Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ouija - Poradnik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Według mnie nic nie powinno złego się stać potem, jezeli np chcesz przywołać osobę znaną Tobie, która niedawno zmarła i bardzo Ci jej brakuje, albo jeżeli to przywoływanie ma sens, np czujesz, że jest dusza, która się błąka i która nie wie że umarła, a Ty chcesz jej pomóc, tłumacząc jej że umarła...

Bzdura bo duchy są sprytne i podszywają się lepiej niż ludzie. Potrafią robić niesamowite numery... i na ogół nie przychodzi ten, którego wzywasz.
  • 1



#17

Czarna.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzę w duchy, ale nigdy bym nie odważyła się na tego typu seanse. Ryzyko późniejszych tego konsekwencji moim zdaniem jest za duże, aby warto było ryzykować. Zwłaszcza jeśli nie jest się ekspertem w tej dziedzinie a tylko amatorem. Z duchami jak z ludźmi są dobre i złe, skąd pewność że wywołamy konkretnie wyczekiwaną przez nas osobę? Skoro wiele było przypadków, że duchy podszywały się sprytnie.
  • 0

#18

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NO i mamy PO weekendzie. Jak tam Daveo91? Żyjesz? Nie zwariowałeś? Napisz jak było i czy wogóle się odważyliście. Macie to nagranie? :)
Pozdro
  • 0

#19

Daveo91.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niestety lipa. Godzina wywoływania i nic sie nie stało, zero jakiejkolwiek aktywności ;p Także mit tej tabliczki jest dla mnie obalony!
  • 0

#20

Pauline.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy to był rozsądny pomysł. Nie od razu musi się coś dziać. Wywołany duch, nie musi na Twoje zawołanie zacząć trząść stołem itp. Gorzej będzie jeśli po jakimś czasie zaczną dziać się dziwne rzeczy. Wiesz, to może działać na zasadzie ,, Ty nie chciałeś mi dać spokoju, to teraz ja nie dam Tobie".
  • 0

#21

prophet.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niestety lipa. Godzina wywoływania i nic sie nie stało, zero jakiejkolwiek aktywności ;p Także mit tej tabliczki jest dla mnie obalony!

Wszystko może objawić się z czasem. Nie warto się w to bawić. Potem ludzie zastanawiają się dlaczego nie mogą spać, śnią im się straszne rzeczy, aż wreszcie zaczynają się dziać dookoła. Ciekawość jest ogromna, jednak to przecież pierwszy stopień do piekła ;) a w tym kontekście to powiedzenie ma idealne znaczenie.

Użytkownik alexyz edytował ten post 30.07.2011 - 20:47

  • 0

#22

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie mówię, że masz wierzyć w to, co napisałem. Po prostu przemyśl jeszcze raz swoją decyzję.


Jeśli można (nie chcę być wścibski) , pytam z ciekawości czy ty wierzysz w to co napisałeś. Z pełnym szacunkiem ale dla mnie to są głupoty
  • 0

#23

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście jakiś czas temu próbowałem,jednak nici ;)
  • 0

#24

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Nie mówię, że masz wierzyć w to, co napisałem. Po prostu przemyśl jeszcze raz swoją decyzję.


Jeśli można (nie chcę być wścibski) , pytam z ciekawości czy ty wierzysz w to co napisałeś. Z pełnym szacunkiem ale dla mnie to są głupoty


Och, dla obserwatora z zewnątrz treści, jakie się ukazują na tym forum, to tylko i wyłącznie głupoty. Teorie spiskowe, duchy, demony, UFO, same bzdury, prawda?
Ano może dla postronnego obserwatora, bo ja każdą rzecz z pogranicza rzeczywistości traktuję jak najbardziej poważnie, w końcu na forum paranormalne.pl nie zarejestrowałem się, żeby pytać o tuning Golfa 3. Zresztą, napisałem, że są to anegdotki, zapewne podkolorowane przez rzeczonego egzorcystę, potem przez chłopaka mojej kuzynki. Pytasz jednak, czy wierzę w przesłanie jego słów? Owszem, wierzę. Może nie wierzę w to, że po zakręceniu biblią w lewo wyląduję rozpłaszczony na ścianie, ale być może stanie się ze mną coś niedobrego. Czy to jest oznaka głupoty? Jeśli tak, to może od razu przenieśmy się wszyscy na racjonalista.pl, bo przecież zjawiska paranormalne nie istnieją. Przedtem jednak zapytajmy się Eurego, gdzie wykupił serwer VRP i je czym prędzej spalmy, żeby po tej ostoi ciemnogrodu nie został nawet ślad.
Powiem Ci tak. Kiedyś, może jakieś 2-3 lata temu, zdobyłem skądś dokument mówiący, jak wywołać diabła. Zrobiłem wszystko, o co mnie tam proszono. Ba! Musiałem sobie nawet krwi upuścić! Sporo siarki zdążyło się w piekle wypalić, a ja wciąż opętany nie jestem. Nie oznacza to jednak, że nie wierzę w nic paranormalnego, bo jeden nieudany eksperyment nie może przekreślić dowolnej teorii. Takie są prawa nauki.

Użytkownik Serail edytował ten post 13.08.2011 - 04:20

  • 0



#25

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedyś bałem się konsekwencji takich czynów. Od dłuższego czasu zmieniłem swoje myślenie ,i próbowałem czy to spirytyzmu,czy tekstów do diabła. NIC. Wszystko to działanie tylko autosugestii,nic więcej. Nie dajcie się tak zastraszać głuputkimi historyjkami ;)
  • 0

#26

pragnąca.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie najgorsze są wypowiedzi osób, które nie korzystały a przekazują jedynie jakieś zasłyszane historyjki. Ile jest o duchach w internecie... a ile zmyślonych, napisanych przez nastolatków... Znalazłam gdzieś jedną historię o duchach z tym, że na trzech różnych forach była opisana zupełnie inaczej. Niby historia ta sama a zmieniało się np miejsce wydarzenia, ktoś pisał na jednym z forum, że zdarzyło się to np w poznaniu żonie kolegi, inny gdzie indziej, że w uk jakiemuś znajomemu, w każdej tej historii, mimo, że w gruncie ta sama zmieniało się również parę szczegółów. To trochę jak plotka, ubarwiona i poniesiona dalej z jakimiś dodatkowymi dodanymi przez osobę piszącą elementami jak z filmu grozy. I przez to prawdziwe historie nieraz są negowane. Dlaczego? Bo zbyt dużo jest zmyślaczy, lub podsłyszą coś od kogoś i tego się trzymają.
Cały czas gdy ktoś pisze aby nie korzystać z tabliczki czym się kieruje? Czy nie usłyszanymi gdzieś historiami?
Napisano tutaj o Anneliese Michel.... Przecież ona z tabliczki nie korzystała. Idąc tym tropem jak kogoś ma opętać to opęta z tabliczką czy bez. Więc ktoś skorzysta z tabliczki i nic mu nie będzie a ktoś w ogóle nie zagłębiający się w te tematy może zostać opętany. Takie moje zdanie.

Użytkownik pragnąca edytował ten post 14.08.2011 - 10:03

  • 1

#27

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie można mówić o żadnych opętaniach,duchach i całej tej otoczce bez potwierdzonego naukowo faktu,że np. Kontakt ze zmarłym jest możliwy! A słowa sprzeciwu lub "lepiej nie próbuj",które można tutaj wyczytać uważam za całkowicie zbędne . Też się naczytałem i nasłuchałem takich mądrości. Spróbowałem. I co? Heloł,ludzie? Żyję,mam się dobrze,nic mnie nie straszy ani nie nawiedza. Nie mówię,że nie istnieje życie po życiu,ale bez odpowiednich dowodów ciężko mi w nie uwierzyć:)
  • 0

#28

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wierzycie w Boga a boicie się diabła? No proszę was. Czyż wasza religia nie mówi wam, że Bóg obroni was przed wszelkim złem?
  • 1



#29

pragnąca.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a o tych duchach.... historii tysiące tylko ile prawdziwych? Jak byłam nastolatką to też się siadało i o duchach gadało. Sama przekazywałam pewną historię o duchach do znajomych, a którą to przeżył mój kuzyn... Dorośliśmy i kuzyn przyznał, że to było przez niego zmyślone...
a tak by zabłysnąć w towarzystwie. A teraz ta jego historia być może krąży gdzieś nadal po świecie jak również może po sieci...
  • 0

#30

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kto nie spróbuje,ten się nie dowie :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych