Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna sprawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pedroevo.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć
Zaczne od początku ,byłem osobą wieżącą ; ministrantem i wgl.
pewnego dnia troche zwątpiłem jak każdy ,ale dobrze przejedzmy do dziwnego wydarzenia. Śniło mi się ,że idę do koscioła ( do mojej parafii wszystko byłem bardzo realistyczne tak ja bym szedł naprawdę ) i potrącił mnie samochód i po prostu umarłem ,wyszedłem ze swojego ciała i byłem pół przeźroczysty [ wiecie ock jak duch taki ] i unosiłem się lekko na swoim ciałem i miałem taki spokój ducha nic mnie już nie interesowało ,takich luz i czułem ,że moge iść w każdej chwili jak by do góry w
strone słońca ,ale jeszcze nie chciałem , widząc z góry swoje ciało myślałem sobie "tyle rzeczy chciałem zrobić w życiu a tu już lipa koniec" postawnowiłem pożegnać się tutaj jeszcze ze wszystkimi , poszedłem do babci i pamiętam sobie że powiedziałem ze niedługo też tam się spotkamy ; poszedłem pamiętam też do szkoły do swojej klasy i pamiętam doskonale jak byłem ubrany ( fioletowa koszulka , czapka i spodnie ] tyle pamiętam z tego snu nie wiem jak się skończył . Obudziłem się i myśle sobie " Ja pierdo*** ale durny sen miałem i pamiętam opowiedziałem go TYLKO BABCI ,ogólnie to nie lubie gadać o takich rzeczach więc poszedłem do szkoły ,nagle podchodzi do mnie jedna z koleżanek i mówi ŚNIŁO MI SIĘ UMARŁEŚ BYŁEŚ UBRANY W FIOLETOWĄ KOSZULKĘ i ... a ja do niej CZARNĄ CZAPKĘ I JEANSY ? a ona no i byłeś taki trochę przeźroczysty .
i jeszcze pamiętam jak mówiłam "tyle rzeczy chciał zrobić w zyciu"
no kurde pomyślałem o kur***. ona ja to usłyszała i opowiedziałem jej o tym wszystkim to nie spała 3 dni tylko miała zaświecone swiatło w pokoju . [ jeszcze ona i ja sniło nam się ,że spotkaliśmy się w sali od biologi ( Ona mi to powiedziała ze własnie w tej sali a ja to pamiętałem dobrze dlatego żart wychodzi z gry ). Bardzo się tym przejeliśmy ,ale luz może poprostu przypadek ,ale od tej pory mam raz na jakiś czas bardzo dziwne sytułacje. Wstaje rano z takim dziwyn uczuciem w brzuchu ,taki troche otumaniony i zmęczony i już wiem ,że ten będzie dziwny , w taki własnie dni mam bardzo SILNE DE JA VU i mam swiadomość ,że wiem co się wydarzy. to nie jest takie Dajavi ja miałem zawsze , każdemu się może przydarzyć takie , tej sytłuacji odpowiada bardzo silne dziwne uczucie w brzuchu , uczucie jak bym zaraz miał odlecieć , robi mi się bardzo gorąco , zaczynam się pocić trwa to 10-20 sek ( dzieje mi się tylko w te dni w których budze się rano taki otumaniony . )


/// Miał ktoś podobnie ? nie jestem emocionalnie związany z tą dziewczyną , opis jest wklejony z notatnia bo opisałem to odrazu na swieżo .
Bawiłe się kiedyś w hipnozy , motywacje itp. ale ta nie groźnie

Ps. Mamy +16 lat ;))
  • 0

#2

nie powiem.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Miałam kiedyś podobnie. Obcy ludzie zaczepiali mnie na ulicy i mówili, że śniło im się, że złamałam nogę. Nie wiem dlaczego tak jest, ale tak jest i powiem ci, że nie masz się czym martwić.
  • 0

#3

Amber.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlaczego miałeś taki sen i powiem, że niespecjalnie znam się na takich sprawach:) ale jakoś ciężko mi uwierzyć w tę historię... może dlatego, że zawsze szukam racjonalnego wytłumaczenia. Zjawiska paranormalne (te prawdziwe) nie są wcale aż tak częste. Mówisz, że masz więcej niż 16 lat, ale chodzisz do szkoły jeszcze, więc zapewne nie więcej niż 18... Jeśli nie zmyśliłeś i nie podkoloryzowałeś tej historii, nie mam na nią wytłumaczenia. A hipnoza to nie zabawa i dlatego nie należy się w nią bawić. Podobnie jak wywoływanie duchów (nie powiem). Szczególnie, kiedy jest się jeszcze dzieckiem i ma się pstro w główce, bo potem wyobraźnia (a nie wywołane duchy) płata figle, i można się nabawić bezsenności.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych