Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

vakama.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam jestem tu nowy i zarejestrowałem się tu z jednego powodu który nie daje mi spokoju mianowicie chodzi o moje sny.Zawsze kiedy kiedy chce się położyć spać muszę gdzieś tak ok. 1 do 2 godzin patrzeć na sufit lub się czymś innym zająć by zasnąć a kiedy się budzę w ogóle nie pamiętam snów!!!A też jest taka sprawa że np. we śnie śni mi się że spadnie wieszak (ale nie pamiętam tego snu) a kiedy ten wieszak spadnie odczuwam dziwne uczucie choćby ktoś mnie obserwował i czuje też dziwny chłód i nagle przypomina mi się sen w którym tak samo było że spadł ten wieszak.Próbowałem też zrobić tak by tan sen "proroczy" nie spełnił się ale i tak się spełnia.POMOCY!!!!!!
  • -1

#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z wieszakiem to zjawisko deja vu. Odsyłam do wujka Google i cioci Wiki. Co do zasypiania - wstawaj kilka dni pod rząd o 5 rano a gwarantuję, że wieczorem będziesz zasypiać jak mops. Na brak snów również polecam ranne wstawanie - popróbuj nastawiając budzik na różne godziny. W końcu natrafisz na fazę REM i budzik wybudzi cię ze snu - wtedy trudno ów sen zapomnieć.
  • 1



#3

vakama.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielkie dzięki za rade
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych