Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielka Manifestacja Kongresu Nowej Prawicy Janusza Kowina-Mikke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Największym problemem Nowej Prawicy JKM jest głucha cisza o tej partii w środkach masowego przekazu.
Co wy na to, aby tak tydzień, albo i dwa przed wyborami (a będą one podobno 23 października) zorganizować w stolicy ogromną manifestację popierającą partię Janusza Korwina-Mikke w celu pokazania światu i całej Polsce, że Polacy nie tylko mogą głosować na szumowiny z PO, PiS, SLD czy PSL, że jest też najlepsza alternatywa w postaci partii KNP.
W 2010 roku Korwina poparło ponad 400 000 wyborców (gdyby mogli głosować niepełnoletni, to byłoby grubo ponad pół miliona osób;) ).
Wystarczyłoby 10% z tych osób, a na ulice wyszłoby z minimum 40/50 tysięcy manifestantów, którzy w ogromnym marszu mogliby zablokować całe centrum i zwróciliby uwagę wszystkich mediów.
Z tego co mi wiadomo, to na tym forum jest dużo sympatyków ideologi kapitalizmu i liberalizmu.
Samą działalnością i kampanią w internecie nie zostaniemy silną opozycją w sejmie, a możliwe, że nawet nie wejdziemy do sejmu.
Musimy zachęcić zwłaszcza tych Polaków, którzy nie chodzą z reguły na wybory, bo nie popierają tych złodziei z Wiejskiej, żeby zagłosowali na naszą partię !! Musimy wreszcie wyjść na ulice i pomóc Korwinowi w nadchodzących wyborach i przełamać bezmyślność Polaków przy głosowaniu, którzy od ponad 20 lat wybierają tych samych za przeproszeniem bydlaków, dla których ważne jest tylko te korytko przy Wiejskiej, a nie dobro Polaków i prawdziwa wolność gospodarcza, a także prawo do legalnej (bo dzisiaj to najczęściej samych obrońców się każe z intensywnością, a nie atakujących zbirów..) obrony przed zbirami w postaci legalizacji broni!!

Pomożecie ?? :)

Użytkownik martius edytował ten post 03.07.2011 - 13:21


#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tylko po co? a co jak by sie przypadkiem udalo i partia korwina weszla do sejmu? stala by sie bydlakami i zlodziejami z wiejskiej jak to okresliles i wtedy calkowicie nie byloby juz na kogo glosowac

#3

Vogozuse.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko po co? a co jak by sie przypadkiem udalo i partia korwina weszla do sejmu? stala by sie bydlakami i zlodziejami z wiejskiej jak to okresliles i wtedy calkowicie nie byloby juz na kogo glosowac


To może po prostu dajmy nakraść się innym bydlakom? Trudno by byli gorsi od aktualnie urzędujących. Dajmy im szansę a dopiero potem ich oceniajmy

#4

Patryk9999.
  • Postów: 30
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem ZA!! Lepiej dać szanse nowym (nawet jak mają się okazać bydlakami) niż wybierać cały czas tych samych złodzieji !! Kiedy są wybory?? Ustalmy termin tej manifestacji! Może zrobić ją np. jednego dnia w Warszawie, za pare dni w Krakowie, potem w Bydgoszczy ? Trzeba wkońcu próbować. Autorze tematu, powiedz mi proszę date wyborów (bo się nie orientuje ;p ) i zaplanuj datę tej manifestacji (a może nawet kilku) i wrzucamy to na wszystkie fora o tematyce paranormalnej, na serwisy typu demotywatory, komixxy, mistrzowie, kwejk itp. Jak naród nie ruszy dupy by walczyć o swoje to skończymy w końcy ze średnią krajową 5 tysięcy a 90% polaków będzie zarabiało po 800 zł. a reszte będą nadrabiać politycy! Trzeba im obniżyć pensje! Tym co najwięcej (polityką) o 60%, tym średnio-zarabiającym o 50% a tym "uboższym" polityką (co zarabiają średnio 6 tys.) o 40%. Odrazu oszczędności się znajdą...

O sory zagalopowałem się xD .

Tak więc podaj daty i musimy zacząć walczyć o swoje!

#5

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zorganizowanie takiego meetingu, nawet na niewielką skalę, wymaga ogromnych nakładów pracy. Nie da się ot tak wyjść na ulice i wykrzyczeć swoich przekonań, bo w najlepszym wypadku organizatorzy/uczestnicy dostaną grzywnę do zapłacenia, a w najgorszym skończy się zarzutami i procesem. ;)
Trzeba walczyć o pozwolenia, o odpowiedni szum medialny, o trafienie do targetu i dziesiątki innych rzeczy. Wiecie dlaczego? Bo manifestacja popularyzująca jakiegoś polityka czy ugrupowanie to nie to samo, co strajk czy protesty w Grecji/Hiszpanii. Tutaj trzeba działać w świetle prawa... Prawa, które rzuca kłody pod nogi prostemu ludowi, chcącemu powiedzieć, co naprawdę myśli o sytuacji w tym kraju.



#6

Patryk9999.
  • Postów: 30
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mimo wszystko sądze, że warto walczyć. Nawet, jeśli przyjdzię na to "tylko" 2 tys. ludzi to i tak będzie rozgłos. Lepiej zrobić cokolwiek niż siedzieć i płacić podatki na nierobów i patrzeć jak pogrążają nasz kraj i nas samych w biedzie i niedostatku... Sam bym się tym zajoł, ale wiek mi nie pozwala (ale już niedługo)

#7

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To, że wiek nie pozwala, to widać po Twoim zapale (bez urazy, bo w tym roku będę uczestniczył w moich pierwszych wyborach, więc nie jest to obraza). Nawet gdyby JKM dostał się do sejmu, przekraczając 5% próg, to zrobiły tam przysłowiowe "gówno". Nie miałby siły przebicia, żeby móc realizować swe projekty ustaw stąd straciłby na poparciu niecierpliwych wyborców. Osobiście wolę, aby kloaka, jaką obecnie jest Polska sięgnęła jeszcze głębszego dna i dopiero wtedy pozwolono dojść do władzy ludziom pokroju JKM. Zmieni się mentalność, zmieni się zafascynowanie socjalizmem, zmieni się także wiele innych rzeczy. A to działa tylko na korzyść wymienionego przeze mnie jegomościa. Mam tylko nadzieję, że zarówno ja, jak i Korwin dożyjemy tych czasów. ;)



#8

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli wstępny termin wyborów zaplanowany jest na październik, można taką manifestację przeprowadzić 31 sierpnia, podczas dnia "Solidarności i Wolności". Termin dobry z uwagi na to, że w miarę wczesny i może odbić się echem, oraz z tego względu, że (jak dobrze Serail zauważył) znaczenie święta, może znacznie ułatwić pozyskanie wszelkich pozwoleń.

Pozwoliłem sobie zrobić temat, w którym będziemy zamieszczać wszelkiego rodzaju pliki przydatne do promowania partii. KNP



#9 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

ja na nią napewno nie zagłosuję, bo to dla mnie stary obłąkany człowiek jak cała reszta :roll:

wszystkie partie nie mają, zbyt wiele wartości, chodzi tylko o kasę, władzę i coś tam....

spójrzcie na nowe transfery ludzi do PO, nie waże w jakiej jesteś partii liczy się biznes...
cały ten rząd to jedno wielkie G......

Użytkownik mroova edytował ten post 03.07.2011 - 16:45


#10

blazoi!.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"ja na nią napewno nie zagłosuję, bo to dla mnie stary obłąkany człowiek jak cała reszta
wszystkie partie nie mają, zbyt wiele wartości, chodzi tylko o kasę, władzę i coś tam...." mroova

mówisz że nie zagłosujesz, ale do narzekania na politykę jesteś pierwszy to właśnie przez ludzi takich jak ty nie można nic osiągnąć w tym kraju

#11 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

mówisz że nie zagłosujesz, ale do narzekania na politykę jesteś pierwszy to właśnie przez ludzi takich jak ty nie można nic osiągnąć w tym kraju


po pierwsze, to jestem babom, a po drugie nie zagłosuję na nich, ale na kogoś na pewno, może na partię kobiet ????
czytaj posty dziecko ze zrozumieniem

pozdrawiam

Użytkownik mroova edytował ten post 03.07.2011 - 18:30


#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

może na partię kobiet ????


Ten byt nadal działa? :D



#13 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

a nie wiem nawet :mrgreen: coś tam tworzą...

#14

slawek13.
  • Postów: 140
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może na partię kobiet ????


Ten byt nadal działa? :D


Z jednoprocentowym poparciem,ale działa

#15

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Startowala (PK) razem z SLD, w parlamentarnych tez raczej sie doczepia SLD, albo SD, ewentualnie razem z Palikotem.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych