Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wojna na pograniczu izraelsko-libańskim?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
407 odpowiedzi w tym temacie

#331

moski.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wreszcie pare osób mówi w tym topicku rozsądnie. Niebędzie żadnego nuka ani jutro ani pojutrze ani za miesiąc. A to, że mówi o zagrożeniu to jasne tylko dobrze by to napisać i przykleić na początku wątku bo potem niektórym te 'przepowiednie' idą za bardzo do głowy i często w postach widać taka emotikone :shock:. A wiecie dlaczego nie wierzę ? Bo nigdy przepowiednie się nie spełniają :argue2:
  • 0

#332

Reynevan.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moski nigdy nie mów nigdy... Bo są na tej ziemi rzeczy o których nie śniło się filozofom ;-)
  • 0

#333

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czekałem na to 2 tygodnie zeby cos napisac i narescie moge :crazy:


Cała ta woja ciągnie za sobą ofiary w cywilach i wiekszy nabór do hezbolahu, bo co mają robic ludzie po straceniu najbliszych, wojna bedzie trwała jeszcze pare lat i niczym sie nie skączy tylko smiercią niewinych, Izrael zabijając tych dzisiejszych wrogów i cywilów robi sobie wiekszych wrogów na przyszłosc i to niewrózy im spokojnej przyszłosci, tymbardziej ze dzieci bedą szukały odwetu jak nie teraz to jak dorosną , czyli za pare lat pomszczą smierc swoich niewinych rodziców i braci byc moze w równej wojnie a jak nie to w zamachach w Izraelu

Syria i Iran juz nie pomogą Libanowi jak by chcieli zaatakowac izrael to juz dawno by sie przyłączyli, bedą tylko dostarczac bron bo to niezły interas :-(
  • 0

#334

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wojska ONZ niczego nie zakończą moim zdaniem. Za jakiś czas wojna się odrodzi.
Nie widzę wyjścia z sytuacji. Utworzenie wolnej Palestyny pewnie nic nie zmieni, terroryści i tak znajdą sobie pretekst do ataków na Izrael.

Dziś ma zostać użyta bomba atomowa, tak? :)
  • 0

#335

efreet.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziś ma zostać użyta bomba atomowa, tak? :)


Nie:)
  • 0

#336

Skiper.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

efreet,

Nie wiesz, więc nie mów...
  • 0

#337

Solaris.
  • Postów: 62
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiscie dziś coś miało być w Jerozolimie, ale do wieczora jeszcze trochę czasu... zobaczymy. Poza tym kod Biblii jest mocno wątpliwy w sensie jego sprawdzalności.
Ostatnio Brian miał taki sen:
Dołączona grafika
Pod spodem podpis: kościół z dużą złotą kopułą zostanie ugodzony przez dwie bomby.
Tylko że obiekt na tym rysunku wcale nie wygląda mi na kościół, ale na meczet Omara stojący na wzgórzu świątynnym w Jerozolimie. Znany jest właśnie ze swojej charakterystycznej złotej kopuły. Na rysunku, z boku są jeszcze jakieś liczby - 35 i 33, tylko nie wiem czego; może to się odnosić do wymiarów meczetu. Poza tym znajduje się tam jeszcze napis 'dome rock', przynajmniej ja to tak odczytuję, bo nabazgrane jest strasznie. ;-)

Pytanie
- Czy ktoś wie co mówi na temat konfliktu Izraelsko-Libańskiego nasz śniący prorok Brian?

http://www.brianspre...com/dd/4004.htm
Brian mówił, że rozpęta się wojna między Izraelem i Libanem, ale prezydent Bush skłoni obydwie strony do podpisania traktatu pokojowego, w zamian zaś te dwa kraje dołączą się do grupy G8, tworząc G10, czyli grupę 10 państw, które będą rządziły światem, lecz tylko przez 42 miesiące... Jak dla mnie nierealistyczne - Liban w grupie 10 najbogatszych panstw???
  • 0

#338

moski.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ten Brian nie potrafi normalnie pisać ? Pisze tak jakby mu się do gdzieś śpieszyło.
A ta złota kopuła hmm... możliwe, że to namiot cyrkowy 'Uśmiech Hezbollahu'. A poważnie... tak jak ktoś napisał to jakiś ważny budynek dla wielu.
Dołączona grafika
  • 0

#339

General.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

I co mortyr - gdzie ta Twoja atomowka?!?!
Co do zmiany daty ktora sugerujesz to przeczytaj sobie moj sig :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Do Ariela:
Moja glowna racja w tym poscie to data!!!
  • 0

#340

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stało się jak pisaem...Żadnej bomby atomowej nie było.Prpblem w tym,że takie "przepowiednie" pojawiają się zawsze w trakcie wydarzeń.Wybucha wojna Izrael-Hezbollah i od razu ktoś wyskoczył z kodem.Czemu nie było go wcześniej?Bo go nigdy nie było...Nigdy nie wierzyłem w tego typu "przepowiednie".A co do wojny,to skończy się tak jak w Iraku.Hezbollah będzie atakował cele w Izraelu jak iraccy partyzanci cele amerykańskie.Pokoju w tym rejonie dłuuugo nie będzie.
  • 0

#341

efreet.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Panie QLIG, nie spotkałem się z przepowiednią w kodzie mówiącą o bombie tego dnia w Jerozolimie więc nie wiem o co to całe zamieszanie. Owszem była dzisiejsza data, coś się miało stać. Czy stało się coś spektakularnego?

- Nasrallah zagroził atakami na Tel Aviv w razie izraelskich ataków na Bejrut
- Ahmadineżad na nadzwyczajnym szczycie Organizacji Konferencji Islamskiej zapowiedział, że zniszczenie Izraela rozwiąże konflikt bliskowschodni

Wiem. Będą teraz śmiechy, że kod się nie sprawdził. Sprawdził się? Kwestia interpretacji...
  • 0

#342

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie QLIG, nie spotkałem się z przepowiednią w kodzie mówiącą o bombie tego dnia w Jerozolimie więc nie wiem o co to całe zamieszanie. Owszem była dzisiejsza data, coś się miało stać. Czy stało się coś spektakularnego?

Zamieszanie o to,że własnie podano,że wg kodu Biblii 03.08.2006 w Jerozolimie wybuchnie bomba atomowa.Tak miało być wg "nieomylnego" wcześniej kodu Biblii...Albo ktoś nie umi go odczytać,albo (bardziej prawdopodobne),że takiego kodu niegdy nie było...
  • 0

#343

efreet.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale skad bomba? Na exodus2006.com nie widzialem matryc z wybuchem bomby w Jerozolimie tego dnia.
  • 0

#344

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mowa o irackich partyzantach to pewne nadużycie. To są przede wszystkim terroryści, z partyzantami nie mają oni wiele wspólnego.
Zauważ, że oni przede wszystkim zabijają Irakijczyków.
Nie wiem jak będzie z Hezbollahem, ta wojna trwa tam z przerwami od ponad 50 lat, szybko się nie skończy.
Wydaje mi się że już prędzej zniknie Iran i Syria niż Izrael.
  • 0

#345

markold.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz wszyscy będą pisać, że żadnej bomby nie miało być :) . A prawda jest taka, że 3 sierpnia tak naprawdę nic się nie stało, a przynajmniej nie więcej niż każdego dnia.

No to czekamy do kolejnej nic nie wartej przepowiedni :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych