważyłem pewną rzecz. Kiedy udostępniamy link na innych stronach niż paranormalne (z własnego doświadczenia) możliwy jest wybór jednej z kilku ikonek/grafik obok linku co moim zdaniem uatrakcyjnia i przyciąga wzrok potencjalnego odbiorcy. Niestety forum paranormalne nie posiada takiej możliwości.
Wiem, że jest to szczegół ale wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. To tak jakby w telewizji leciała reklama z samym głosem bez obrazu - nie przyciąga uwagi.

Także chciałem zaproponować małe ulepszenie właśnie w tej sprawie. Powinno to być proste do realizacji.

Pozdrawiam



#2

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

I jako ikonkę chciałbyś pewnie, szaraka : ). (ale na poważnie - chodzi o tego, który jest oficjalną ikonką strony www.paranormalne.pl). Chociaż nie wiem czy to tak potrzebne. Osobiście nie korzystam z tej opcji.

#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prostu logo paranormalne albo jakaś nowa grafika promująca. Możnaby nawet zrobić konkurs taki jak był z userbarami



#4

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Konkurs to niezły pomysł. :) Dawno żadnego nie było. Jednak jak to jest z tymi obrazkami towarzyszącymi wpisowi na fejsie? Jak się je ustala jako możliwe opcje?



#5

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedy jesteś w temacie i przyciskasz ikonke f acebook pojawia się okienko i tam widzisz w lewym dolnym rogu < > 0 z 0 (strzałki w lewo i prawo) tym właśnie powinno wybierać się grafikę. I np. na innej stronie miałbyś < > 1 z 12 co oznaczałoby, że masz dwanaście grafik do wyboru a obecnie wybraną masz pierwszą :) wejdź na jakąś stronę która pozwala na udostępnianie linków (nie reklamując dam tylko przetestowany przykład - deviantart.com, wybierz jakikolwiek obrazek i po prawej będziesz miał zakładkę, wybierz facebook i zobaczysz jak to wygląda)

Wydaje mi się, że jest to możliwe tylko przez funkcę udostępniania na innych stronach jeśli chodzi o stronę facebook

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 03.08.2011 - 00:35




#6

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, to kojarzę. Ale od czego zależy to, czy obrazek ze strony jest w opcjach wyboru jako avatar wpisu na tablicy? Bo na paranormalnych znajduje się nieraz dużo zdjęć w temacie, i nigdy nie są one brane pod uwagę przez facebooka.



#7

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

BrainCollector, przyznam, że wiem o co chodzi i miałem zamiar się tym zająć (przy okazji ogarniania naszej strony na FB). Myślę, że nie będzie większych problemów z dodaniem kilku obrazków. Odezwę się w sobotę / niedzielę w tej kwestii.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych