Skocz do zawartości


Zdjęcie

SUPERISTOTA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#46

Double_G.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

21:37 - powoli, to nie temat Asefa tylko BlueBoy`a. ;) Nie brońmy mu się wypowiadać dopóki trzyma się regulaminu. A przy okazji ponawiam pytanie do Asefa - kiedy będzie ostatni dzień :?
  • 0

#47

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jezus jest książęciem, więc nie może byc Królem a Biblia wzkazuje, że to który przyjdzie będzie Królem.

Ja nie widzę żadnej sprzeczności w tym, że osoba może posiadać oba tytuły: król i książę. W końcu zwykle król przed intronizacją jest księciem. To raz.

A dwa.
Proszę Cię, zinterpretuj te dwa fragmenty:

Wtedy powtórnie wszedł Piłat do pretorium, a przywoławszy Jezusa rzekł do Niego: Czy Ty jesteś Królem żydowskim? Jezus odpowiedział: Czy to mówisz od siebie, czy też inni powiedzieli ci o Mnie? Piłat odparł: Czy ja jestem Żydem? Naród Twój i arcykapłani wydali mi Ciebie. Coś uczynił? Odpowiedział Jezus: Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd. Piłat zatem powiedział do Niego: A więc jesteś królem? / Odpowiedział Jezus: / Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu.
Jn 18:33-37

Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata!
Mt 25:31-34

Użytkownik mariush edytował ten post 27.12.2007 - 13:50

  • 0



#48

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Asef pieknie piszesz ale powinienes skontaktowac sie jak najszybciej z jakims znajomym psychologiem bo widze ze sobie nie radzisz
  • 0



#49

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

exio na jakiej podstawie sądzisz, że Asef powinien skontaktować się z psychologiem :D .
  • 0



#50

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Asef wykazuje objawy niezłego prania mózgu. Wszystko co powie mu "mesjasz" traktuje niemal jak święte..
  • 0

#51

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale Asef wiiidział mesjasza i sieeedział u niego w domu... :)
  • 0

#52

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale Asef wiiidział mesjasza i sieeedział u niego w domu... :)


no

a ja sie codziennie o 10:30 rano kontaktuje z Jezusem Chrystusem ktory daje mi wskazówki jak postepowac zeby niedoposcic do III wojny swiatowej !!

na serio
  • 0



#53 Gość_21:37

Gość_21:37.
  • Tematów: 0

Napisano

Asef ma 3 szóstki (666) w swoim numerze komunikatora gadu-gadu
my tu wszystko widzimy, to zły znak - Asef nawet liczby są przeciwko tobie


:D
  • 0

#54

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Asef ma 3 szóstki (666) w swoim numerze komunikatora gadu-gadu
my tu wszystko widzimy, to zły znak - Asef nawet liczby są przeciwko tobie


:D


rzeczywiscie : OOO

zabic skur*****a !!

Odpuść sobie takie tępe posty. cisz
  • 0



#55

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

exio przecież kontaktujesz się z Jezusem; Jeśli zabijesz Asefa dopuścisz do wojny po między tobą a zwolennikami "Mesjasza" :o :D

Użytkownik paranormal:) edytował ten post 27.12.2007 - 17:13

  • 0



#56

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

exio przecież kontaktujesz się z Jezusem; Jeśli zabijesz Asefa dopuścisz do wojny po między tobą a zwolennikami "Mesjasza" :o :D



NIE !

musze go zgladzic by niedoposcicc do wojny ludow !

i wszystkich jego wyznawcow

jego kolegi
  • 0



#57

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli Wasze posty dalej będą tak "merytoryczne" i "poważne" zacznę je usuwać a Was nagradzać warnami. Poza tym wróćcie do tematu!
  • 0



#58

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

przeciez piszemy na temat : O on moze miec "superkolege" a ja jak mowie ze rozmawiam z Jezusem to juz spam :<

nie no moze masz racje, kolega cos nieodpisuje na nasze posty, moze jest to spowodowane licznymi rytuałami z jego superistota ktore pochlaniaja wiekszosc jego czasu albo poprostu zrozumial ze gada od rzeczy i spodniesionym czolem poszedl na inne forum nawracac ludzi
  • 0



#59

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może tak, a może nie :D .
  • 0



#60

Alkazam.
  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyszedł cisz i rozgonił towarzystwo :lol3: Co do super istoty to raczej bym był skłony że Ram Bahadur Banjan jest ową istotą.A nie jakis stary polak o którym nic nikt niewie, a czeka aby się ujawnic w dniu ostatecznym:P

Dołączona grafika

Użytkownik Alkazam edytował ten post 28.12.2007 - 11:02

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych