Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

UFO przelatujące przez chmurę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tytuł filmu: UFO HIDDEN CLOUD ORLANDO AIRPORT JUNE 10 2011
Czas trwania: 3:33
Polska lokalizacja: nie
Tagi: UFO
Krótka recenzja: UFO przelatujące przez chmurę-LOTNISKO W ORLANDO - 10.06.2011
Link do filmu:


 


  • 3



#2

KamilRX.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie wiem co o tym myśleć, rzeczywiście, wygląda to fascynująco, ale jak dla mnie podjeżdża troszeczke fake'm, poczekam na opinie innych użytkowników, możliwe, że się mylę, no ptak z pewnością to nie jest. :)

Jednakże spotykaliśmy się już z filmami które miały na celu przedstawieniu czegoś tudzież lądowania samolotu i nagle coś się pojawia. Podobnie było (jak wielu pewnie pamięta) lewitującą dziewczynkę w Rosji, pan jak gdyby nigdy nic biega sobie z pieskiem, nagrywa jak się bawi i ni z gruchy ni z pietruchy widzi latającą małolatę. Poczekam na zdanie innych i wtedy powiem może coś więcej.

Ale naprawdę, jakość luks, dużo można zobaczyć, wygląda to, no, niesamowicie.
  • 0

#3

Jurigag.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wiem że UFO ma technologię pozaziemską ale no bez przesady, czy to nie poleciało trochę za szybko ? Nawet jakby mieli jakieś nie wiadomo jakie technologie to przy tak ogromnej prędkości jakieś prawa fizyczne na to musiałyby zadziałać, prawda ?
  • 0

#4

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Jurigag
Nie takie rzeczy z udziałem ufo były już widywane. Zdarzało się, że obiekt przy dużej prędkości gwałtownie skręcał prawie pod kątem prostym, gwałtownie przyspieszał albo natychmiast się zatrzymywał.
Jeśli te obserwacje są prawdziwe, to możemy mieć do czynienia z technologią, która umożliwia dostosowanie praw fizyki do własnych potrzeb ;)
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby kiedyś naukowcy odkryli, ze niektóre prawa fizyki można zwyczajnie (na jakiś czas) "wyłączyć".

Użytkownik Ill edytował ten post 14.06.2011 - 07:25

  • 0

#5

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To o czym mówicie to teoria o TR-3B się kłania.
Jest mowa o tym, że w tym pojeździe używany jest napęd który zmniejsza grawitacje co skutkuje możliwością przybrania większej prędkości niż przy normalnych samolotach ponieważ siły oddziaływujące na pilotów są o tyle samo mniejsze o ile grawitacja jest mniejsza.
Tak dla przykładu jeśli na pilota działa siła 8G po zmniejszeniu grawitacji o 25% siła działająca na pilota zmniejsza się 25% i zamiast 8G jest 6G.
Tak tutaj, żadnym argumentem jest "Nawet jakby mieli jakieś nie wiadomo jakie technologie to przy tak ogromnej prędkości jakieś prawa fizyczne na to musiałyby zadziałać, prawda ?" bo nijak się ma do tego co wiemy.

A film albo CGI albo prawda. Nie wiem, na pierwszy rzut oka wyglądało mi to jak CGI
  • 0



#6

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wyglada jak Sherman M4 przebijajacy i wyrywajacy kawalek chmury.
  • 0

#7

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zdaje się, że nie macie pojęcia, jak łatwo jest uzyskać taki efekt w programie Adobe After Effect. :D
Polecam krótki tutorial na ten temat:

http://www.youtube.com/watch?v=OIYns2tWnzY

Poza tym uważam, że tak szybko poruszający się obiekt nie powinien być taki wyraźny. To jest z całą pewnością oszustwo (ang. fake).

Użytkownik Luke edytował ten post 14.06.2011 - 20:47

  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych