Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moderator Troll Yawgmoth


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1. Opis problemu. Czyli co Twoim zdaniem należy poprawić - zmienić.

Problem jest taki, że moderator Yawgmoth usuwa i przerzuca do śmietnika praktycznie każdy post z tematu o chemtrails. Posty jak najbardziej na temat. http://www.paranorma...post__p__446897

2. Uzasadnienie. Dlaczego coś Twoim zdaniem wymaga zmiany.

To już nie pierwszy raz, kiedy ten człowiek pokazuje, że nie jest moderatorem, tylko zwykłym użytkownikiem, który jest zaangażowany w tematy o chemtrails, o 9/11 i wykorzystuje swoją funkcję do ingerowania w merytoryczną zawartość dyskusji. Lektura usuniętych wpisów mówi sama za siebie. To nie przypadek, że ten moderator usuwa wszystkie wpisy właśnie teraz, kiedy osoby zaprzeczające chemtrails usunęły się z dyskusji, a pozostałe osoby chcą ich zachowanie, jak i sam temat i wynik dyskusji skomentować.

3. Propozycja rozwiązania.

Zwracam się do administracji tego forum - do Eurego - z prośbą o usunięcie z funkcji moderatora Yawgmotha. Ile jeszcze przykładów Eury potrzebujesz, by uznać, że ten człowiek nie nadaje się do pełnienia tej funkcji? Przecież to zakamuflowany troll, którego wyposażyliście w narzędzia, które wykorzystuje niezgodnie z regulaminem.

Pozdrawiam.

#2

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tutaj będzie krótko:
1. Jak "merytoryczne" posty usunąłem - moderatorzy zobaczą w śmietniku.
2. Moje ustosunkowanie się do sprawy jest w raportach.
To tyle.



#3

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I moderator Yawgmoth !UWAGA! usunął cały temat "Wydzielone z tematu Chemtrails" z mnóstwem bardzo ciekawych, wartościowych postów! Temat, który świadczyć miał, że ten troll torpeduje dyskusję i usuwa niewygodne wpisy. Temat, który miał być dowodem na to, że ten człowiek w ogóle nie nadaje się na ta funkcję! Poczuł chłopak swąd i wywalił cały temat z kilkuset wpisami! Po co się tłumaczyć co? Zachowałeś się jak ostatnia sierota, miernota, która nie potrafi się wybronić, tylko szybciutka usunęła dowody swojej stronniczości i braku jakichkolwiek kwalifikacji do piastowania tej funkcji.

Chcecie jeszcze jakiekolwiek argumenty?

#4

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ano usunąłem temat, do którego były przenoszone posty będące offtopiciem, w temacie Chemtrails i w każdym innym normalnym temacie mogłyby być od razu usuwane do kosza - straszny grzech :)



#5

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skąd ty się chłopie urwałeś co? To, że jesteś trollem, agentem i manipulatorem, wiem już od bardzo dawna. Ale tego, że potrafisz postąpić w tak chamski, świński i prostacki sposób, się nie spodziewałem.

Ano usunąłem temat, do którego były przenoszone posty będące offtopiciem, w temacie Chemtrails i w każdym innym normalnym temacie mogłyby być od razu usuwane do kosza - straszny grzech

A jeszcze dzisiaj przekonywałeś wszystkich, że jest to wartościowy temat, do którego zagląda mnóstwo osób, 35 wyświetleń na post! Usunąłeś więc temat, który uważałeś za wartościowy i odwiedzany przez bardzo wiele osób.

Tak ważny był dla ciebie ten temat a teraz piszesz

1. Jak "merytoryczne" posty usunąłem - moderatorzy zobaczą w śmietniku.

nazywając ten temat śmietnikiem. Zapraszasz administrację i innych moderatorów do zapoznania się z usuniętymi postami, po czym usuwasz temat, do którego zostały one przesunięte.

Czemu więc go usunąłeś? Bo nie chciałeś, żeby administracja i inni moderatorzy zobaczyli ile wartościowych postów z tematu o chemtrails pousuwałeś! Wiedziałeś, że jest to dowód na Twoje krętactwo i manipulacje. Żal mi ciebie i tobie podobnych.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 04.07.2011 - 15:48


#6

Frank Drebin.
  • Postów: 106
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Przyznam szczerze, ze po tym co ten Pan dzisiaj zrobil, odechcialo mi sie dyskusji na tym forum. Jednak pisalem wczesniej, ze nie ma sie co obrazac i stroic fochy. Wiemy przeciez z kim rozmawiamy i jakie metody te osoby stosuja. Nie przypuszczalem tylko, ze jedna z tych osob okaze sie moderatorem. Mialem juz blokowane konto na podstawie wewnetrznego regulaminu moderatorow (tak wlasnie - moderatorzy stosuja sankcje, ktora maja zapisana w .. swoim wewnetrznym regulaminie :D ) ale przesuwanie kazdego mojego wpisu, a nastepnie usuniecie ich wszystkich, moim zdaniem, jest juz wielkim naduzyciem i takie cos nie powinno byc tolerowane.

Edycja: Przemo.
Post nie na temat. Nie przyznam Ci warna tylko dlatego, że musiał bym Ci dać do niego urlop.
Ale pilnuj się.


#7

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skąd ty się chłopie urwałeś co? To, że jesteś trollem, agentem i manipulatorem, wiem już od bardzo dawna.


Wiemy przeciez z kim rozmawiamy i jakie metody te osoby stosuja. Nie przypuszczalem tylko, ze jedna z tych osob okaze sie moderatorem.


No dobra. przyznaję się, jestem tajnym agentem. Co teraz ze mną będzie ?

;)

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc wykorzystam ten:

1. Opis problemu. Czyli co Twoim zdaniem należy poprawić - zmienić.
Zakładam taką tezę -> Quintus Maxiumus to ta sama osoba, co Frank Drebin (wielu użytkowników domyśla się tego od dawna, o czym pisaliśmy niedawno na subforum moderatorów - właściwie jest to oczywiste). Wg mnie należy to sprawdzić.
Ten sam styl pisania (wyrażanie poglądów), pojawienie się Franka po blokadzie pisania Quintusa, korzystanie z francuskiego proxy przez Franka, itd.

2. Uzasadnienie. Dlaczego coś Twoim zdaniem wymaga zmiany.
Cóż tu uzasadniać - multikonta są zakazane przez regulamin, a blokady pisania są po to, żeby ktoś następnym razem stosował się do regulaminu, a nie omijał go.

3. Propozycja rozwiązania.
A rzeczywiście takową posiadam - należy poprosić Franka, by logował się bez proxy. Nie zaproponuję ogólnego zakazu proxy. Chodzi mi o ten jeden przypadek, który wg mnie i wg wielu innych użytkowników - jest ewidentny.

I to tyle.



#8

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Byłem już Muhadem, Foxmialem (czy jakos tak) i innymi których już nie pamiętam, Frank był już Kozakiewiczem, Kozakiewicz Muhadem, a Muhad setką innych uzytkowników. Tylko my możemy mieć multikonta, nikt inny.

W takim razie ja chciałbym sprawdzić wszystkich, którzy zaznaczyli w temacie chemtrails odpowiedź, że teoria została już obalona. Ciekawe ile multikont wykryją. Będzie jednak problem, bo jak przyznał Kostek, oni mają po kilka/kilkanaście adresów IP i są nie do namierzenia. Ale jednak prosiłbym to sprawdzić.

I Frank - napisz kilka postów z innego IP, tak dla świętego spokoju. To że się ukrywasz za proxy nie najlepiej świadczy o Twojej wiarygodności. Co tam z prywatnością i bezpieczeństwem w sieci. Agent chce poznać Twoje prawdziwe IP.

#9

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pozwolisz Przemo, że jeszcze sprostuję - oczywiście jak Frank udowodni, że jestem w błędzie, to go od razu przeproszę. Ale powiem też teraz co rozumiem przez słowo "dowód" - na pewno NIE jest dowodem jeden post napisany... skądś. Chodzi mi o regularne pisanie o takiej częstotliwości, jak teraz (przez jakiś czas - kilka dni ?), przypisane do numeru IP zwyczajnego dostawcy internetu, a nie innego proxy ;) To i tak nie daje pewności, ale jest wystarczające bym musiał zrezygnować z tej tezy. Tak czy inaczej chciałbym, żeby Frank się do tych zarzutów ustosunkował. W końcu z jakichś powodów jednak używa tych proxów.

I tak ogólnie podsumuję - pisaliście sobie spokojnie w Chemtrails - nie przeszkadzałem Wam, nie usunąłem żadnego argumentu żadnej ze stron. Ba - nawet tam nie moderowałem, do czasu aż Aquila wyjechał na kilka dni. Pojawiła się jednak śmieciarska dyskusja o wieku Staniqa / multikoncie Franka / debacie do której udziału nie wyraził chęci żaden z typowanych uczestników (Frank i Mariush) - wszystko to wyrzuciłem. Czy któryś z wymienionych wątków jest istotny dla teorii Chemtrails ? W każdym razie to wyrzucenie zrodziło posty o niesłusznym wyrzuceniu - je też wyrzuciłem. To z kolei spowodowało posty o niesłusznym wyrzuceniu komentarzy o niesłusznym wyrzuceniu :) - i je też wyrzuciłem. Nie pojawił się wśród tego spamu żaden argument, który umacniałby teorię Chemtrails w pozycji udowodnionego faktu, czy ją obalał. Więc o co ta cała afera ? Chyba po to by być w pozycji uciśnionego użytkownika. Tak jak wcześniej napisałem: samo-kamieniowanie się. Dyskutujcie normalnie, jak przed tym wysypem spamu, to nawet agent nic nie poradzi.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych