Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarz z dymu


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1

Nrrs.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam jestem tu nowy, ale od kilku lat nurtuje mnie jedno zdjęcie. Mianowicie zdjęcie było wykonane przy ognisku, nie było widać ognia, było widać na zdjęciu obłok zajmujący 1/4 fotografii i ten obłok przedstawiał moją twarz dosyć szczegółowo i z profilu tak jakby na mnie patrzyła. Ja na tym zdjęciu siedziałem w okularach, jednak obłok nie miał okularów, znajomi którzy widzieli to zdjęcie również rozpoznali na nim moją twarz z dymu. Zdjęcia nie dodam bo nie chcę żeby ktoś mnie nazwał hipokrytą, samo pisanie tego tematu jest dla mnie trochę głupie, ale jakoś nie potrafię zapomnieć tego zdjęcia i w tym dymie można dokładnie zauważyć oczy, brwi, nos, usta, i owal głowy, jest to jednolite skupisko dymu składające się w wyraźny obraz twarzy. Może ktoś mi jakoś racjonalnie to wytłumaczyć, czy po prostu to zdjęcie i ta twarz to jakaś głupota ?
  • 0

#2

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciężko cokolwiek powiedzieć, najlepiej byłoby, gdybyś je jednak tu umieścił.
  • 0

#3

Nrrs.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ciężko cokolwiek powiedzieć, najlepiej byłoby, gdybyś je jednak tu umieścił.


interesuje mnie tylko czy twarz z dymu ma jakąś symbolikę, opisałem sytuację, a prywatność sobie cenię.
  • 0

#4

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzki umysł ma zdolność dopatrywania się znanych kształtów, tam gdzie ich w rzeczywistości nie ma. Każdy z nas wielkrotnie przyglądał się chmurom i porównywał je do znanych mu kształtów, twarz z dymu to podobne zjawisko, jeżeli jeszcze zasugerowano znajomym, że w dymie widać twoją twarz to każdy to potwierdził.
  • 0



#5

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Ciężko cokolwiek powiedzieć, najlepiej byłoby, gdybyś je jednak tu umieścił.


interesuje mnie tylko czy twarz z dymu ma jakąś symbolikę, opisałem sytuację, a prywatność sobie cenię.


Nikt ci nie karze wklejać tu nr. PESEL, adresu i danych osobowych tylko zdjęcie, które jest dowodem i zaświadczy o twojej wiarygodności. Sądzisz, że ktoś cię odnajdzie po tej fotce i zabije/okradnie? O wiele więcej można "wywróżyć" z twojego IP jeśli ktoś tylko by chciał ;] Dopóki nie wrzucisz fotki uznaję, że ściemniasz i licho się tłumaczysz, sorry ;)
  • 4



#6

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

interesuje mnie tylko czy twarz z dymu ma jakąś symbolikę, opisałem sytuację, a prywatność sobie cenię.


Sporo trolli się tu ostatnimi czasy kręciło i zaufanie wszystkich normalnych ludzi zostało pokaźnie nadszarpnięte. Stąd też żądamy dowodów, bo po samym opisie sytuacji to Ci mogę powiedzieć:
Dołączona grafika
  • 7

#7

Nrrs.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ludzki umysł ma zdolność dopatrywania się znanych kształtów, tam gdzie ich w rzeczywistości nie ma. Każdy z nas wielkrotnie przyglądał się chmurom i porównywał je do znanych mu kształtów, twarz z dymu to podobne zjawisko, jeżeli jeszcze zasugerowano znajomym, że w dymie widać twoją twarz to każdy to potwierdził.


O coś takiego mi chodziło, tylko że znajomemu który akurat wykonywał to zdjęcie nikt nie sugerował, że tam widać moją twarz, sam się dopatrzył, reszcie osób faktycznie to zasugerowałem.

A do tych co piszą, że ściemniam i że mam wkleić zdjęcie, powiem tak... Nic nie muszę Wam udowadniać, mogę być dla Was trolem, ściemniaczem etc., ale zdjęcia nie wstawię !
  • -5

#8

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia no, ale spoko, w takim razie mnie nie przekonasz, wybacz ;) Skoro ty nie chcesz nam dać dowodu to my nie mamy podstaw żeby ci wierzyć, proste.

A widzenie czegokolwiek w dymie działa na takiej samej zasadzie, jak widzenie różnych kształtów w chmurach i nie tylko. Coś jak na tej fotce:

Dołączona grafika

Tak naprawdę to tylko sterta śmieci.

Użytkownik Norlin edytował ten post 28.06.2011 - 11:24

  • 2



#9

Anaheim.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic nie muszę Wam udowadniać, mogę być dla Was trolem, ściemniaczem etc., ale zdjęcia nie wstawię !


To po co ten temat w ogóle został rozpoczęty?

interesuje mnie tylko czy twarz z dymu ma jakąś symbolikę


Twoja twarz z dymu oznacza że było ognisko. Nie ma zdjęcia nie ma tematu.
  • 2

#10 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Nrrs, jeśli chcesz symboliki, to według mnie dopatrywanie się swojej twarzy w dymie świadczy o przerośniętym ego.
pzdr

Użytkownik coś_innego edytował ten post 28.06.2011 - 11:58

  • 2

#11

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

OMG, Norlin, skąd dorwałeś ten obrazek, jest świetny. :D Szczerze mówiąc, za nic nie mogę się dopatrzeć sterty śmieci i ciężko mi zidentyfikować jakikolwiek obiekt.
  • 0

#12

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, powiem krótko. Jak nie dodasz zdjęcia to raportuje temat, gdyż będzie to zwykłą wylęgarnią spamu.

interesuje mnie tylko czy twarz z dymu ma jakąś symbolikę

Nie, nie ma. Jest to wytwór ludzkiej wyobraźni.
I jak wszyscy to wszyscy:
Dołączona grafika

Użytkownik Fisher edytował ten post 28.06.2011 - 13:03

  • 2



#13

Nrrs.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

coś_innego fakt po trochu jestem egocentrykiem. daxx wyjaśnił mi to co chciałem więc Fisher raportuj sobie co chcesz i gdzie chcesz, jestem tu nowy i nie poczuwam się do tego by ktoś jak mi powie wklej zdjęcie to będę je wklejał ! Zadałem normalne pytanie, oczekiwałem normalnej odpowiedzi... wszystko

t/c
  • -1

#14

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czasami odpowiedź zależy od dowodu - brak dowodu to brak odpowiedzi

Ja też dorzucę coś od siebie

Dołączona grafika
  • 0

#15

SilentHorror.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już u góry pisano :) bez zdjęcia ciężko. Nie można określić czy naprawdę tak wyraźnie widać twarz jak twierdzisz, czy tylko dziwny kształt dymu.
PS: We mgle też nieraz można rozpoznać postacie i inne zjawiska...Ale to tylko mgła... Może i tu ci się wydarzyło takie podobne zjawisko...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych