Skocz do zawartości


Zdjęcie

Namiaru na bazę noclegową nad morzem szukam.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3032
  • Tematów: 2605
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam czytających :)

Szukam bazy noclegowej nad Bałtykiem -- przekopałam setki witryn z ogłoszeniami, ofertami, prezentacjami, ale jakoś nic mnie specjalnie nie urzekło. Proszę więc o pomoc tutaj, jeśli ktoś zna jakiś interesujący adres (rodzina? znajomi?) i chciałby się podzielić, to bardzo proszę. Może być na PW, choć przypuszczam, że więcej osób mogłoby się takimi informacjami zainteresować..

Konkretnie chodzi mi o:

  • domek kempingowy/letniskowy, pensjonat, kwatera prywatna lub coś tego typu. Odpadają wielkie hotele, ośrodki wczasowe, pola namiotowe itd.
  • cisza i spokój -- nie w centrum Mielna, nie w Międzyzdrojach, ale gdzieś w jakichś krzakach :) Na uboczu, z dala od zgiełku, hałasu, deptaków, promenad, dyskotek, kawiarni. Nie interesuje mnie żadna infrastruktura turystyczna.
  • zachodnie i środkowe wybrzeże Bałtyku. Odpada wszystko na wschód od Władysławowa, ostatecznie może być na Mierzei Helskiej, ale w kierunku północnym.
  • blisko morza -- taras lub balkon z widokiem na morze obowiązkowy.

Wiem, że wymagania dosyć wysokie, ale w przeciwnym razie bym nie szukała tutaj, mając wybór z setek ofert znalezionych w necie :)



#2

Nights.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może Darłówko? Lub, jeśli wolisz zdala od hałąsu to wsie nieopodal Darłówka - Kopań lub Cisowo? W tym drugim są domki letniskowe (http://www.chaber.cisowo.pl/) a w kopań pola namiotowe.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych